صفحه 10 از 506 نخستنخست 123456789101112131415161718192060110 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 5051

موضوع: ویزای دانشجویی اسپانیا

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : ویزای دانشجویی اسپانیا

نقل قول نوشته اصلی توسط rasoul4016 نمایش پست ها
    سلام
    منظور شما از وزارت همان وزارت كشوره؟ يعني ميشه الان گرفت و بعد از دو ماه دوباره بايد برد وزارتخونه تاييدش بكنه؟
    ممنونم
    سلام

منظورم وزارت امورخارجه است، بهتره وقتی رفتید سفارت برای تعیین وقت ارائه مدارک، گواهی سو پیشینه رو بگیریرد، عجله هم نکنید. بعد از اون می برید برای ترجمه که اونجا میره وزارت تا تایید بشه و بعد هم باید ببرید تایید مدارک تو سفارت ( پنجشنبه ها) و این مراحل خیلی ساده انجام میشه.

موفق باشید
    می گن دو تا دنیای موازی داریم دنیای ما و دنیای تو آینه ها، باز می گن یه عدشون تونستند تو بین ما نفوذ کنند، باز می گن تنها تفاوتشون چپ دست بودنشونه.

سلام من واسه دانشگاه بارسلونا تو رشته زبان پذیرشه 2009-2010 داشتم ولی خوب ریجکت شدم می خواستم یکی از تجربیات مهممو در دسترستون بذارم اگه می خواهید برید تایید مدارک سفارت 5 شنبه ها حتما پول نقد ببرید چک قبول نمی کنه بعدم ممکنه یکم گل محمدی بد اخلاقی کنه پس زیاد ناراحت نشید جا هم نخورید، راستی چون زبانشونو نمی دونید با کارمن که حرف می زنید ممکنه یکم نفهمه چی میگید. اهان تا یادم نرفته این سفارت یکم بی قانونه از مسئولین این بخش معذرت ،یکم جوابم به سوال دوستمون بی ربط بود ولی فکر کردم بهتره این مطالبو بگم یه چیزه مهمه دیگه هم اینه که کارشون از ساعت 9 شرو می شه ولی واسه صف گرفتن 6 /6:30 اونجا باشید بهتره این فقط واسه تایید مدارکه واسه تحویلش به کارمن همون 9 صبح اونجا با شید خوبه چون اسمتونو از رو لیست می خونن میرید تو

