صفحه 503 از 506 نخستنخست ... 3403453493494495496497498499500501502503504505506 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,021 تا 5,030 , از مجموع 5051

موضوع: ویزای دانشجویی اسپانیا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای دانشجویی اسپانیا

برای ایمیل زدن به سفارت لازمه که مجوز کار و مجوز سکونت از طرف دانشگاه برای شما ارسال بشه. پاسخی که سفارت به من داد این بود که مجوز سکونت رو باید به ایمیل ضمیمه کنید.
    نکته دیگه که فهمیدم اینه که باید نوع ویزا رو باید کار بزنید، حتی اگر هدف از کار تحقیقات باشه.
    نقل قول نوشته اصلی توسط nazemian_zahra نمایش پست ها
    سلام. نمیدونم واقعا نوع ویزا را. فکر میکنن ما باید اسپانیایی بفهمیم. شما نامه مجوز کار ( که دانشگاه اسپانیایی فراهم میکنه) را هم برا گرفتن وقت براشون فرستادید؟ من میدونم برا این مجوز اقدام کردن برا من ولی هنوز نامش آماده نیست. لازمه برا تایین وقت؟
    مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط ejafar نمایش پست ها
    برای ایمیل زدن به سفارت لازمه که مجوز کار و مجوز سکونت از طرف دانشگاه برای شما ارسال بشه. پاسخی که سفارت به من داد این بود که مجوز سکونت رو باید به ایمیل ضمیمه کنید.
    نکته دیگه که فهمیدم اینه که باید نوع ویزا رو باید کار بزنید، حتی اگر هدف از کار تحقیقات باشه.

خیلی ممنون که خبر دادین. به شما وقت دادن یعنی؟ مجوز سکونت به انگلیسی چی میشه؟ Stay permission?

سلام دوستان براي رشته مديريت بازرگاني يا mba ميشه مادريد پذيرش گرفت كسي موسسه يا دانشگاهي را ميشناسه كه پذيرش بشه ارش گرفت ممنون ميشم راهنمايي كنه

بچه ها برا پسا دکترا ترجمه مدارک تحصیلی پیشین هم لازمه؟ و آیا همه ترجمه ها مهر دادگستری و وزارت خارجه میخواد؟

بچه ها یکی جواب بده لطفا. فرم درخواست ویزا را از کجا پیدا کنیم؟ ویزای یک ساله منظورم هست....فرم اینگلیسی را میگم.
    ویرایش توسط Simon : June 21st, 2020 در ساعت 09:23 AM

Member cheshideh86 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materials Science and Engineering

بچه ها برا پسا دکترا ترجمه مدارک تحصیلی پیشین هم لازمه؟ و آیا همه ترجمه ها مهر دادگستری و وزارت خارجه میخواد؟
    شما بواسطه سابقه و مدارک تحصیلیتون قطعا موفق به اخذ پوزیشن شده اید. بنابراین ترجمه مدارک پیشین نیاز است.
    در رابطه با مهر هم بعید میدونم نیاز باشه. بطور کلی (شاید بعضی کشورها استثنا باشه) ترجمه رسمی مدارک شما برای سفارت کفایت میکنه.
    امیدوارم تونسته باشم کمکی کرده باشم. موفق باشید

Junior Member

بستگی به جایی داره که میخواید برید، برای من فقط مدرک لیسانس رو خواستن.

Junior Member

خیلی ممنون که خبر دادین. به شما وقت دادن یعنی؟ مجوز سکونت به انگلیسی چی میشه؟ Stay permission?
    به residence permission شناخته میشه.
    شما موفق به گرفتن وقت سفارت شدید؟

سلام دوستان تو رو خدا یکی که تونسته وقت بگیره بگه واسه ویزای دانشجویی باید دقیقا به چه ایمیلی ایمیل بفرستیم و دقیقا چه چیزی باید توی ایمیل بنویسیم و چه مدارکی بفرستیم. راستش من که هر چی به emb.teheran@maec.es ایمیل میزنم و نامه ی پذیرش اولیه و پاسپورتم و کانفرمیشن دریافت مبلغ پیش ثبت نام از طرف دانشگاه رو هم ضمیمه ی ایمیل میذارم ولی اصلا هیچ جوابی نمیدن. به نظرتون ایراد از کجاست؟
    به چه زبانی باید واسه وقت گرفتن ایمیل بزنیم؟ فارسی انگلیسی یا اسپانیایی؟؟ خواهشا هر کسی موفق شده وقت بگیره لطف کنه کمکم کنه.
    سپاس فراوان

Junior Member

سلام سفارت فعلا و موقتا تعطیله برای درخواست های جدید. ایمیل هم فرقی نمیکنه چه زبانی باشه. شما میتونی تلفنی و یا از طریق صفحه سفارت پیگیری کنی

http://www.exteriores.gob.es/Embajad...-DE-CITAS.aspx

نقل قول نوشته اصلی توسط Hessekhoob نمایش پست ها
    سلام دوستان تو رو خدا یکی که تونسته وقت بگیره بگه واسه ویزای دانشجویی باید دقیقا به چه ایمیلی ایمیل بفرستیم و دقیقا چه چیزی باید توی ایمیل بنویسیم و چه مدارکی بفرستیم. راستش من که هر چی به emb.teheran@maec.es ایمیل میزنم و نامه ی پذیرش اولیه و پاسپورتم و کانفرمیشن دریافت مبلغ پیش ثبت نام از طرف دانشگاه رو هم ضمیمه ی ایمیل میذارم ولی اصلا هیچ جوابی نمیدن. به نظرتون ایراد از کجاست؟
    به چه زبانی باید واسه وقت گرفتن ایمیل بزنیم؟ فارسی انگلیسی یا اسپانیایی؟؟ خواهشا هر کسی موفق شده وقت بگیره لطف کنه کمکم کنه.
    سپاس فراوان

Junior Member samadi2010 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Hessekhoob نمایش پست ها
    سپاس فراوان
    سلام
    ایمیل به سفارت اسپانیا باید به زبان انگلیسی یا اسپانیولی باشد. البته بهتره به انگلیسی باشه تا پاسخ آن نیز به انگلیسی داده شود.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)