نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: همكاري با ايزايران و صنايع دفاع

Junior Member

پیش فرض همكاري با ايزايران و صنايع دفاع

سلام. من فوق ليسانس كامپيوتر-هوش مصنوعي هستم. آيا همكاري با موسسات و شركت هاي وابسته به صنايع دفاع و به طور خاص، ايزايران، در قالب نيروي قراردادي 1 ساله، مشكلي در امر گرفتن ويزا ايجاد مي كند؟ لازم به ذكر است كه طي اين يك سال، از طرف دولت ايران ممنوع الخروج مي شوي.
    اگر كشور يا كشورهايي با اين موضوع مشكل دارند، لطفا نام آن ها را قيد كنيد.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    EE - UT

پیش فرض پاسخ : همكاري با ايزايران و صنايع دفاع

یکی از دوستان من مهندس عمران بود و مسئول بخشی از یک سد بود که به سپاه پاسداران مرتبط میشد و نتونست خارج بشه (دار و ندارش روهم فروخت برای رفتن به آمریکا). روی این حساب بعید میدونم بتونید زیاد روی آمریکا حساب باز کنید.

سلام
    کسی دیگه ای تجربه ای در مورد کار کردن تو صنايع دفاع و ویزای آمریکا داره؟

آیا بهتره که در رزومه سابقه کار الکی تو شرکت دوستم درست کنم؟ یا اونا آمار کارکنان صنايع دفاع رو دارن؟
    راستش من امریه 6 ساله سربازی اونجا بودم.
    لطفا اگه کسی اطلاعی داره بگه.
    Qui ne risque rien n'a rien

ApplyAbroad Champion
    hossein2266 آواتار ها

از اونجا که این تاپیک در زیرمجموعه امریکا ایجاد شده، جواب سوال شما رو در مورد کشور امریکا میدم. کار کردن در جاهای حساس برای سفارت امریکا ایجاد حساسیت می کنه، به خصوص در پروسه کلیرنس کاملا تاثیر گذار هست و حتی ممکنه باعث ریجکت شدن شما در این پروسه بشه، این یک طرف سکه هست، طرف دیگر سکه جمهوری اسلامی ایران هست که برای چنین افرادی ممنوعیت خروج صادر می کنه و معمولا در دوره قرارداد شما پاسپورتتون در گرو اونها قرار می گیره و حتی ممکنه در بدو ورود به ایین شرکتها، مدت ممنوع الخروج بودن شما 1 ساله عنوان بشه ولی در ادامه بیشتر هم بشه. توصیه من اینه که اگر قصد اومدن به امریکا رو دارید حتی الامکان از چنین قراردادهای رسمی که براتون محدودیت خروج از کشور ایجاد می کنه اجتناب کنید و تنها در صورت اضطرار، قراردادهای پروژه ای با مدت معلوم مثلا 2 ماهه یا 3 ماهه که محدودیتی براتون ایجاد نکنه و اسمتون هم به عنوان پرسنل رسمی این شرکتها ثبت نشه، منعقد کنید. در صورتی که همکاری با چنین ارگانهایی در سوابق گذشته شما وجود داره به هیچ وجه در پر کردن فرم DS برای سفارت امریکا اونها رو عنوان نکنید.

این تاپیک به دلیل
    غیر ضروری بودن و همچنین مطرح شدن سوالهای مشابه آن در تاپیکهای مشابه بسته می شود. در صورتی که سوالی در زمینه تاثیر ارگانهای

حساس در پروسه کلیرنس دارید میتونید در
    اینجا بیان نمایید.

با تشکر از همه دوستان

مدیریت انجمن امریکا
    تاريخ ثابت كرد انسان مذهب را ساخت، اما مذهب انسان را نساخت.
    والاترين مذهب بشر، انسانيت است و كامل ترين كتابش، عقل و قدرت انديشيدن. پس آفريدگار را در خود بيابيد!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)