صفحه 418 از 506 نخستنخست ... 318368408409410411412413414415416417418419420421422423424425426427428468 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,171 تا 4,180 , از مجموع 5051

موضوع: ویزای دانشجویی اسپانیا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای دانشجویی اسپانیا

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidsm نمایش پست ها
    من نمیدونم اینا که نمیخان ویزا بدن چرا پذیرش الکی میدن؟؟؟من از بهترین دانشگاهشون(پلی تکنیک بارسلونا) پذیرش گرفتم رشته برق-الکترونیک قدرت تمکن مالی ۵۸ میلیون تومانسند خونهتازه برای همسر و بچه هم الان اقدام نکردمثبت اختراع و کتاببعد از ۲۵ روز صبر میگن ریجکت شدی!!!!اصلا معلوم نیست معیاراشون چیهاز من میشنوید یه کشوری رو انتخاب کنید که حساب کتاب داشته باشهاسپانیا با این تفاسیر کاملا بدون منطق داره ریجکت میکنه������
    سلام دوست عزیز. واقعا موافقم با شما. منم برای دکتری پذیرش گرفتم بعد کلی دردسر. برای دومین بار ریجکت کردن! اولیش تیر بود، دومیش دیروز. تمکن مالی بالای 200تومن گذاشتم همراه با سند خونه و تعهد پدرم. معدل ها هم جفتشون خوب. به منم دیروز بعد حدود یک ماه گفتن ریجکت!!! اصلا و ابدا نمیشه روی این کشور حساب کرد. به نظرم از لحاظ اداری (حداقل سفارتشون) خیلی چیپ و درپیت برخورد میکنه.

دوستان دیگه ای هم بودن که با همین اوصاف ریجکت شدن. من که دیگه هیچوقت به اینجا فکر نمیکنم. ولی برای بقیه بگم که حتی اگه پذیرش هم دارید، اصلا پول و وقتتون رو اینجا هزینه نکنید. من اولش فکر میکردم که بقیه الکی غر میزنن و میشه. اما خداشاهده نمیشه. اینا خیلی بی منطق کار میکنن. کیس هایی رو ریجکت کردن که شانس رفتن به کانادا و آمریکا دارن از نظر رزومه تحصیلی و مالی. دوستان دیگه خود دانید. به نظرم هیچ راهی هم نیست که بشه اینا رو درست کرد. چون حتی به وزارت امور خارجشون هم ایمیل بزنی، جواب نمیدن! در آخر اینکه اصلا به فکر تحصیل توی این کشور نیوفتید مگه اینکه یا فاند کامل داشته باشید یا اینکه 200تومن رو 6ماه بخوابونید تو حساب. فرقی هم نداره ارشد و دکتراش! (آخری صرفا تجربه خودم بوده، مثال نقض هاشو نمیدونم.) بدرود.

سلام بر همگی
    من برای فرصت مطالعاتی 6 ماهه دارم اقدام میکنم برای اواخر می ان شاالله
    نمیدوم با اینکه وزارت علوم حدود 425 یورو در ماه میده بهم بازم باید نامه مالی ببرم سفارت؟ مثلا 2 میلیون خوبه؟
    و اینکه بعد از صدور ویزا آیا میتونم 20 میلیون رو از حسابم خارج کنم یا نه باید تا موقع برگشتم توی حسابم باشه؟!!
    ممنون میشم کمک کنن دوستان

Junior Member

دوستان مدارک لازم برای ویزای تحصیلی رو تو کدوم صفحه میتونم ببینم؟و یه سوال دیگه اینکه من اگر برای یه دوره زبان اسپانیایی بخوام برم بارسلون به مدت 3 ماه احتمال ریجکت شدنش نسبت به تحصیل بلند مدت در دانشگاه چقدره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Salehiziri نمایش پست ها
    سلام بر همگی
    من برای فرصت مطالعاتی 6 ماهه دارم اقدام میکنم برای اواخر می ان شاالله
    نمیدوم با اینکه وزارت علوم حدود 425 یورو در ماه میده بهم بازم باید نامه مالی ببرم سفارت؟ مثلا 2 میلیون خوبه؟
    و اینکه بعد از صدور ویزا آیا میتونم 20 میلیون رو از حسابم خارج کنم یا نه باید تا موقع برگشتم توی حسابم باشه؟!!
    ممنون میشم کمک کنن دوستان
    سلام
    شما کدوم شهر اسپانیا میخواین برین؟
    چرا رقم این همه پایین؟ من شنیده بودم 550 یورو هست برای یک ماه
    من 1 سپتامبر واسه شهر والنسیا برای فرصت مطالعاتی پذیرش دارم.

