صفحه 1 از 43 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 428

موضوع: ویزایی شینگن اسپانیا

Senior Member YPhoenix آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electronics

پیش فرض پاسخ : ویزای دانشجویی اسپانیا

نقل قول نوشته اصلی توسط shafagh_86 نمایش پست ها
    سلام من تو تاپیک سوالات متداول خوندم که اگه حساب بانکی به نام پدر یا مادر باشه باید گردش مالی رو به سفارت ارائه داد یعنی اگه پول تو حساب خودمون باشه گردشش لازم نیست و می تونیم فقط یه نامه از بانک بگیریم که نشون بده تمکن مالی داریم یا بازهم گردش مالی لازمه؟ ممنون
    سلام دوست عزیز
    متاسفانه خیلی از دوستان گردش (یا موجودی حساب) رو با تمکن مالی اشتباه میگیرن. تمکن مالی بیان کننده کلیه اموال منقول و غیر منقول هست و ارزش استفاده نداره و فقط بیان کننده امکانات مالی شماست (برای ویزای توریستی و مسافرتی کاربرد داره که نشون میده شما اینجا از نر مالی شرایططتون خوبه و برگشتتون قطعیه)
    اون چیزی که واسه ویزای دانشجویی مهم و کاربردیه، گواهی گردش حسابه (Bank Statement) که باید نشون بده شما یا والدینتون مبلغ مورد نیاز رو واسه هزینه کردن تو مدت دانشجویی موجود دارید و استفاده میکنید.
    حالا این گردش حساب یا باید از حساب خودتون باشه یا خودتون و والدینتون (یا پدر یا مادر) و شما باید هم گواهی حساب خودتون و هم پدر یا مادر رو با هم ارائه بدید
    موفق باشید
    هر کجا هستم، باشم، آسمان مال من است. پنجره، فکر، هوا، عشق، زمین مال من است. چه اهمیت دارد گاه اگر می رویند قارچ های غربت...؟
    ITA: 07/2015, Submission: 07/2015, RPRF: 09/2015, Background check: 11/2015, PPR: 01/2016, Visa Issued: 01/2016, Landed: 06/2016

Junior Member

پیش فرض ویزایی شینگن اسپانیا

سلام دوستان،

میخواستم بدونم مدارکی که واسه ویزای توریستی میخام ببرم، آیا ترجمه رسمی با مهر مترجم و دادگستری کافیه؟ یا اینکه باید تایید وزارت امور خارجه هم بشه مدارک؟ (تو سایت سفارت فقط نوشته ترجمه و توضیح بیشتری نداده)

گواهی اشتغال به کار از شرکتی که کار میکنم، میتونم به انگلیسی بگیرم، سفارت قبول میکنه یا باید فارسی بگیرم، ببرم دارالترجمه، ترجمه کنم؟

Junior Member sabzak آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    CFD- Fraunhofer Institute,Germany

پیش فرض پاسخ : مدارک لازم برای ویزای اسپانیا

نقل قول نوشته اصلی توسط Arshian نمایش پست ها
    سلام دوستان،

میخواستم بدونم مدارکی که واسه ویزای توریستی میخام ببرم، آیا ترجمه رسمی با مهر مترجم و دادگستری کافیه؟ یا اینکه باید تایید وزارت امور خارجه هم بشه مدارک؟ (تو سایت سفارت فقط نوشته ترجمه و توضیح بیشتری نداده)

گواهی اشتغال به کار از شرکتی که کار میکنم، میتونم به انگلیسی بگیرم، سفارت قبول میکنه یا باید فارسی بگیرم، ببرم دارالترجمه، ترجمه کنم؟
    ترجمه باید رسمی باشه و مهر دادگستری و وزارت امورخارجه رو داشته باشه
    گواهی اشتغال به کار رو هم انگلیسی قبول می کنن!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sabzak نمایش پست ها
    ترجمه باید رسمی باشه و مهر دادگستری و وزارت امورخارجه رو داشته باشه
    گواهی اشتغال به کار رو هم انگلیسی قبول می کنن!

ممنون از جوابتون، البته ترجمه رسمی به مدرکی که دارلترجمه در سربرگ دادگستری و با مهر مترجم رسمی دادگستری انجام میده میگن، اینکه تاییدیه دادگستری و وزارت امور خارجه لازم هست یا نه، بستگی به اون سفارتی داره که شما میخواید مدارک رو ببرید.

بعضی سفارتها مثل فنلاند فقط مهر مترجم واسشون کافیه، بعضی هاشون مهر دادگستری رو هم میخوان، و بعضی هاشون هم حتما تایید وزارت امور خارجه رو میخوان ...

رشته و دانشگاه

1- ترجمه گواهی عدم سوء پیشینه و سلامت 6 ماه اعتبار داره
    2- به نظرم گردش مالی جدید بهتره! سفارت مدارک مالی رو به روز میخواد
    3- مدارک مالی به انگلیسی قابل قبول خواهد بود
    4- به نظرم بهترین حالت برای شما و سفارت رزرو یک هتل به مدت 7 تا 10 روزه!
    5- فکر می کنم هرکسی میتونه ساپورت کنه ولی نمیدونم که اگه دو نفر باشه اشکالی داره یا نه! نیازی به ترجمه شناسنامه نیست! همون تعهد کفایت می کنه

Junior Member

سلام
    دوستان من یه هاستل بوک کردم واسه ده روز اما تنها یه ایمیل معمولی برام اومده به عنوان کانفرمیشن، آیا بنظرتون قابل قبول هست برای سفارت ؟
    مرسی

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط davoodmp نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من یه هاستل بوک کردم واسه ده روز اما تنها یه ایمیل معمولی برام اومده به عنوان کانفرمیشن، آیا بنظرتون قابل قبول هست برای سفارت ؟
    مرسی
    به نظرم یه کپی رو ببر به سفارت و ازشون بپرس که قبول می کنن یا نه! من اون وقتی که از آقای عبادی پرسیدم بهم گفت باید رزرو رسمی روی سربرگ هتل باشه و اینا! به نظرم قضیه رو سرسری نگیری بهتره!