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصيل در اسپانیا

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid1358 نمایش پست ها
    سلام دوستان یک سوال اورژانسی دارم من فوق برق دارم با معدل 17.05 از دانشگاه آزادو پذیرش Phd برای دانشگاه upc رشته مخابرات گرفتم اما شنیدم سفارت خیلی سخت میگیره من یک نامه جور کردم از دانشگاه آزاد که توضیح میده اینا منو بورس میکنن ولی چون نامه هیت علمی و بورسیه رفته سازمان طول میکشه 2 ماه که جواب بدن و کلاسهای من زود شروع می شه اول فوریه وباید برم اونجا اما اینا بنده خدا ها حاظر شدن یک نامه برای من بنویسن به این فرم که مراحل بورسیه من در حال انجامه و هم از اداره مخابرات که 6 ساله کار میکنم نامه تایید صلاحیت علمی وفنی گرفتم نمی دونم اینا برای سفارت کافیه یا نه و 12 میلیون توی حسابم پول هست و 3 تا سند(یکی به اسم خودم و 2تابه اسم پدر و مادرم هست و چند تا تاییدیه غیر علمی (فرهنگی)و لوح تقدیر دارم که فعالیت کرده بودم گرفتم اما خیلی نگرانم که سفارت نامه هامو کافی ندونه و reject کنه من تا حالا سفارت نرفتم میشه دوستایی که رفتن سفارت منو راهنمایی کنن و که باید از کجا شروع کنم و اصلا من میتونم با شرایطم ویزا بگیرم
    با سلام.
    دوست عزیز تبریک میگم.
    سفارت اسپانیا به 2 مورد خیلی حساسه.1) حساب بانکی2)سند مالکیت در ایران.
    اگه میخواین شانس ویزا گرفتنتون بالا بره موجودی حسابتون رو ببریدبالا.مثلا من میگم اگه موجودی حساب شما30 میلیون باشه شانس ویزا گرفتن شما چند برابر میشه.اینو از این جهت میگم که من حدود20 روز پیش که با یکی حرف میزدم میگفت با یکی از کارکنان سفارت در این مورد حرف زده و بهش گفته که سفارت اولویت ویزا دادن رو به اونایی میده که داخل حسابشون حداقل 25 میلیون بمدت 28 موجودی داشته باشند. این حداقل موجودی برای در اولویت قرار گرفتنه.پس اگه میخواین ویزا بگیرید حتما موجودیتون رو بالا ببرید.
    نکته ی دوم: سند مالکیته، آقاوحید، حتما یه سند ترجمه کن که نشون بده که شما یه خونه داخل ایران داری و برمیگردی ایران.
    امیدوارم شما هم ویزا بگیرید.راستی نگفتید برای کی وقت سفارت دارید؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط chica irani نمایش پست ها
    سلام من واسه دانشگاه بارسلونا تو رشته زبان پذیرشه 2009-2010 داشتم ولی خوب ریجکت شدم می خواستم یکی از تجربیات مهممو در دسترستون بذارم اگه می خواهید برید تایید مدارک سفارت 5 شنبه ها حتما پول نقد ببرید چک قبول نمی کنه بعدم ممکنه یکم گل محمدی بد اخلاقی کنه پس زیاد ناراحت نشید جا هم نخورید، راستی چون زبانشونو نمی دونید با کارمن که حرف می زنید ممکنه یکم نفهمه چی میگید. اهان تا یادم نرفته این سفارت یکم بی قانونه از مسئولین این بخش معذرت ،یکم جوابم به سوال دوستمون بی ربط بود ولی فکر کردم بهتره این مطالبو بگم یه چیزه مهمه دیگه هم اینه که کارشون از ساعت 9 شرو می شه ولی واسه صف گرفتن 6 /6:30 اونجا باشید بهتره این فقط واسه تایید مدارکه واسه تحویلش به کارمن همون 9 صبح اونجا با شید خوبه چون اسمتونو از رو لیست می خونن میرید تو
    سلام
    دلیل ریجکت شدنتان را بهتون گفتن چی بود؟شما تمام مدارکتون تکمیل بود؟(منظورم مدارکی که سفارت نوشته بود میخواد واسه ویزا دانشجوئی؟
    خوابگاهتون را از کجا گرفتید؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط chica irani نمایش پست ها
    با سلام.چنتا سوال داشتم.
    1) موجودی حساب بانکی که به سفارت ارایه دادید چقد بود؟
    2)آیا سند خونه ای که نشون بده متعلق به شماست رو به سفارت ارایه دادید؟
    3)برای اجاره ی خوابگاه یا خونه آیا نامه ای به سفارت دادید یا نه؟
    با تشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rasoul4016 نمایش پست ها
    با سلام.چنتا سوال داشتم.
    1) موجودی حساب بانکی که به سفارت ارایه دادید چقد بود؟
    2)آیا سند خونه ای که نشون بده متعلق به شماست رو به سفارت ارایه دادید؟
    3)برای اجاره ی خوابگاه یا خونه آیا نامه ای به سفارت دادید یا نه؟
    با تشکر
    من هم چند تا سئوال اضافه میکنم
    4)شما مدارکتون را قبل از تحویل به سفارت از خود سفارت هم تائید کرده بودید؟
    5)از زمان تحویل مدارک چقدر طول کشید تا جواب ریجکت آمد؟
    6)چقدر هزینه موقع تحویل مدارک به سفارت دادید؟

Junior Member

با سلام دوست عزیز rasoul4016 شرمنده اگر دیر جواب میدم اخه به شدت درگیر مدارک بودم از راهنماییت ممنونم من برای 6 ژانویه وقت سفارت دارم و با راهنمایی شما حسابمو تا 25 میلیون افزایش دادم و گواهی داشتن یک آپارتمان رو هم جور کردم که در حال ساخته و یک نامه بورسیه که محضری هست دال بر تعهد خدمت بعد از پایان تحصیلات رو گرفتم و اونام نوشتن که متعهد شدن تمام هزینه های منو میدن از چند تا جای دیگه هم تاییدیه گرفتم دادم به ترجمه دو تا مشکل دارم الان و اولیش اینه که گواهی پزشکی نگرفتم هنوز دنبال یه دکتر آشنا که دیگه برا آزمایشا هزینه نکم و اینکه بلد نیستم خوابگاه اونجا رزرو کنم اگه می تونید راهنماییم کنید

