صفحه 485 از 506 نخستنخست ... 385435475476477478479480481482483484485486487488489490491492493494495 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,841 تا 4,850 , از مجموع 5051

موضوع: ویزای دانشجویی اسپانیا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای دانشجویی اسپانیا

نقل قول نوشته اصلی توسط mcjet نمایش پست ها
    فرم درخواست ویزای بلند مدت دانشجویی رو از سایت سفارت دانلود کنیم؟ یا باید از خود سفارت بگیریم؟
    یه جا خوندم که باید به لاتین پر بشه، ممنون میشم دوستانی که تجربه دارند راهنمایی کنن.
    فرم اسپانیایی رو باید پر کنید.من اینترنتی سرچ کردم و فرم اسپانیایی رو دانلود کردم.واسه ترجمه سولات هم میتونید از فرم انگیلسی استفاده کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط emileon نمایش پست ها
    فرم اسپانیایی رو باید پر کنید.من اینترنتی سرچ کردم و فرم اسپانیایی رو دانلود کردم.واسه ترجمه سولات هم میتونید از فرم انگیلسی استفاده کنید.
    ممنون از راهنماییتون. فرم اسپانیایی رو فکر کنم سایت سفارت گذاشته و از اونجا دانلود میکنم.
    فردا وقت سفارتمه، انشالا که کارا خوب پیش بره...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دکترای نروساینس- بارسلونا

سلام

من از دانشگاه بارسلونا پذیرش دکترا دارم با بورسیه 22500 یورو سالیانه ، برای 3 سال + بیمه.
    یه نامه هم استادم زده که هزینه های سفر و اقامت اولیه ام رو تامین می کنه.

برای 10 روز دیگه وقت سفارت دارم. اما هیچ مدرکی مبنی بر تمکن مالی ندارم.

در حساب شخصی خودم طی 6 ماه گذشته نهااایت 1 ملیون اومده و رفته.
    با توجه به این که اونجا حقوق خواهم داشت آیا لازمه مدارک مالی داشته باشم؟
    و اگر لازمه لطفن راهنمایی کنید که آیا سند ملک به نام پدر و مادرم، یا گردش حساب والدین به درد می خوره ببرم؟
    تعهد محضری بگیرم ازشون که در صورت نیاز هزینه هامو تقبل می کنن؟
    تازه فک می کنم که واقعا بد نیس برای یه آدم 30 ساله که والدینش هزینه هاشو تقبل کرده باشن؟!

بقیه مدارکم (ترجمه گواهی سلامت - عدم سوء پیشینه ، مدارک تحصیلی و ریز نمرات ، و شناسنامه) کامله.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pashazamani نمایش پست ها
    سلام

من از دانشگاه بارسلونا پذیرش دکترا دارم با بورسیه 22500 یورو سالیانه ، برای 3 سال + بیمه.

و اگر لازمه لطفن راهنمایی کنید که آیا سند ملک به نام پدر و مادرم، یا گردش حساب والدین به درد می خوره ببرم؟
    تازه فک می کنم که واقعا بد نیس برای یه آدم 30 ساله که والدینش هزینه هاشو تقبل کرده باشن؟!

بقیه مدارکم (ترجمه گواهی سلامت - عدم سوء پیشینه ، مدارک تحصیلی و ریز نمرات ، و شناسنامه) کامله.
    سلام مبارکتون باشه

این مقدار فاند خیلی خوبه

میشه بپرسم رشتتون چی بوده و اگه دوس دارید به صورت کلی بگید تز شما در چه رابطه ای بوده؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pashazamani نمایش پست ها
    سلام

سلام تبریک فراوان. نه نیازی به تمکن مالی نیست.

Junior Member

سلام دوستان،
    من دیروز وقت سفارت داشتم و مدارکمو تحویل دادم. چند تا نکته که لازم میدونم که بگم:
    - من یه فرم از خود سایت سفارت که به زبان اسپانیایی بود دانلود و اونو کامپیوتری پر کرده بودم که متاسفانه فرم اشتباهی بود و اونجا کلی معطل شدم و وقت از دست دام. فرمی که من دانلود کرده بودم، فرم شنگن بود که باید فرم نشنال که پرچم خود اسپانیا روش هست پر بشه.
    - بیمه های ایرانی را به هیچ وجه قبول نمیکنن. یکی بیمه ایرانی سامان داشت و قبول نکردن. من خودم بیمه swisscare تهیه کرده بودم که مشکلی نداشت. فقط احتمالا رسید خرید بیمه هم نیاز میشه.
    - من از همه ترجمه های کپی تهیه کرده بودم ولی در کمال ناباوری تمام اصل ترجمه ها رو از من گرفتن و گفتن که بر نمیگردونن. گفت کپی هاشون کامل نیست نمیدونم منظورش چی بود. (احتمالا باید کپی تمام صفحاتی که پانچ شده رو مثل صفحه معرفی دارالترجمه و کپی فارسی مدارک رو هم بدیم که من اونارو نگرفته بودم چون فکر میکردم نیازی نیست). اینجوری حالا باید دوبار همه مدارکمو ترجمه کنم که هزینه زیادی میشه!!!
    - در صورتیکه فاند ندارین، مدارک اثبات توانایی مالیتون (تمکن، گردش و ...) حتما کامل باشه.
    خدا رو شکر که تمام مدارک من کامل بود و نقص مدارک نخوردم. انشاله ویزا هم صادر بشه...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mhshirani نمایش پست ها
    سلام به همه ی دوستان
    ممنون بابت پاسخ های همه. من اوایل هفته ویزام اومد.
    توی این پست تمام مراحل رو به صورت خلاصه ولی کامل توضیح دادم. امیدوارم به درد کسایی که بعد از من میخوان اپلای بکنن بخوره.
    همگی موفق باشید
    http://vrgl.ir/aduy9
    سلام محمد جان مرسی که وقت گذاشتی و این نوشته رو آماده کردی. فقط من بار اوله میشنوم دو تا مدارک آخر تحصیلی!!! یعنی من باید برم پیش دانشگاهی و دبیرستانم رو بدم ترجمه کنم واسه مقطع ارشد که میخوام اقدام کنم؟ من شنیدم فقط لیسانس میخوانا

سلام منم واسه فوق اقدام کردم و فقط لیسانس و ریز نمرات دادمو قبول کردن . مدرک دیگه ای ندادم

Junior Member

یه سوال دوستان. اگه اپلیکیشن فرم رو روی 4 تا A4 پرینت بگیرم قبول نمیکنن؟ یا حتما باید یه A3 پشت و رو باشه؟

بعدم اینکه مدارک بدون منگنه چه صیغه ای هست دیگه؟؟؟ من کلی از مدارکام مثل رزومه و پذیرش و اینا چند صفحه ای بوده و منگنشون کردم. الان باید بکنمشون؟ قبول نمیکنن؟

فرمو ترجیحا از خود سفارت بگیر ، مدارکی که کپی هست نباید منگنه داشته باشه ، طبق لیست سفارت مرتب می کنید و یک جا ازتون میگیرن

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)