صفحه 497 از 506 نخستنخست ... 397447487488489490491492493494495496497498499500501502503504505506 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,961 تا 4,970 , از مجموع 5051

موضوع: ویزای دانشجویی اسپانیا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای دانشجویی اسپانیا

نقل قول نوشته اصلی توسط Parnian72 نمایش پست ها
    سلام.
    آیا برای لگالایز کردن مدارک تحصیلی باید از قبل از سفارت وقت قبلی گرفت؟ یا هر روزی که بریم میشه؟ همون روز لگالایز میکنند یا طول میکشه؟ و اینکه اصل مدرک را هم باید ببرم یا ترجمه ی تایید شده کافی هست؟
    ممنون
    سلام

شما فقط دوشنبه و چهارشنبه میتونید برای لگالایز مدارک صبح زود برید وقت بگیرید و مدارکتون رو تحویل بدید و بعد از ظهر همون روز مدارکتون رو بهتون میدن. وقت قبلی نمیخواد ولی حتما 8 صبح جلوی در سفارت باشید. مدارکی لگالایز میشه که هم مهر وزارت خارجه هم مهر دادگستری دارن. از من که که فقط ترجمه ها رو گرفت + 5 یورو برای هر مدرک. ولی هیچ کدوم از این مدارک تو اسپانیا به دردم نخورد حالا خود دانی. فقط مدرک تحصیلی اونم محض احتیاط لگالایز کنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Alirazz نمایش پست ها
    سلام

شما فقط دوشنبه و چهارشنبه میتونید برای لگالایز مدارک صبح زود برید وقت بگیرید و مدارکتون رو تحویل بدید و بعد از ظهر همون روز مدارکتون رو بهتون میدن. وقت قبلی نمیخواد ولی حتما 8 صبح جلوی در سفارت باشید. مدارکی لگالایز میشه که هم مهر وزارت خارجه هم مهر دادگستری دارن. از من که که فقط ترجمه ها رو گرفت + 5 یورو برای هر مدرک. ولی هیچ کدوم از این مدارک تو اسپانیا به دردم نخورد حالا خود دانی. فقط مدرک تحصیلی اونم محض احتیاط لگالایز کنید
    ممنون از پاسختون. من هم میخوام فقط مدارک تحصیلی را لگالایز کنم

Junior Member

سلام ، برای نامه تمکن مالی، اگر حساب به اسم عموی طرف باشه با تعهدنامه محضری میشه اقدام کرد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shayan_16 نمایش پست ها
    سلام ، برای نامه تمکن مالی، اگر حساب به اسم عموی طرف باشه با تعهدنامه محضری میشه اقدام کرد؟
    ترجیحا اعضای خانواده درجه یک باشن بهتره ولی اگر نمیتونن به همین اکتفا کنید چون کار دیگه ای نیست که بشه انجام داد

Junior Member

سلام. از زمانی که ویزای دانشجویی ریزالتو میشه، چقدر فرصت هست که تحویل بگیریم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Parnian72 نمایش پست ها
    سلام. از زمانی که ویزای دانشجویی ریزالتو میشه، چقدر فرصت هست که تحویل بگیریم؟
    زمان مشخصی نداره بسته به شروع کلاساتون هر چی زودتر بهتر

Junior Member

سلام دوستان

در مورد سوال دوستمون که پرسیدن ازم صندوقشون پر بود و هم اینجا مطرح میکنم شاید واسه بقیه عزیزان هم مفید باشه!

با سلام. من پذیرش دکتری دارم میخواستم ازتون در خصوص بیمه نامه بپرسم آیا ارائه بیمه نامه الان لازمه یا بعد پذیرش ویزا؟ چه بیمه ای باید باشه و از کجا میتونم تهیه کنم؟ چتانچه ریجکت شدم مبلغ بیمه نامه برمیگرده یا سوخت میره؟

سلام تبریک میگم.

بله لازمه قبل مصاحبه

هر بیمه ای (دانشجویی یکساله) به جز بیمه های ایرانی (قبول نمیکنن) ولی ارزونترینش SWISSCARE هست که ارزونترین پکیجش 197.5 یورو میشه

باید آنلاین از سایتش بخرید با کارت اعتباری. اگه ندارید تو سایت TEHRANPAYMENT یا وبسایتهای مشابه درخواست بدید براتون انجام میدن با یه کارمزد جزیی

میگن 70 درصدش برمیگرده ولی به این راحتیا بهتون بر نمیگردونن.

امیدوارم به سوالاتون جواب داده باشم. موفق باشید.

Junior Member

سلام، ببخشید من واسه ی تمکن مالی می خوام سند ملکی هم ببرم، ولی جایی خوندم که باس اظهارنامه هم ببرم از طرف کسی که سند به نامش هست، اونوقت متن این اظهارنامه باس به چه صورت باشه ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shayan_16 نمایش پست ها
    سلام، ببخشید من واسه ی تمکن مالی می خوام سند ملکی هم ببرم، ولی جایی خوندم که باس اظهارنامه هم ببرم از طرف کسی که سند به نامش هست، اونوقت متن این اظهارنامه باس به چه صورت باشه ؟
    ينجانب (نام و نام خانوادگی فرزند به شماره ملی و صادره از . . . مشخصات کامل و آدرس ) ضمن حضور در دفترخانه موافقت خود را با ادامه تحصیل آقای /خانم.......در کشور هند اعلام نمود متعهد مي‌شوم كه كليه هزينه‌هاي تحصيلي، اياب وذهاب، اقامت، پزشكي، بيمه و رفت و آمد …. آقای/ خانم(مشخصات کامل دانشجو) را جهت ادامه تحصيل در كشور هندوستان بپردازم.هیچ گونه مسئولیتی از بابت موارد فوق متوجه دولت و کشور هندوستان نمی باشد و این تعهد نامه تضمین تامین هزینه های آقای / خانم …………… در کشور هند می باشد .دفترخانه ها خودشان شکل کامل را آماده می کنند و این تعهد نامه باید ترجمه شود . /از ترجمه کپی برای خودتان بردارید./اگر ضامن کارمند دولت یا بازنشسته باشد باید گواهی و فیش حقوقی را ضمیمه مدارک داشته باشد. و در صورت آزاد بودن شغل فرد ضامن با ید حتما در متن تعهد نامه ذکر گردد .
    این یه نمونه هست و محضرها هم خودشون متن آماده دارند. نیازی به بردن این برگه نیست. حتما شناسنامه کسی هم که میخواد تعهد بده باید به اسپانیایی ترجمه بشه علاوه بر متن تعهدنامه که میبرید واسه ترجمه.

Junior Member

سلام، ببخشید اسناد ملکی و تعهدنامه محضری بعد از ترجمه نیاز به مهر و تایید دادگستری و وزارت خارجه دارند ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)