صفحه 8 از 48 نخستنخست 123456789101112131415161718 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 476

موضوع: تجارب مصاحبه ويزا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجارب مصاحبه ويزا

سلام دوستان. من یه سوال فوری دارم ممنون میشم راهنمایی کنید.
    آیا برای کسی پیش اومده که بعد از تحویل مدارک در ترکیه و مصاحبه با افسر ویزا، از شما درخواست مصاحبه ی تلفنی بشه؟
    در مصاحبه تلفنی در چه مورد صحبت میکنن؟

Member nasim_gilmour آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    منهدسی نفت

نقل قول نوشته اصلی توسط avish7 نمایش پست ها
    آیا برای کسی پیش اومده که بعد از تحویل مدارک در ترکیه و مصاحبه با افسر ویزا، از شما درخواست مصاحبه ی تلفنی بشه؟
    می تونم بپرسم چند روز هست که مدارک رو تحویل دادید؟
    من یک هفته هست که مدارک رو توی استانبول تحویل دادم ولی هنوز خبری نیست!
    مصاحبه تلفنی هم مگه داره؟ ... چجوری مصاحبه رو به اطلاعتون رسوندن؟ زنگ زدن یا ایمیل دادن؟ ... چون من موبایل ندارم اینجا، واجبه که برم بخرم؟
    من در این خانه به گمنامی نمناک علف نزدیکم ...
    سهراب ... قایقت جا دارد؟ ... من هم از همهمیه داغ زمین بیزارم ! ...

ApplyAbroad Veteran
    alireza2475 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD graduated from SHU

نقل قول نوشته اصلی توسط nasim_gilmour نمایش پست ها
    می تونم بپرسم چند روز هست که مدارک رو تحویل دادید؟
    من یک هفته هست که مدارک رو توی استانبول تحویل دادم ولی هنوز خبری نیست!
    مصاحبه تلفنی هم مگه داره؟ ... چجوری مصاحبه رو به اطلاعتون رسوندن؟ زنگ زدن یا ایمیل دادن؟ ... چون من موبایل ندارم اینجا، واجبه که برم بخرم؟
    در مورد مصاحبه تلفنی من مطمین نیستم. ولی در مورد اینکه برید موبایل بخرید خواستم بگم که بر فرض اینکه بخرید هم چجوری میخواید شمارتون رو بهشون اعلام کنید؟ شما که مدارک رو تحویل دادید و دیگه به اپلیکیشنتون دسترسی ندارید. پس به نظر من نگران نباشید و امیدوارانه منتظر بمونید و از استانبول لذت ببرید. باغ Golhane رو هم حتمن برید ببینید!
    - لبخند، کم هزینه ترین هدیه ای است که می توانید به بشریت بدهید. لطفا دریغ نکنید.
    - مرجع پوزیشن های دکترا، عموماً در اروپا : www.findaphd.com
    - راهنمایی برای تهیه CV, Research Statement & Cover Letter
    - شاید برای پرداخت های آنلاین بتوانم به دوستان کمک کنم.

Senior Member leo47 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Professional Engineering (MPE) - UoW

زیاد نگران نباشید زیرا ممکن است حین مصاحبه کمی دچار اضطراب شوید.
    این احتمال وجود دارد که حین مصاحبه با کارمند سفارت اطلاعات ناقص، غلط و یا مدارک کم یا زیاد ارائه کرده باشید و به همین دلیل برای شما مصاحبه دوم در نظر گرفته شده باشد، که به احتمال قوی این مرتبه با خود افسر صدور ویزا صحبت خواهید نمود.
    نکته مهم هم اینجاست که حین صحبت به خودتان کاملا مسلط باشید و اصلا نگرانی به خودتان راه ندهید. من نمیدونم که آیا تا به حال تجربه صحبت تلفنی با زبان انگلیسی داشته اید یا خیر اما حتی اگر متوجه قسمتی نشدید حتما درخواست تکرار کنید زیرا گفتگوی تلفنی کمی متفاوت است.
    این احتمال وجود دارد که بیشتر در مورد مسائل مالی از شما پرسش شود.
    به هر حال امیدوارم موفق باشید و خبرهای خوب اینجا بگذارید.
    سابکلاس 573 - گرنت ویزا: 28-Feb-2014

رشته و دانشگاه
    منهدسی نفت

سلام میتونم بپرسم نتیجه مصاحبتون چی شد؟ چه سوالایی پرسیدن؟
    راستی وقتی بهتون زنگ زدن میشه بنویسید که چه شماره ای افتاد روی موبایلتون؟ چون دیروز من 2 تا میس کال داشتم روی موبایلم که بعدا هر چی اون شماره رو گرفتم اصلا وصل نمیشد !!!!
    شماره ای که به من زنگ زدن خیلی عجیب غریب بود ... کد ترکیه 0090 هست ... کد استانبول 212 هست ... ولی شماره ای که به من زنگ زدن این بود 08633491297 ... یعنی ممکنه که سفارت بوده باشه؟

