صفحه 476 از 506 نخستنخست ... 376426466467468469470471472473474475476477478479480481482483484485486 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,751 تا 4,760 , از مجموع 5051

موضوع: ویزای دانشجویی اسپانیا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای دانشجویی اسپانیا

نقل قول نوشته اصلی توسط leili1044 نمایش پست ها
    هر پزشکی میتونه بنویسه فقط بعدش حتما باید ببرید نظام پزشکی تایید بشه گواهی حتما هم باید در گواهی قید بشه با استناد به معاینات و آزمایشات انجام شده آقای /خانم..... در سلامت کامل بوده و بیماری عفونی و واگیردار که نیاز به قرنطینه داشته باشد ندارند بعد از تایید نظام پزشکی باید ترجمه اسپانیایی بشه، سوء پیشینه برای من یه هفته ای اومد ترجمه این دو تا گواهی شد 350 تومان با تایید دادگستری، من رفتم گرامیان تهران ولی خیلی دیر تحویل میدن جای دیگه ای نمیشناسم
    میشه بگید رزرو هتل رو چند روزه باید گرفت؟ 3 ماهه؟

بلیط هواپیما رفت و برگشت باشه یا فقط رفت؟

بیمه رو 3 ماهه بگیریم یا یک ساله؟

فرم اپلیکیشن رو هم من هر جا گشتم پیدا نکردم. میشه لینکشو برام بزارید؟

سفارت همون 60یورو میخواد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Alirazz نمایش پست ها
    میشه بگید رزرو هتل رو چند روزه باید گرفت؟ 3 ماهه؟

بلیط هواپیما رفت و برگشت باشه یا فقط رفت؟

بیمه رو 3 ماهه بگیریم یا یک ساله؟

فرم اپلیکیشن رو هم من هر جا گشتم پیدا نکردم. میشه لینکشو برام بزارید؟

سفارت همون 60یورو میخواد؟

هتل رو 10 روزه گرفتم و اوکی بود چیزی نگفتن و بلیط رفت و برگشت، برگشت برای 3 ماهه بعد از تاریخ ورود چون ویزای 3 ماهه میدن اینو از آژانس مسافرتی پرسیدم و سفارت هم چیزی نگفتن بهم، بیمه هم 3 ماهه دانشجویی
    اپلیکیشن فرم رو من اینجا ندیدم از خود سفارت حضوری گرفتم شاید بقیه دوستان داشته باشن یه لینکی ازش
    هزینه ویزا 60 یورو
    اینم بگم من هنوز نتیجه ویزام نیومده و فقط تجربه شخصی رو میگم تا اینجایی که میدونم امیدوارم کمک کنه ، شما فروم رو کامل بخونید یا حتی به سفارت زنگ بزنید هم جواب میدن تا حدی

Junior Member

سلام ممون میشم اگر کسی فوری جواب سوالم رو بده. آیا شخص ثالث میتونه با داشتن وکالتنامه ویزا رو از سفارت اسپانیا تحویل بگیره؟ و اینکه نیازی به ترجمه وکالتنامه هست ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Reza_Mosayebi نمایش پست ها
    سلام
    دوستان کسی برای پسداک اسپانیا اقدام کرده؟ مدارک مورد نیاز رو میتونید بگید؟

من از دانشگاه UAB پرسیدم. گفتن که باید برای “visado exceptuado” اقدام کنی و مدارک زیر لازمه:
    - Medical certificate (اگر دوره بیشتر از 6 ماه باشه)
    - Criminal records’ certificate (اگر دوره بیشتر از 6 ماه باشه)
    - EX09 Form
    - Form 790 052 TAX (یه مبلغی رو باید به عنوان مالیات در سفارت پرداخت کرد ، این جدای از اون 60 یورو application fee هست که باید در سفارت پرداخت بشه).
    - Contract/precontract
    - Passport

Junior Member

هتل رو 10 روزه گرفتم و اوکی بود چیزی نگفتن و بلیط رفت و برگشت، برگشت برای 3 ماهه بعد از تاریخ ورود چون ویزای 3 ماهه میدن اینو از آژانس مسافرتی پرسیدم و سفارت هم چیزی نگفتن بهم، بیمه هم 3 ماهه دانشجویی
    اپلیکیشن فرم رو من اینجا ندیدم از خود سفارت حضوری گرفتم شاید بقیه دوستان داشته باشن یه لینکی ازش
    هزینه ویزا 60 یورو
    اینم بگم من هنوز نتیجه ویزام نیومده و فقط تجربه شخصی رو میگم تا اینجایی که میدونم امیدوارم کمک کنه ، شما فروم رو کامل بخونید یا حتی به سفارت زنگ بزنید هم جواب میدن تا حدی
    ممنون از پاسخگویی.

