صفحه 492 از 506 نخستنخست ... 392442482483484485486487488489490491492493494495496497498499500501502 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,911 تا 4,920 , از مجموع 5051

موضوع: ویزای دانشجویی اسپانیا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای دانشجویی اسپانیا

نقل قول نوشته اصلی توسط Parnian72 نمایش پست ها
    سلام دوستان. برای ویزای شش ماهه فرصت مطالعاتی میشه به جای مدرک لیسانس و ارشد که الان دست دانشگاست، فقط به سفارت یک گواهی اشتغال به تحصیل بدم؟ خواهش میکنم راهنمایی کنید خیلی نگرانم چون وقت سفارتم نزدیکه
    سفارت این چیزا رو میدونه گواهی اشتغال به تحصیل با مهر و امضا کافیه.فقط بدین دار الترجمه به اسپانیایی ترجمه کنه. از دانشگاه مقصد و یا استادی که قصد دارین باهاش کار کنید نامه بگیرین. یا از مکاتباتتون پرینت بگیرید.
    جای نگرانی نیست اگر چیزی کم و کسر باشه سفارت بهتون وقت میده تا مدارکتونو تکمیل کنید .

Junior Member

سلام به دوستان

از اون عزیزانی که ویزا گرفتن و گفتن شناسنامه، سو پیشینه، گواهی سلامت، دانشنامه رو لگالایز کنید یه سوال داشتم.

این مدارک لگالایز شده اونجا واقعا به دردتون خورد؟؟؟؟؟؟؟؟ یا فقط محض احتیاط میگید لگالایز کنیم؟؟؟؟؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Alirazz نمایش پست ها
    سلام به دوستان

از اون عزیزانی که ویزا گرفتن و گفتن شناسنامه، سو پیشینه، گواهی سلامت، دانشنامه رو لگالایز کنید یه سوال داشتم.

این مدارک لگالایز شده اونجا واقعا به دردتون خورد؟؟؟؟؟؟؟؟ یا فقط محض احتیاط میگید لگالایز کنیم؟؟؟؟؟؟
    دوست عزیز شما فقط مدارک تحصیلیتونو لگالایز کن تا موردقبول دانشگاه باشه. بقیه به دردتون نخواهد خورد.

Junior Member

بالاخره بعد از 54 روز و پیگیری های متعدد ویزای ما هم اومد...

Junior Member

کسی از دوستان میدونه که آیا ترجمه شناسنامه، سوپیشینه و گواهی سلامت (کلا مدارکی که به سفارت دادیم) اونجا لازم میشه؟
    برای باز کردن حساب بانکی اونجا، آیا لازمه مدرکی رو اینجا ترجمه کنیم؟

Junior Member

بعد از سه هفته پریروز ویزای بنده هم اومد ...

اینو گفتم که دوستان مثبت فکر کنید، مثبت بمانید و مثبت عمل کنید. اگر مدارکتون تکمیل باشه جای هیچ نگرانی نیست

به امید موفقیت همه دوستان

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mcjet نمایش پست ها
    کسی از دوستان میدونه که آیا ترجمه شناسنامه، سوپیشینه و گواهی سلامت (کلا مدارکی که به سفارت دادیم) اونجا لازم میشه؟
    برای باز کردن حساب بانکی اونجا، آیا لازمه مدرکی رو اینجا ترجمه کنیم؟
    مبارک باشه عزیز من هیچ کدوم از این ترجمه هارو نیاوردم. فقط ترجمه مدارک تحصیلی لگالایز شده.

وقتی رسیدی اسپانیا این کارارو انجام بده:

1. اول از همه یه سیم کارت اعتباری (prepago) بگیر (از اپراتورهای Orange, Vodafone, Movistar). ارزونترینش ماهی 10 یورو میشه . چون بانک و خیلی جاهای دیگه ازت شماره تلفن میخوان. مثلا بانک پسورد اکانتت رو بهت اس ام اس میکنه.

2. بعد از اجاره خونه یا اتاق، قراردادتو ببر شهرداری (مثلا اگر مادریدی ayuntamiento de madrid ) اجاره نامه و پاسپورتتو نشون بده و ازشون نامه Empadronamiento بگیر.

3. تو یه بانک حساب باز کن (ترجیحا BBVA چون maintenance fee نداره). برای باز کردن حساب هم از من جز پاسپورت، ویزا ،شماره تلفن و آدرس محل سکونت چیز دیگه ای نخواستن.

4. بعدش باید بری اداره پلیس یا Oficina de Extranjeros برای کارت اقامت اقدام کنی (تا یک ماه پس از ورود به اسپانیا فرصت داری برای کارت اقامت اقدام کنی) و مدارک زیر نیازه :

1-پاسپورت و کپی
    2. کپی ویزا
    3. نامه پذیرش و ثبت نام دانشگاه به همراه کپی
    4. کپی از مهر ورود به اسپانیا در داخل پاسپورت
    5. 1 قطعه عکس
    6. EX17 فرم http://extranjeros.mitramiss.gob.es/...ulario_TIE.pdf
    7. TASA Pagada فرم https://sede.policia.gob.es:38089/Tasa790_012/ باید این فرم رو بصورت آنلاین پر کنی.پرینت بگیری و ببری بانک (Santander) و مبلغ حدودا 16 یورو پرداخت کنید. بانک هم فرم رو مهر کنه براتون.
    8. نامه Empadronamiento و کپی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Alirazz نمایش پست ها
    بعد از سه هفته پریروز ویزای بنده هم اومد ...

اینو گفتم که دوستان مثبت فکر کنید، مثبت بمانید و مثبت عمل کنید. اگر مدارکتون تکمیل باشه جای هیچ نگرانی نیست

به امید موفقیت همه دوستان
    مبارکه. از عکسی که زدن رو ویزات راضی هستی؟

پست بالا رو هم بخون که بدونی چیکار کنی.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط emileon نمایش پست ها
    مبارکه. از عکسی که زدن رو ویزات راضی هستی؟

پست بالا رو هم بخون که بدونی چیکار کنی.
    سلام دوست عزیز ... مبارک شما هم باشه

خیلی ممنون از پستی که گذاشتی... واقعا اگه کسی بگه اپلای ابرود و بچه های گلش مثل شما که انقدر اهمیت میدن به بچه های دیگه واسه ویزا گرفتن در پروسه ویزا گرفتنش تاثیر نداشته خیلی ( بی انصاف ) هستت.

راجع به عکس که نگوووو ... یاد کارت ملی های قدیمی افتادم قورباغه و ایناااا

شما الان اونجایی؟

Junior Member

سلام به همه دوستان. من تاریخ 8 مرداد مصاحبه داشتم و چون رسید خرید بیمه و نامه ای که تاریخ شروع ترم رو توش زده باشه رو ازم خواستن، نقصی مدرک خوردم که تا 15 مرداد کاملش کردم. و چون ثبت نام من 5 سپتامبره بلیط و هتلم رو از 24 آگست گرفته بودم. تا امروز که جوابی نیومده و من مجبور شدم بلیط و هتلم رو کنسل کنم. به نظرتون با توجه به اینکه من باید 5 سپتامبر برای ثبت نام اونجا باشم این موضوع رو در نظر می گیرن یا ممکنه ویزام رو دیر بدن؟؟؟ الان نمی دونم چیکار کنم! دانشگاه هم گفتن که تا 4 سپتامبر تعطیلات هستن! من چطور می تونم پیگیری کنم؟؟؟؟ ممنون می شم راهنمایی کنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)