صفحه 7 از 48 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 476

موضوع: تجارب مصاحبه ويزا

پیش فرض پاسخ : تجارب مصاحبه ويزا

سلام, اگه بگیم بعد از مستر میخایم دکترا بخونیم حالا یا تو انگلستان یا کشور دیگه ای جریان چی میشه؟ این پاسخ مناسبه یا بازم با این وجود باید بگم حتما میخام برگردم ایران؟

Junior Member

سلام دوستان

مادربزرگ من انگلستان زندگی می کنه و پدرم هم قبلا ویزای انگلستان رو گرفته بود برای ملاقات مادرش ولی نرفت ،آیا اگر در روز مصاحبه ازم بپرسن فامیل داری انگلیس بگم نه می فهمند؟اینجوری که بگم مادربزرگم انگلیسه که عمرا به من ویزا بدن،با خودشون میگن این میره می مونه که

Senior Member km7 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Rival نمایش پست ها
    سلام, اگه بگیم بعد از مستر میخایم دکترا بخونیم حالا یا تو انگلستان یا کشور دیگه ای جریان چی میشه؟ این پاسخ مناسبه یا بازم با این وجود باید بگم حتما میخام برگردم ایران؟
    مسئله ای نیست. شما قصد واقعیتون رو بگید. بگید جز برنامه هام این هست که اگر در دوره مستر موفق بودم و موضوع قابل توجهی برای کار و تحقیق بیشتر پیدا کردم، اون رو در مقطع دکترا در انگلیس و یا کشور دیگه ای ادامه بدم.

نقل قول نوشته اصلی توسط holland نمایش پست ها
    سلام دوستان

مادربزرگ من انگلستان زندگی می کنه و پدرم هم قبلا ویزای انگلستان رو گرفته بود برای ملاقات مادرش ولی نرفت ،آیا اگر در روز مصاحبه ازم بپرسن فامیل داری انگلیس بگم نه می فهمند؟اینجوری که بگم مادربزرگم انگلیسه که عمرا به من ویزا بدن،با خودشون میگن این میره می مونه که
    نه این منطق شماست که ازش این نتیجه گیری رو می کنید. کسی هم از شما نمیپرسه توی انگلیس فک و فامیل دارید یا نه. حداقل در مصاحبه اول که نمیپرسن. شما هم نیازی نیست وقتی سئوال نمیپرسن چیزی بگید. من نمیدونم شما این تاپیک رو مطالعه کردید یا خیر؟ سئوالات مصاحبه خیلی واضح، روتین و مشخص هستند. به همون ترتیبی هم که همه دوستان گفتن از شما پرسیده میشه. بنابرانی جای نگرانی وجود نداره

ApplyAbroad Veteran
    alireza2475 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD graduated from SHU

من دیروز توی استانبول مصاحبه برای Tier 4 داشتم. همونجور که گفتم، وقت قبلیم کنسل شده بود و این بار دومی بود که میرفتم worldbridge.مصاحبه توی یک اتاق خیلی کوچیک و به صورت ویدئو کنفرانس بود. مصاحبه کننده یک آقای حدودا 30 ساله بود که به نظر میاد بکگروند آسیایی یا عرب داره. هدفون خیلی کوچیک بود و روی سرم جا نمیشد و مجبور بودم که با دست نگهش دارم. به غیر از این مشکل دیگه ای وجود نداشت. البته اون جواب های من رو تایپ می کرد. اولش بهم گفت که خیلی آروم و واضح صحبت کن. ولی من وسطش جو گیر میشدم و جمله طولانی میگفتم که یهو وسط جمله میگفت دوباره بگو از اول و من یه خرده تمرکزم رو از دست می دادم و پیوستگیه جمله به هم میریخت. پس اگر تمرین می کنید، شمرده شمرده و آروم واسه خودتون تمرین کنید.
    مصاحبه تقریبن 10 دقیقه طول کشید و سوالات روتین رو پرسید که چرا uk؟ چرا این دانشگاه؟ چرا این رشته ؟ قبلن چی خوندی؟ چه تاثیری روی آینده ات داره ؟ انگلیس کجا می مونی؟ بعد از اومدن کجا میخوای بمونی؟ آیا توی انگلیس خویشاوندی داری؟
    قبلش من یک فایل رو از توی سایت دانشگاه دانلود کرده بودم که همه این سوالها توش بود. به همه دوستانی که مصاحبه Tier 4 دارند توصیه اکید می کنم که خودشون رو واسه این سوالات آماده کنند. و نگران نباشند.

دوستان، بد نیست برای آماده کردن جواب ها، یک نگاهی هم به این صفحه بندازید. یک دید کلی میده. البته برای ویزا آفیسر نوشته شده و قوانین رو به اون توضیح داده، ولی خب به درد هر کسی که میخواد مصاحبه بده هم میخوره.
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست
    ویرایش توسط alireza2475 : March 27th, 2014 در ساعت 03:29 PM
    - لبخند، کم هزینه ترین هدیه ای است که می توانید به بشریت بدهید. لطفا دریغ نکنید.
    - مرجع پوزیشن های دکترا، عموماً در اروپا : www.findaphd.com
    - راهنمایی برای تهیه CV, Research Statement & Cover Letter
    - شاید برای پرداخت های آنلاین بتوانم به دوستان کمک کنم.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط holland نمایش پست ها
    سلام دوستان

اتفاقا داشتن فامیل به شرطی که پناهنده نباشه نکته مثبتیه.