Junior Member

سلام میتونم بپرسم نتیجه مصاحبتون چی شد؟ چه سوالایی پرسیدن؟
    راستی وقتی بهتون زنگ زدن میشه بنویسید که چه شماره ای افتاد روی موبایلتون؟ چون دیروز من 2 تا میس کال داشتم روی موبایلم که بعدا هر چی اون شماره رو گرفتم اصلا وصل نمیشد !!!!
    شماره ای که به من زنگ زدن خیلی عجیب غریب بود ... کد ترکیه 0090 هست ... کد استانبول 212 هست ... ولی شماره ای که به من زنگ زدن این بود 08633491297 ... یعنی ممکنه که سفارت بوده باشه؟
    سلام. مصاحبه تلفنی انجام شد. همون سوالایی که در مصاحبه ی آنلاین پرسیده بودن (چرا uk، چرا این دانشگاه، چرا این رشته و بعدش میخوای چیکار کنی) رو دقیقتر و با جزییات بیشتر پرسیدن. در مورد موضوع دکترایی که قراره بخونم و اینکه در 2 سال بعد از فارغ التحصیلی چیکار کردم هم توضیح خواستن.
    بله. شماره هم پیش شماره +90 داشت هم کد 212.

ApplyAbroad Guru

نگران نباشید و دلایل زیادی وجود داره. دلیل اصلی اینه که در مصاحبه اول که با اسکایپه یکی اطلاعات رو مینویسه و از رو یه نوشته سوالها رو مطرح میکنه. اگه افسر ویزا به قطعیت نرسه در مصاحبه دوم سوالات رو با جزییات بیشتر و بسته به شرایط شما میپرسه. به عبارت دیگه مصاحبه حالت از رو نوشته نداره. ممکنه هم به صورت تصادفی افسر ویزا بخواد این کار رو بکنه

رشته و دانشگاه
    منهدسی نفت

دیروز بهد از ظهر به من هم زنگ زدن و یک خانومی به زبان فارسی باهصحبت کرد و گفت که روز دوشنبه بیا سفارت برای مصاحبه حضوری با افسر ویزا که میخواد چند تا سوال ازت بپرسه ... بسم رب شهداء و صدیقین .... امیدوارم فقط درخواستم رو رد نکنن ... الان نزدیک 10 روز هست که توی استانبول آواره هستم ...

Senior Member km7 آواتار ها

دیروز بهد از ظهر به من هم زنگ زدن و یک خانومی به زبان فارسی باهصحبت کرد و گفت که روز دوشنبه بیا سفارت برای مصاحبه حضوری با افسر ویزا که میخواد چند تا سوال ازت بپرسه ... بسم رب شهداء و صدیقین .... امیدوارم فقط درخواستم رو رد نکنن ... الان نزدیک 10 روز هست که توی استانبول آواره هستم ...
    نگران نباشید. اینکه از شما خواستن برای مصاحبه دوم تشریف ببرید معنی ش این نیست که میخوان درخواستتون رو رد کنن. سعی کنید به سئوالها صادقانه جواب بدید و جایی برای شک نگذارید. موارد مربوط به مصاحبه اول رو هم مجددا مرور کنید. در مورد منشا پول هم اگه مدرکی دارید یا ارائه کردید مجددا ببرید با خودتون که اگر سئوالی پرسیدن بتونید جواب بدید.

رشته و دانشگاه
    منهدسی نفت

نقل قول نوشته اصلی توسط km7 نمایش پست ها
    نگران نباشید. اینکه از شما خواستن برای مصاحبه دوم تشریف ببرید معنی ش این نیست که میخوان درخواستتون رو رد کنن. سعی کنید به سئوالها صادقانه جواب بدید و جایی برای شک نگذارید. موارد مربوط به مصاحبه اول رو هم مجددا مرور کنید. در مورد منشا پول هم اگه مدرکی دارید یا ارائه کردید مجددا ببرید با خودتون که اگر سئوالی پرسیدن بتونید جواب بدید.
    ممنون از پاسختون ... من که تمام مدارک رو کامل و تمام وکمال ارائه دادم ... هم منشاء پول هم سابقه کاری 6 ساله ... هم فیش حقوق شرکت نفت ... هم سند خونه ... مصاحبه اول رو هم با جستجو در اینترنت جواب های مناسب رو پیدا کردم و گفتم .... نمیدونم دیگه چی میخوان!!!! ... من گواهی از شرکت گرفتم و فیش حقوقیم رو با ترجمه بهش ضمیمه کردم که با هزینه هام اونجا کاملا همخوانی داره ... تنها مشکل اینجاست که من با دانشگاه یرای فاند و کمک هزینه صحبت تلفنی کردم و اونا گفتن چون معدل لیسانست زیر 16 هست باید اول بیای اینجا اگه دانشجوی جوبی بودی می تونی برای فاند اقدام کنی ... واسیه همین ساپورت اونطرف ندارم و فقط حقوق خودم هست و نه چیز دیگه ای ...

یک سوال ... اگه فیش حقوقی که من ارائه دادم اینطوری باشه که سه سال کارم توی ایران هزینه تحصیل و زندگیم رو توی انگلستان پوشش میده ( هزینه تحصیل و زندگیم اونجا حدودا 30 هزار پوند خواهد بود !!!! ) آیا این برای افسر ویزا قانع کننده هست؟؟؟؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)