صفحه 501 از 506 نخستنخست ... 401451491492493494495496497498499500501502503504505506 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,001 تا 5,010 , از مجموع 5051

موضوع: ویزای دانشجویی اسپانیا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای دانشجویی اسپانیا

نقل قول نوشته اصلی توسط BRMATH نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    خیر این مورد درست نیست چون خیلی از دانشجویان اینجا حساب دارن . از بچه های ایرانی دانشگاهتون کمک بگیرید راهنمایی میکنن . البته بعضی بانک ها حساب باز نمیکنن ولی داخل دانشگاه ها هم معمولا بانک هست . من خودم رفتم برای افتتاح حساب گفتن چون ایرانی هستی ما باید از اداره اتباع استعلام بگیریم و اجازه داشته باشیم و ممکنه طول بکشه بعد یکی دو هفته زنگ زدن گفتن بیا حساب باز کن .
    سلام ممنونم که سریع جواب دادید.
    دانشگاه upm هستم ،رشته معماری ، متاسفانه هنوز دانشجوی ایرانی ندیدم. شما کدوم بانک رفتید؟من santander,bankia,sabadell رفتم. هیچ کدوم قبول نکردن. ممنون میشم اگه اطلاع دیگه ای دارید بفرمایید.

Junior Member

سلام. بانک سانتاندر که تو دانشکده معدن دانشگاه upm هست رو امتحان کردی؟
    c/ Rios Rosas 21 UPM Minas y Energía edificio M2 28003 Madrid

و یه شعبه دیگه هم سانتاندر توی این ادرس دانشگاه پلی تکنیک داره :
    universidad Politécnica de Madrid- Campus Sur Carretera de Valencia, km7 28031

نقل قول نوشته اصلی توسط Ta6161 نمایش پست ها
    سلام ممنونم که سریع جواب دادید.
    دانشگاه upm هستم ،رشته معماری ، متاسفانه هنوز دانشجوی ایرانی ندیدم. شما کدوم بانک رفتید؟من santander,bankia,sabadell رفتم. هیچ کدوم قبول نکردن. ممنون میشم اگه اطلاع دیگه ای دارید بفرمایید.

سلام دوستان این موضوع گردش حساب شش ماهه چقدر مهمه. خوب توی این شرایط که کسی چند صد ميليون به مدت شش ماه تو حسابش نگه نمیداره... اگر مثلا یک ماه قبل از وقت سفارت این پول تمکن مالی و حتی بیشترش توی حساب اومده باشه ایراد میگیرن؟... کسی ممکنه ملک و املاک داشته باشه اما گردش مالیه شش ماهش پایین باشه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Marketing

نقل قول نوشته اصلی توسط joeytribbiani نمایش پست ها
    سلام دوستان این موضوع گردش حساب شش ماهه چقدر مهمه. خوب توی این شرایط که کسی چند صد ميليون به مدت شش ماه تو حسابش نگه نمیداره... اگر مثلا یک ماه قبل از وقت سفارت این پول تمکن مالی و حتی بیشترش توی حساب اومده باشه ایراد میگیرن؟... کسی ممکنه ملک و املاک داشته باشه اما گردش مالیه شش ماهش پایین باشه
    گردش حساب شش ماهه برای سفارت بسیار اهمیت داره از این لحاظ که چک میکنن موجودی چندصد میلیونی که شما در اخر اعلام میکنید به صورت یکجا وارد حساب شما نشده باشه ، توجه به نکته داشته باشید که ریز ریز پول به حسابتون تزریق کنید . در مورد نکته دوم که فرمودید واقعا نمیشه روال مشخصی براش ترسیم کرد ، همه این ها بستگی به نظر کنسول داره
    موفق باشید

سلام بچه ها. براي گواهي سلامت، نتايج آزمايشات لازم هست. دكتر آشنا دارم بنويسه كافيه؟ بعد ببرم تاييد بشه و ترجمه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Marketing

نقل قول نوشته اصلی توسط nazemian_zahra نمایش پست ها
    سلام بچه ها. براي گواهي سلامت، نتايج آزمايشات لازم هست. دكتر آشنا دارم بنويسه كافيه؟ بعد ببرم تاييد بشه و ترجمه؟
    با سلام ، دارالترجمه برای ترجمه برگه آزمایش های شما رو به همراه گواهی پزشک میگیرن

Junior Member

سلام دوستان. توی اون سایتی که جواب ویزا رو باید ببینیم برای من نوشته resolved.این یعنی جواب ویزام اومده؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    computer science- university of Jaen - Spain

نقل قول نوشته اصلی توسط nedaa5764 نمایش پست ها
    سلام دوستان. توی اون سایتی که جواب ویزا رو باید ببینیم برای من نوشته resolved.این یعنی جواب ویزام اومده؟
    سلام
    بله دوست عزیز

Junior Member

سلام
    راستش این شعبه رفتم:Universidad Complutense: Facultad de Ciencias de la Información, Av. Complutense, 1, 28040 Madrid
    قبول نکرد.
    ممنون از راهنماییتون..حالا اون ادرسهایی که فرستادید امتحان می کنم.یکی از دوستان هم بانک Rural پیشنهاد دادن،اونجا رفتم برخوردشون از بقیه بانکها خیلی بهتر بود!قرار شد کارت TIE که صادر شد برم دوباره ببینن چیکار می تونن برام بکنن.

Junior Member

احتمال اینکه با پاسپورت واست حساب باز کنن خیلی کمه. باید صبر کنی کارت NIE بیاد. بعدش شما گفتی دانشجو UPM هستی ولی رفتی دانشگاه complutanse حساب باز کنی؟؟ میتونید بانکهای آنلاین مثل N26 و غیره هم امتحان کنید. و پیش اومده که یک شعبه واسه شما حساب باز نکرده و شعبه دیگه اون بانک راحت حساب باز میکنه.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ta6161 نمایش پست ها
    سلام
    راستش این شعبه رفتم:Universidad Complutense: Facultad de Ciencias de la Información, Av. Complutense, 1, 28040 Madrid
    قبول نکرد.
    ممنون از راهنماییتون..حالا اون ادرسهایی که فرستادید امتحان می کنم.یکی از دوستان هم بانک Rural پیشنهاد دادن،اونجا رفتم برخوردشون از بقیه بانکها خیلی بهتر بود!قرار شد کارت TIE که صادر شد برم دوباره ببینن چیکار می تونن برام بکنن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)