میشه بفرمایید برای تایید گواهی سلامت نظام پزشکی ازتون پولی دریافت کرد؟ اگه آره چقدر؟ شنیدم 35 تومن میگیرن

و اینکه شما چندتا فرم برای سفارت پر کردید؟ سفارت میگه یه فرم شینگن باید پر کنید (برای سه ماهی که اونجا هستید) و یکی هم برای ویزای دانشجویی (برای مدت بیشتر از سه ماه). آیا درسته؟ شما چندتا فرم پر کردید؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Alirazz نمایش پست ها
    ممنون از پاسخگویی.

میشه بفرمایید برای تایید گواهی سلامت نظام پزشکی ازتون پولی دریافت کرد؟ اگه آره چقدر؟ شنیدم 35 تومن میگیرن

و اینکه شما چندتا فرم برای سفارت پر کردید؟ سفارت میگه یه فرم شینگن باید پر کنید (برای سه ماهی که اونجا هستید) و یکی هم برای ویزای دانشجویی (برای مدت بیشتر از سه ماه). آیا درسته؟ شما چندتا فرم پر کردید؟
    خواهش میکنم
    بله فکر میکنم 35 تومن بود همونجا باجه بانک هست و فیش میدن واریز کنید ، فرم شنگن رو پر کردم که اشتباه بود و ازم نگرفتن فقط یه فرم به زبان اسپانیایی پر کردم و تحویل دادم

Junior Member

دوستان سلام ، مجددا به من بیمه نقص مدرک خورد خیلی روی بیمه حساس شدن نمیدونم از کی اینطوری شده اگه کسی تجربه ای داره لطفا بگه ، سفارت هیچ بیمه ایرانی رو قبول نمیکنه چون امکان امداد رسانی به اروپا رو ندارن و گفتن که بیمه باید تمام هزینه ها رو پیش پرداخت کنه و در خاک اسپانیا هم شرکت فعال داشته باشه در ضمن یک ساله! باشه
    من 10 روز کاری دیگه فرصت دارم بیمه رو مجدد تحویل بدم با این شرایط

Junior Member

دوستان سلام ، مجددا به من بیمه نقص مدرک خورد خیلی روی بیمه حساس شدن نمیدونم از کی اینطوری شده اگه کسی تجربه ای داره لطفا بگه ، سفارت هیچ بیمه ایرانی رو قبول نمیکنه چون امکان امداد رسانی به اروپا رو ندارن و گفتن که بیمه باید تمام هزینه ها رو پیش پرداخت کنه و در خاک اسپانیا هم شرکت فعال داشته باشه در ضمن یک ساله! باشه
    ای بابا... به شما زنگ میزنن اینا رو میگن یا ایمیل؟؟؟؟ چرا انقدر اذیت میکنن؟

من تا اونجایی که پرسیدم بیمه ملت (فرق داره با بانک ملت) قرارداد داره با یه شرکت خارجی به اسم REMED توی ترکیه که میتونه پوشش بده هزینه هاتو ... یه سوال بپرس ببین چی میگن

یک راهش اینست که عبارت زیر رو در گوگل جستجو کنید، وب‌سایت‌های فروانی هستند که میتونید ازشون در کمتر از چند دقیقه بیمه معتبر تهیه کنید، برای پرداخت اینترنتی نیاز به کردیت کارت دارید، اگر نمیتونید از شرکتهای داخل ایران کردیت کارت تهیه کنید ناچارا باید از یکی از آشنایان خارج از کشور درخواست کنید براتون بیمه مورد نظر رو تهیه کنند.
    Schengen student travel insurance

Junior Member

دوستان سلام

همونجور که میدونید خود دارالترجمه از اصل مدارکتون کپی میگیره و برابر با اصل می کنه و در انتهای ترجمه پانچ میشه. آیا غیر از اون لازمه یه دونه دیگه از کل مدرک (پانچ شده) کپی گرفته بشه؟

اگر آره برای چه مدارکی؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)