Junior Member

سلام دوستان
    من دوشنبه 28 دسامبر رفتم سفارت اسپانیا در "دروز" مدارکم رو تحویل دادم (پذیرشم برای PhD دانشگاه ساراگوزا بیومکانیک است). چون 5 شنبه قبلش تعطیل بود همون دوشنبه آقای گل محمدی مدارکم رو گرفت و تایید کرد و کلا 121 تومان گرفت که 50 تومنش رو تراول و بقیه اش رو نقد دادم.
    مدارکی که دادم:
    1- مدرک اقامت موقت (خوابگاه از دانشگاه رزرو کرده بودم و اونا رسید رو بهم میل کرده بودند و اونو که دادم قبول کرد. این مدرک رو اول میخواد اگر رزرواسیون نداشته باشی مدارک رو تحویل نمی گیره)
    2- دعوتنامه و برنامه تحصیلی اصلش به اسپانیولی
    3- مدرک امکانات مالی که از بانک گرفته بودم به لاتین و حدود 30 میلیون موجودی داشت.
    4- سندهای ترجمه شده ملک از هر کدام یک نسخه به اسم خودم و همسرم (در این مورد اجاره نامه ها رو هم خواست که گفتم ندارم و موقع رفتن اجاره میدم)
    5- شناسنامه ترجمه شده خودم یک نسخه
    6- عدم سوء پیشینه 2 نسخه ترجمه شده
    7- مدرک گواهی سلامت پزشکی 2 نسخه ترجمه شده ( در مورد این باید بگم که شما میتونید این رو بدین که هر دکتری بنویسه ولی برای تایید باید نظام پزشکی تهران تایید کنه که 9600 تومان باید به حسابش بریزید. اگر نظام پزشکی شهرستان تایید کنه که اونم 9600 تومان هزینه داره دوباره باید تهران هم ببرید تایید بشه پس برای اینکه از همون اول برای اینکه هزینه 9600 اضافی رو ندین (که من نمی دونستم و دادم) ببرید بعد از نوشتن دکترتون تهران تایید بشه)
    8- آخرین مدرک تحصیلی ترجمه شده به اسپانیایی یک نسخه.

مدارکی که ترجمه کرده بودم و لازم نشد:
    1- مدرک لیسانس دو نسخه
    2- مدرک فوق لیسانس یک نسخه اضافی
    3- سند ماشین ( گه گفت جزء امکانات مالی حساب نمیشه)
    4-شناسنامه خودم یک نسخه اضافی
    5- شناسنامه همسرم 2 نسخه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط attanew نمایش پست ها
    سلام
    من هم همچین نامه ای دارم واونروز از آقای گلمحمدی که پرسیدم گفت به احتمال بالا قبول می کنه

من فوتونیک، بارسلونا، ( بارسلونا، پلی تکنیک، اتومنا ) مشترکا...

شما چطور؟
    سلام دوستان
    من دوشنبه 28 دسامبر رفتم سفارت اسپانیا در "دروز" مدارکم رو تحویل دادم (پذیرشم برای PhD دانشگاه ساراگوزا بیومکانیک است). چون 5 شنبه قبلش تعطیل بود همون دوشنبه آقای گل محمدی مدارکم رو گرفت و تایید کرد و کلا 121 تومان گرفت که 50 تومنش رو تراول و بقیه اش رو نقد دادم.
    مدارکی که دادم:
    1- مدرک اقامت موقت (خوابگاه از دانشگاه رزرو کرده بودم و اونا رسید رو بهم میل کرده بودند و اونو که دادم قبول کرد. این مدرک رو اول میخواد اگر رزرواسیون نداشته باشی مدارک رو تحویل نمی گیره)
    2- دعوتنامه و برنامه تحصیلی اصلش به اسپانیولی
    3- مدرک امکانات مالی که از بانک گرفته بودم به لاتین و حدود 30 میلیون موجودی داشت.
    4- سندهای ترجمه شده ملک از هر کدام یک نسخه به اسم خودم و همسرم (در این مورد اجاره نامه ها رو هم خواست که گفتم ندارم و موقع رفتن اجاره میدم)
    5- شناسنامه ترجمه شده خودم یک نسخه
    6- عدم سوء پیشینه 2 نسخه ترجمه شده
    7- مدرک گواهی سلامت پزشکی 2 نسخه ترجمه شده ( در مورد این باید بگم که شما میتونید این رو بدین که هر دکتری بنویسه ولی برای تایید باید نظام پزشکی تهران تایید کنه که 9600 تومان باید به حسابش بریزید. اگر نظام پزشکی شهرستان تایید کنه که اونم 9600 تومان هزینه داره دوباره باید تهران هم ببرید تایید بشه پس برای اینکه از همون اول برای اینکه هزینه 9600 اضافی رو ندین (که من نمی دونستم و دادم) ببرید بعد از نوشتن دکترتون تهران تایید بشه)
    8- آخرین مدرک تحصیلی ترجمه شده به اسپانیایی یک نسخه.

مدارکی که ترجمه کرده بودم و لازم نشد:
    1- مدرک لیسانس دو نسخه
    2- مدرک فوق لیسانس یک نسخه اضافی
    3- سند ماشین ( گه گفت جزء امکانات مالی حساب نمیشه)
    4-شناسنامه خودم یک نسخه اضافی
    5- شناسنامه همسرم 2 نسخه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sam3135 نمایش پست ها
    اقا کسی اسکن از فرم ویزای اسپانیا نداره؟

ممنون
    من دارم میلت روبفرست برات بفرستم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)