صفحه 1 از 506 123456789101151101501 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 5051

موضوع: ویزای دانشجویی اسپانیا

پیش فرض ویزای دانشجویی اسپانیا

از برو بچ کسی واسه ویزا اسپانیا اقدام کرده ؟

پیش فرض پاسخ : ویزای دانشجویی اسپانیا

سلام دوستان،

من امروز رفته بوذن سفارت اسپانیا برای گرفتن وقت برای تحویل مدارک. اولاً همنطور که محتملا حدس می زنید، خیلی شلوغ بود. یه دانشجو اونجا دیدم که برای گرفتن جواب ویزاش اومده بود.

ایشون یه دکترا تو ژاپن گرفته بود و برای دکترای دیگه می خواست بره اسپانیا، مادرید. یه بارم برای ویزا دانشجویی اسپانیا اقدام کرده بود که ریجکت شده بود!!!!!. officer بهش گفته بود که اگر اعتراض داری برای کنسول نامه بنویس. ایشون نامه نوشته بودن و بعد از پیگیری جوابی از کنسول نگرفته بود. وقتی به استادش تو اسپانیا گفته بود که ویزا نگرفته و دیگه نمی تونه بیاد، استادش با کنسول حرف زده بوده و جواب ok براش گرفته.

امروز بهش کفته بود که برو سفارت و ویزاتو بگیر.

تو این چند باری که اومده بوده سفارت یه آقایی هم برای ویزای تحصیلی اومده بوده که اونم ریجکت شد.

امیدوارم همه به راحتی ویزاتونو بگیرین

اگر بقیه ام اطلاعی در این مورد دارن، ممنون می شیم اگه درمیون بزارن
    If you wish it, It is no dream

Artoosh
    Guest

من پرای ویزائ دانشجوی اسپانیا اقدام کردم ولی 64 روزه که منتظر جواب هستم ولی زمان معمولش 21 تا 30 روزه است کسی اطلاع داره چرا از اسپانیا جواب نمیدن و کاری میشود کرد یا باید بیخیل شم.

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

پیشنهاد می کنم برای اینکه این تاپیک یه رفرنس خوب بشه برای کسایی که برای اسپانیا ویزا گرفتند بچه ها رشته و اینکه فاند چقدر داشتند رو هم بگن بد نیست .. شاید بشه یه رابطه ای پیدا کرد بین این دو فاکتور و ریجکت شدن یا نشدنشون ! ...
    ممنون !

Hello
    i admited from barcelona for 2009 fall in Physics
    With out Fund !!
    Can i get visa for Spain ? any body have ever get it ?
    I want to find a part time job in barcelona and i am learning spanish too
    Thank you in advance
    شب سردي است، و من افسرده. راه دوري است، و پايي خسته. تيرگي هست و چراغي مرده. مي کنم تنها از جاده عبور: دور ماندند ز من ادمها. سايه اي از سر ديوار گذشت، غمي افزود مرا بر غمها. فکر تاريکي و اين ويراني بي خبر آمد تا با دل من قصه ها ساز کند پنهاني. نيست رنگي تا بگويد با من اندکي صبر سحر نزديک است. هر دم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Azad Islami, Spanish language

نقل قول نوشته اصلی توسط nafas
    Hello
    i admited from barcelona for 2009 fall in Physics
    With out Fund !!
    Can i get visa for Spain ? any body have ever get it ?
    I want to find a part time job in barcelona and i am learning spanish too
    Thank you in advance
    سلام خوب شما اگه از دانشگاه پذيرش گرفتين، خود دانشگاه به سفارت اطلاع خواهد داد كه به شما پذيرش داده اند و سفارت يك ويزاي 3 ماهه به شما مي دهد كه مي تونين بعد از رفتن اين ويزا را تمديد كنيد. تا اونجايي كه من ميدونم تمامي كسايي كه ويزاي دانجشويي گرفتند اول يك ويزاي سه ماهه بوده كه بعد تمديد كردند.
    در مورد بازار كار شنيدم از دانشجوياني كه به تازگي رفتند، بازار كار مناسبي نيست شايد به علت بحران اقتصادي و اين كه بسياري از part time job ها حق استخدام افراد خارجي را ندارند و در حدود 6000 يورو براي اين كار جريمه خواهند شد. براي همين پيدا كردن يك كار كنار درس خوندن كمي مشكل به نظر ميرسه . زبان اسپانيايي هم آنقدر شيرين هست كه به زودي ياد بگيريد ;D

پیش فرض پاسخ : پذیرش اسپانیا

آخه شنیدم ویزای اسپانیا از ایران سخت میدن . آره؟ اینجوریه واقعا؟ چون من این رشته و دانشگارو دوست دارم واقعا .
    ولی به هر کی گفتم . تو همین سایت و جا های دیگه < زده تو حالم فوری که از سفارت اسپانیا عمرا" ویزا بگیری
    میگن نمیدونم یک اسپانیا یی باید ضمانت کنه و این صحبتا
    شب سردي است، و من افسرده. راه دوري است، و پايي خسته. تيرگي هست و چراغي مرده. مي کنم تنها از جاده عبور: دور ماندند ز من ادمها. سايه اي از سر ديوار گذشت، غمي افزود مرا بر غمها. فکر تاريکي و اين ويراني بي خبر آمد تا با دل من قصه ها ساز کند پنهاني. نيست رنگي تا بگويد با من اندکي صبر سحر نزديک است. هر دم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Azad Islami, Spanish language

پیش فرض پاسخ : پذیرش اسپانیا

نقل قول نوشته اصلی توسط nafas
    آخه شنیدم ویزای اسپانیا از ایران سخت میدن . آره؟ اینجوریه واقعا؟ چون من این رشته و دانشگارو دوست دارم واقعا .
    ولی به هر کی گفتم . تو همین سایت و جا های دیگه < زده تو حالم فوری که از سفارت اسپانیا عمرا" ویزا بگیری
    میگن نمیدونم یک اسپانیا یی باید ضمانت کنه و این صحبتا
    خب راستشو بخواهين راجع به رشتتون نميدونم اما بگين از كدام دانشگاه پذيرش گرفتين و اسم دانشگاه را به من بگين، و اين كه براي مستر ميخواهين ادامه بدين؟!! اگر اين جوريه با خود دانشگاه صحبت كنيد و يا استادي پيدا كنيد كه شما را تصديق كنه و همه اينها به سفارت اطلاع داده بشن. اما دوستاي من براي زبان اسپانيايي خيلي راحت پذيرش گرفتند و رفتند براي فوق بخونن.

میشه لطفا یه کم دقیقتر راجع به پروسه ویزای اسپانیا بگین؟
    اگه کسی برای ترم February پذیرفته شه ولی بخواد September بره کی مناسبه که برای ویزا اقدام کنه؟ حدودا چه ماهی؟
    اگه یه بار ریجکت بشه میشه دوباره درخواست داد؟ یا دیگه امیدی نیست؟

Junior Member

من در مورد مشکلات دانشجوها چیزهایی شنیدم.
    یکی می گفت دوستش پذیرش و فاند برای phd داشته ولی نتونسته ویزا بگیره!
    واقعیت داره؟ اوضاع چه جوریه؟ کسی چیزی میدونه؟!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)