Junior Member

سلام. من در سال ۲۰۱۱ قبل از بسته شدن سفارت انگلیس در ایران برای مقطع فوق لیسانس در رشته طراحی لباس اقدام کردم و ویزا هم گرفتم و بعد از درسم برای یک سال ویزای graduate entrepreneur گرفتم ولی بعد یکسال دانشگاه دیگه تاییدم نکرد و مجبور شدم برگردم. حالا میخوام باز دوباره برای مقطع فوق ولی رشته هنر، طراحی یا تصویر سازی اقدام کنم. طبق قانون UKBA اگه رشته جدید تکمیل کننده ی رشته قبلیم باشه، میتونم مقطع یکسان یا حتی پایین تر بخونم.
    یه موضوع دیگه اینکه، توی مدتی که من اونجا ویزا داشتم، یه بار پاسپورتم باطل شد و توی ایران تجدیدش کردم و یه هزینه ای هم دادم که توی پاسپورتم زدن 'مقیم انگلستان'. حالا که ویزام تموم شده و دوباره میخوام برای Tier 4 اقدام کنم، آیا این 'مقیم انگلستان' کمک میکنه تا بهم ویزا بدن؟ چقدر شانس دارم؟ من تقریبا ۲ سال و نیم انگلیس بودم

Senior Member leo47 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Professional Engineering (MPE) - UoW

نقل قول نوشته اصلی توسط Elibell نمایش پست ها
    سلام. من در سال ۲۰۱۱ قبل از بسته شدن سفارت انگلیس در ایران برای مقطع فوق لیسانس در رشته طراحی لباس اقدام کردم و ویزا هم گرفتم و بعد از درسم برای یک سال ویزای graduate entrepreneur گرفتم ولی بعد یکسال دانشگاه دیگه تاییدم نکرد و مجبور شدم برگردم. حالا میخوام باز دوباره برای مقطع فوق ولی رشته هنر، طراحی یا تصویر سازی اقدام کنم. طبق قانون UKBA اگه رشته جدید تکمیل کننده ی رشته قبلیم باشه، میتونم مقطع یکسان یا حتی پایین تر بخونم.
    یه موضوع دیگه اینکه، توی مدتی که من اونجا ویزا داشتم، یه بار پاسپورتم باطل شد و توی ایران تجدیدش کردم و یه هزینه ای هم دادم که توی پاسپورتم زدن 'مقیم انگلستان'. حالا که ویزام تموم شده و دوباره میخوام برای Tier 4 اقدام کنم، آیا این 'مقیم انگلستان' کمک میکنه تا بهم ویزا بدن؟ چقدر شانس دارم؟ من تقریبا ۲ سال و نیم انگلیس بودم
    سلام
    اگر فقط سؤال شما در مورد امتياز بودن در انگلستان ميباشد، بايد عرض كنم كه اينكه شما قبلا در خاك انگلستان بوده ايد و در موعد مقرر آنجا را ترك كرده ايد امتياز مثبت براى شما محسوب خواهد شد.
    اما داشتن ساير مدارك نظير مدارك مالى در اولويت ميباشد.
    پيروز باشيد
    سابکلاس 573 - گرنت ویزا: 28-Feb-2014

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط leo47 نمایش پست ها
    سلام
    اگر فقط سؤال شما در مورد امتياز بودن در انگلستان ميباشد، بايد عرض كنم كه اينكه شما قبلا در خاك انگلستان بوده ايد و در موعد مقرر آنجا را ترك كرده ايد امتياز مثبت براى شما محسوب خواهد شد.
    اما داشتن ساير مدارك نظير مدارك مالى در اولويت ميباشد.
    پيروز باشيد

ممنون از جوابتون. البته منظور من بیشتر این بود که کشور محل اقامت هنوز در پاسپورتم 'انگلستان' هست. آیا این موضوع هم امتیاز
    مثبتی حساب میشه یا تاثیری نداره. ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط Elibell نمایش پست ها
    ممنون از جوابتون. البته منظور من بیشتر این بود که کشور محل اقامت هنوز در پاسپورتم 'انگلستان' هست. آیا این موضوع هم امتیاز
    مثبتی حساب میشه یا تاثیری نداره. ممنون
    من اگر درست متوجه شده باشم شما یک پاسپورت ایرانی دارید که در اون نوشته شده مقیم انگلستان. این هیچ ارزشی برای افسر ویزا نداره. اونا روال کار خودشون رو دارن اما اینکه قبلا انگلیس بودید براتون امتیاز مثبتی محسوب میشه ولی دلیل نمیشه که شرایط شما رو دقیق بررسی نکنند.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)