صفحه 500 از 506 نخستنخست ... 400450490491492493494495496497498499500501502503504505506 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,991 تا 5,000 , از مجموع 5051

موضوع: ویزای دانشجویی اسپانیا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای دانشجویی اسپانیا

نقل قول نوشته اصلی توسط BRMATH نمایش پست ها
    تمدید نیه رو انجام بدید و یک تماس با سفارت بگیرید تا اون سه ماه هزینه یا برگشتتون زیر سوال نره . ایا هزنیه شش ماه و پول بلیطتتون رو کامل دریافت کرده اید و مدارکتون مثل ویزا رو اپلود کردید ؟
    بله. هزینه شش ماه رو دریافت کردم و پول بلیط و بیمه هم به حسابم امده. با سفارت تماس بگیرم و دقیقا چی ازشون بخوام؟ ممنون

Junior Member

سلام دوستان
    مدارکی که سفارت واسه دریافت ویزای دانشجویی میخواد باید ترجمه به انگلیسی باشه یا اسپانیایی؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    computer science- university of Jaen - Spain

نقل قول نوشته اصلی توسط nedaa5764 نمایش پست ها
    خیلی ممنون از پاسختون. بله فاند سالی 17800 یورو. راستش دوتا سوال داشتم. یکی اینکه آیا به جای اینکه مدارک رو بدم مترجم قسم خورده ترجمه کنه میتونم بدم دارالترجمه اسپانیایی توایران ترجمه کنه؟ و دوم اینکه تو سایت سفارت کلی فرم هست اما من نمیدونم کدومشون رو باید پر کنم. تو صفحه زیر هستش لینکش. خیلی ممنون میشم اگه راهنمایی بفرمایین که کدوم یکی از این فرم ها رو برای ویزای researcher visa permit پر کنم؟ و اینکه به زبان اسپانیایی هستن. آیا فرم انگلیسی هم هست؟

http://extranjeros.mitramiss.gob.es/...es2/index.html
    خود سفارت تو ایران چند دارالترجمه مورد تایید داره که تو سایتش زده اسامی رو . منم دادم همونجا اون موقع الانم اسپانیا هستم . فاندتون هم خوبه و مشکلی بابت تمکن ندارید ولی لازمه برای این مدت یک گواهی تمکن از بانک بگیرید و یک گردش حساب شش ماهه . فرم انگلیسی هم هست از سایت سفارت اسپانیا در ایران بگیرید. یه جورایی باید دنبال مدارک باشید که نشون بده بعد اتمام میخواید برگردید مثلا سابقه بیمه و سند و اینا.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط majidjony نمایش پست ها
    سلام دوستان
    مدارکی که سفارت واسه دریافت ویزای دانشجویی میخواد باید ترجمه به انگلیسی باشه یا اسپانیایی؟
    اسپانیایی .

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Parnian72 نمایش پست ها
    بله. هزینه شش ماه رو دریافت کردم و پول بلیط و بیمه هم به حسابم امده. با سفارت تماس بگیرم و دقیقا چی ازشون بخوام؟ ممنون
    ببینید از لحاظ قوانین ایران باید مدارکی بهشون تحویل بدید و تو سایت اپلود کنید یا خیر ؟ چون اگه پسر باشید ممکنه بحث سربازی بیاد وسط .
    از لحاظ قوانین اسپانیا شما دیگه با سفارت کاری ندارید و کارتون با شهرداری و اداره پلیس و اداره مهاجرت و ایناست.

Junior Member

دوستان با عرض سلام و ارادت،یه راهنمایی فوری نیاز داشتم.من در حال انجام پروسه ویزای دانشجویی اسپانیا هستم و چند هفته دیگه وقت سفارت دارم.در خصوص تمکن مالی ،حساب ساپورتر که پدرم هستند بد نیست.حالا با توجه به اینکه قیمت یورو داره میره بالا،اگه بخشی از موجودی حساب رو ارز بخرم وحساب ارزی باز کنم و از همون حساب ارزی هم علاوه بر حساب اصلی نامه تمکن بگیرم،آیا سفارت قبول میکنه؟؟کلا این کار به نظزتون خوبه یا از همون حساب جاری ریالی پرینت و نامه تمکن بگیرم؟؟ممنون میشم پاسخ بدین

Junior Member

دوستان نحوه ی پر کردن فرم اعتراض به ریجکتی رو کسی می تونه به من بگه ؟

سلام دوستان الان کسی در زاراگوزا ساکن هست؟

Junior Member

Question پاسخ : ویزای دانشجویی اسپانیا

سلام وقت بخیر
    من ۳ هفته است که مادرید هستم.با ویزای دانشجویی اومدم.برای باز کردن حساب بانکی با مشکل برخورد کردم.(میگن واسه ایرانیها بدلیل تحریم حساب باز نمی کنن)!
    کسی اطلاعی در این زمینه داره؟ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Ta6161 نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر
    من ۳ هفته است که مادرید هستم.با ویزای دانشجویی اومدم.برای باز کردن حساب بانکی با مشکل برخورد کردم.(میگن واسه ایرانیها بدلیل تحریم حساب باز نمی کنن)!
    کسی اطلاعی در این زمینه داره؟ممنون
    سلام دوست عزیز
    خیر این مورد درست نیست چون خیلی از دانشجویان اینجا حساب دارن . از بچه های ایرانی دانشگاهتون کمک بگیرید راهنمایی میکنن . البته بعضی بانک ها حساب باز نمیکنن ولی داخل دانشگاه ها هم معمولا بانک هست . من خودم رفتم برای افتتاح حساب گفتن چون ایرانی هستی ما باید از اداره اتباع استعلام بگیریم و اجازه داشته باشیم و ممکنه طول بکشه بعد یکی دو هفته زنگ زدن گفتن بیا حساب باز کن .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)