Local Moderator

سلام

در این تاپیک در خصوص مباحث مرتبط با درخواست ویزای شینگن اسپانیا اعم از مدارک لازم، درخواست وقت و ... بحث می گردد.
    ویرایش توسط Simon : July 13th, 2018 در ساعت 08:23 PM

Junior Member

درود بر دوستان گرامی.
    اول به تمام اونایی که تصمیم به سفر گرفتند، به هر طریقی، تبریک می گم. ایران دیگه به درد زندگی نمی خوره. باید رفت تا زندگی کرد. من هم دو سال پیش تمام سعی ام رو کردم که به کشور آرزوهام، اسپانیا سفر کنم. یک سال تمام با کمک فردی که الان شوهرم هست برای اسپانیا تلاش کردم ولی چون کارمن به من شک کرده بود که ممکنه دیگه نیام بهم ویزا نداد.
    دفعه اول برای یه ویزای کوتاه مدت تحصیلی 3 ماهه اقدام کردم. اشتباهم این بود که برای اینکه پول زیاد ندم، دوست اسپانیاییم خونش رو به عنوان محل سکونت و یه مدرسه زبان اسپانیا یی هم برای تحصیل برام دعوتنامه دادند. بار اول در کمال تعجب بهم ویزا داده شد ولی کارمن بهم شک کرد و یک ساعت بعد به موبالم زنگ زدند و گفتن اشتباهی پیش اومده و ویزای شما رد شده.
    دوستان، چند نکته برای دریافت ویزای اسپانیا برای من روشن شد. شما به خاطر اینکه به کشوری مسافرت می کنید که 60% انگلیسی نمی دونند، باید اسپانیایی بلد باشید چون یک امتیاز براتون حساب می شه. به نظر من حتی اگه شده از خود سفارت یه مدرک DELE هم بگیرید و روی مدارکتون بذارید خیلی خوبه و حتی اگه مسلط تر هم بودید با مسئولین حتی ایرانی سفارت هم اسپانیایی حرف بزنید.
    من برای ویزای 3 ماهه فقط 3 میلیون توی بانکم گذاشتم. هیچ گردش بانکی هم نداشتم و مطمئنم پول خیلی ملاک برای صدور ویزا نیست.
    به هیچ عنوان به سفارت نگید که کسی رو می شناسید در اسپانیا. هرچی بی کس و کارتر باشید، سفارت احتمال اینکه ممکنه اونجا بمونید رو کمتر می بینه.
    مشکل کشور اسپانیا نسبت به سایر کشور های اروپایی اینه که زمانی که شما پاتون به اسپانیا رسید، کسی نمی تونه شما رو بیرون کنه مگر اینکه جرم مرتکب بشید. شما با 10 سال غیر قانونی موندن در اسپانیا، نهایتا می تونید اقامتتون رو بگیرد. سیاست خارجی اسپانیا اینه که تا می تونه از ورود افراد خارجی جلوگیری کنه ولی وقتی اومدن دیگه کاری بهشون نداره. شما با هر ویزایی بیایید به اسپانیا، حتی اگر غیر فانونی مونده باشید می تونید با یک اسپانیایی ازدواج کنید و اقامتتون رو در مدت 5 سال بگیرید.
    در حال حاضر اسپانیا یکی از بدترین کشورها برای مهاجرت هست به خاطر 6 میلیون جمعیت بی کار و سیاستهای دولت بی لیاقت وقت، اوضاع رو به وخامت داره می ره. اگه فقط تمایل دارید درس بخونید و بعد برگردید به ایران، 100% اسپانیا رو پیشنهاد می کنم، چون از لحاظ آب و هوایی عالی هست. ولی اگه دنبال کار مناسب، دولت منضبط و قانونمند و کادر تحصیلی مدرن و به روز هستید فقط آلمان. من هم توی این مدت 2 سالی که اینجا هستم تصمیم گرفتن برم آلمان. چون هم شوهرم بیکار بود و هم خودم.
    امیدوارم تونسته باشم کمکی به عزیزان کرده باشم. لطفا اگه سوالی دارید در فروم طرح کنید که همه دوستان استفاده ببرند.
    و اگر امکان داره کسی به من بگه توی مدارک مورد نیاز برای ویزای ملحق شدن به خانواده چه مدارکی دقیقا نیاز هست.
    پیروز باشید

Junior Member

سلام.بچه ها کسانی که در اسپانیا هستند .کسی اطلاع داره راجع به این شرکتی که واسه خرید خونه تو اسپانیا اقامت می گیره.اسمشو نمی شه بگم.این شرکت تو اسپانیا هست؟صحت داره؟ممنون میشم پاسخ بدید.یا اگه یه وکیل خوب و مطمئن اونجا سراغ دارید معرفی کنید.

صفحه 1 از 43 1234567891011 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)