سلام
    دوستانی که برای ویزای دانشجویی اسپانیا اقدام کردن میشه توضیح بدن که دقیقا چه مدارکی رو به سفارت ارائه دادن؟ و اینکه بیمه رو خودشون خریدند یا دانشگاه مقصد براشون تهیه کرده؟

ممنونم

سلام دو ستان. من برای چهارشنبه وقت سفارت دارم اما مدارکم اماده نیس. اگر نرم جریمه دارم. باید اطلاع بدم که میخام کنسل کنم؟

Junior Member

دوستان سلام، من دیروز سفارت بودم وقت میخواستم، اولین وقتش 29 مارچ بود، نمیدونید چجوری میشه از این سفارت وقت جلو تر یا فوری یا کنسلی گرفت؟

من طی مصاحبه ایی که با دانشگاه دادم تونستم پذیرش بگیرم ولی تا زمانی که بخوام برم سفارت برای مصاحبه تاریخ اعتبار مدرک زبانم تمام میشه. آیا تمام شدن تاریخ اعتبار مدرک زبان باعث ریجکتی میشه ؟ آیا میتوانم از دانشگاه یک نامه ایی بگیرم که توش نوشته باشند ایشان طی یک مصاحبه به زبان انگلیسی در دانشگاه ما پذیرش گرفته اند ؟

Junior Member

سلام دوستان. من اگه مشکلی پیش نیاد قراره برای اوایل تیر ماه تو یه کارگاه علمی دوهفته‌ای عازم بارسلون بشم. مسئول هماهنگی امور کارگاه یه Admission letter با ایمیل برام فرستاده که توش به انگلیسی نوشته با شرکت من در اون دوره موافقت شده. با همون می‌تونم برای گرفتن وقت سفارت اقدام کنم؟ این قضیه‌ی پول تو حساب بانکی چیه؟ با توجه به این‌که من قرار نیست دو هفته بیشتر اونجا بمونم لازمه چرخش مالی به اون صورت داشته باشه حسابم؟ همین وثیقه‌ی ۸ میلیونی نظام وظیفه هم برام سنگینه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mgh1992 نمایش پست ها
    سلام دوستان. من اگه مشکلی پیش نیاد قراره برای اوایل تیر ماه تو یه کارگاه علمی دوهفته‌ای عازم بارسلون بشم. مسئول هماهنگی امور کارگاه یه Admission letter با ایمیل برام فرستاده که توش به انگلیسی نوشته با شرکت من در اون دوره موافقت شده. با همون می‌تونم برای گرفتن وقت سفارت اقدام کنم؟ این قضیه‌ی پول تو حساب بانکی چیه؟ با توجه به این‌که من قرار نیست دو هفته بیشتر اونجا بمونم لازمه چرخش مالی به اون صورت داشته باشه حسابم؟ همین وثیقه‌ی ۸ میلیونی نظام وظیفه هم برام سنگینه.
    خب من با جستجوی زیاد در نهایت فهمیدم که ظاهرا باید ویزای شینگن بگیرم. سوال من بیشتر اینه که برای گرفتن این ویزا چه مدارکی لازمه؟ همه‌ی سفارت‌ها یکسانه؟ آخه سفارت اسپانیا هیچی ننوشته بود یا من پیدا نکردم، ولی تو سایت سفارت آلمان مدارک رو نوشته بود: http://www.teheran.diplo.de/contentb...zMerkblatt.pdf

حالا ۲ تا سوال هست: ۱- برای سفارت اسپانیا هم همین مدارک رو باید برد؟ ۲- با توجه به این‌که من دانشجو هستم و شاغل هم نبودم به اون صورت جایی، به نظرتون امکانش هست به استناد همون گواهی اشتغال به تحصیلم با ویزام موافقت کنن؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)