نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 5051

موضوع: ویزای دانشجویی اسپانیا

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

پیش فرض پاسخ : تحصيل در اسپانیا

واقعا ممنون ازتون. لطف کردین. شما از اسپانیا هم ویزا گرفتید؟؟ آخه جدیدا همه میگن اسپانیا خیلی سخت کرده ویزاشو؟
    میخوام ببینم کسی که تجربه خود اسپانیا داشته چجوریه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط jafariysaeid نمایش پست ها
    واقعا ممنون ازتون. لطف کردین. شما از اسپانیا هم ویزا گرفتید؟؟ آخه جدیدا همه میگن اسپانیا خیلی سخت کرده ویزاشو؟
    میخوام ببینم کسی که تجربه خود اسپانیا داشته چجوریه؟
    بله من برای ویزای اسپانیا اقدام کردم اما نه از ایران. از یک کشور اروپایی دیگه. اسپانیا سخت ویزا میده اونم بخاطر نوع مدارکی هست که میخاد. مثلا مدرک مالی براش خیلی خیلی مهمه. بنظرم تو مدارک مورد نیازش نگفته چقدر اما گفته هرچی بیشتر بهتر. اما برای هر ماه باید حداقل 1000 یورو بتونی تامین کنی. مثلا اگه 2 سال هست مدت تحصیلت باید 24000 یورو ثابت کنی که داری تو حسابت. تاییدیه مالی نشون بدی. اگه مثلا 23999 یورو هم نشون بدی بخاطر همون 1 یورو هم میتونن ریجکتت کنند!!!!!! شک نکن. این تجربه من از ویزا گرفتن هستش. البته ممکنه هم بدن که این بسته به مرام اون officer داره که میخاد پروندتو بررسی کنه. تو نوع مدارک درخواستی باید دقت کنی که صحیح جمع کنی.
    دقت بیشتر در تهیه مدارک مساوی با گرفتن ویزا هستش.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط bluebit نمایش پست ها
    بله من برای ویزای اسپانیا اقدام کردم اما نه از ایران. از یک کشور اروپایی دیگه. اسپانیا سخت ویزا میده اونم بخاطر نوع مدارکی هست که میخاد. مثلا مدرک مالی براش خیلی خیلی مهمه. بنظرم تو مدارک مورد نیازش نگفته چقدر اما گفته هرچی بیشتر بهتر. اما برای هر ماه باید حداقل 1000 یورو بتونی تامین کنی. مثلا اگه 2 سال هست مدت تحصیلت باید 24000 یورو ثابت کنی که داری تو حسابت. تاییدیه مالی نشون بدی. اگه مثلا 23999 یورو هم نشون بدی بخاطر همون 1 یورو هم میتونن ریجکتت کنند!!!!!! شک نکن. این تجربه من از ویزا گرفتن هستش. البته ممکنه هم بدن که این بسته به مرام اون officer داره که میخاد پروندتو بررسی کنه. تو نوع مدارک درخواستی باید دقت کنی که صحیح جمع کنی.
    دروود بر bluebit گرامی.
    در ابتدا تبریک برای اینکه موفق به دریافت ویزا شدید. اما با توجه به کامنت شما عرض کنم دوستانی که از ایران قصد اقدام داشتند بسیاری از این موارد رو بطور کامل در پروسه اخذ ویزا به دقت ارائه کرده بودند شاید حتی بیشتر از این مقدار در حساب شخصی، اما من به جرات میگم موضوع بررسی مدارک در سفارت اسپانیا در تهران بسیار سلیقه ای و دور از هر گونه مدیریت صحیح می باشد. این گفته و نظر شخصی دوستانی که سابقه اقدام از این سفارت در تهران را داشتند است. به هر حال بنده هم پذیرش از upc دارم اما به این دلایل و نقل قول دوستان دچار تردید شدم.

Senior Member YPhoenix آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electronics

نقل قول نوشته اصلی توسط bluebit نمایش پست ها
    درود به شما
    دوست عزیز
    ممنون از اطلاعاتتون
    اما عزیز دل من یک بار دیگه هم اینجا عرض کرده بودم. این فرمایش شما شبیه اینه که بگیم اینجا! ما گزینش نداریم! یا اگر هم داریم، فقط بر اساس یک سری مواد قانونی!!!! و تبصره های استخدامی!!!! انجام میشه و هییییییییچ گونه تبعیضی اتفاق نمی افته!!!!!!!

بله درست می فرمایید. تکمیل مدارک بهترین کاریه که متقاضی میتونه بکنه. ولی وقتی افسای سفارت یا سایر کارمنداشون در پاسخ سوال "چقدر" یا "چندتا" و ... می گن"نمی دونیم هرچی خودت میدونی" و وقتی ریجکت میشی میگن "تشخیص کنسول بود" برداشت شما چیه؟؟؟

ما کم نداشتیم دوستانی که مدارک کامل و محکمی داشتن و ریجکت شدن و دوستانی که بدون یک برگ ترجمه اسپانیولی و توانایی مصاحبه انگلیسی ویزا گرفتن (خودم شاهد بودم)

ما انرژی منفی متصاعد نمی کنیم! اصلا فرستنده ما خاموش!!! ما فقط با اشتراک تجربیات، میخوایم بگیم که دوستانی که مثلا براشون مهمه که مهر امسال حتما برن اروپا واسه ادامه تحصیل، در جریان باشن که در کنار اسپانیا جای دیگه هم پذیرش بگیرن!!! و به امید 100 درصد اونجا نباشن! همین...
    در مورد سقف مبلغ بانکی هم من از یکی از دوستانم که کارمند بخش بازرگانی یکی از کشورهای مهم اروپایی بود پرسیدم و گفت اصلا سعی نکنید مثلا واسه یه دوره تحصیلی 2 ساله که کلا 30000 یورو هزینه داره، ثابت کنید 60000 یا 90000 هزار یورو دارید! همون 30000 تا 50000 واسه اطمینان خوبه. اونجوری سفارت فکر میکنه یه دانشجو (مثلا ارشد) 3-4 برابر هزینه از کجا آورده و میخواد چیکار؟ شاید تو فکر موندن بعد از تحصیله!
    یه نکته مهم واسه سفارت اینه که بهشون القا یا اثبات بشه که شما قصد موندن ندارید (مخصوصا بعضی کشورا)

پس! انرژی منفی خیر، تصمیم گیری بهینه و با در نظر گرفتن شرایط (واقع گرایانه) آری!!!
    پیروز...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)