صفحه 11 از 506 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202161111 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 5051

موضوع: ویزای دانشجویی اسپانیا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصيل در اسپانیا

با سلام اقا Rasul4016 به نظر من اگه برای رقتن عجله نداری میتونی با upload مدارکت تو سایت به راحتی برا مستر پذیرش بگیری و هیچ هزینه هم ندی اما توصیه ام اینه که بعده اینکه با پذیرشت موافقت کردن دنبال فاند بگردی اونم میدن فقط یه 2 ماهی باید مکاتبه کنی باهاشو ن فقط یه کم انگلیسیت خوب باشه خیلی راحته می تونی بگیری باز من در خدمتم اگه بتونم کمکی کنم خوشحال میشم یه سوال هم داشتم من گواهی بانکو 28 دسامبر گرفتم و وقت سفارتم هم 25 ژانویه هست گیر ندن زمانش گذشته و گواهی رو قبول نکن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sjmousavi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من دوشنبه 28 دسامبر رفتم سفارت اسپانیا در "دروز" مدارکم رو تحویل دادم (پذیرشم برای PhD دانشگاه ساراگوزا بیومکانیک است). چون 5 شنبه قبلش تعطیل بود همون دوشنبه آقای گل محمدی مدارکم رو گرفت و تایید کرد و کلا 121 تومان گرفت که 50 تومنش رو تراول و بقیه اش رو نقد دادم.
    مدارکی که دادم:
    1- مدرک اقامت موقت (خوابگاه از دانشگاه رزرو کرده بودم و اونا رسید رو بهم میل کرده بودند و اونو که دادم قبول کرد. این مدرک رو اول میخواد اگر رزرواسیون نداشته باشی مدارک رو تحویل نمی گیره)
    2- دعوتنامه و برنامه تحصیلی اصلش به اسپانیولی
    3- مدرک امکانات مالی که از بانک گرفته بودم به لاتین و حدود 30 میلیون موجودی داشت.
    4- سندهای ترجمه شده ملک از هر کدام یک نسخه به اسم خودم و همسرم (در این مورد اجاره نامه ها رو هم خواست که گفتم ندارم و موقع رفتن اجاره میدم)
    5- شناسنامه ترجمه شده خودم یک نسخه
    6- عدم سوء پیشینه 2 نسخه ترجمه شده
    7- مدرک گواهی سلامت پزشکی 2 نسخه ترجمه شده ( در مورد این باید بگم که شما میتونید این رو بدین که هر دکتری بنویسه ولی برای تایید باید نظام پزشکی تهران تایید کنه که 9600 تومان باید به حسابش بریزید. اگر نظام پزشکی شهرستان تایید کنه که اونم 9600 تومان هزینه داره دوباره باید تهران هم ببرید تایید بشه پس برای اینکه از همون اول برای اینکه هزینه 9600 اضافی رو ندین (که من نمی دونستم و دادم) ببرید بعد از نوشتن دکترتون تهران تایید بشه)
    8- آخرین مدرک تحصیلی ترجمه شده به اسپانیایی یک نسخه.

مدارکی که ترجمه کرده بودم و لازم نشد:
    1- مدرک لیسانس دو نسخه
    2- مدرک فوق لیسانس یک نسخه اضافی
    3- سند ماشین ( گه گفت جزء امکانات مالی حساب نمیشه)
    4-شناسنامه خودم یک نسخه اضافی
    5- شناسنامه همسرم 2 نسخه
    یه سوال داشتم من گواهی بانکو 28 دسامبر گرفتم و وقت سفارتم هم 25 ژانویه هست گیر ندن زمانش گذشته و گواهی رو قبول نکن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid1358 نمایش پست ها
    با سلام اقا Rasul4016 به نظر من اگه برای رقتن عجله نداری میتونی با upload مدارکت تو سایت به راحتی برا مستر پذیرش بگیری و هیچ هزینه هم ندی اما توصیه ام اینه که بعده اینکه با پذیرشت موافقت کردن دنبال فاند بگردی اونم میدن فقط یه 2 ماهی باید مکاتبه کنی باهاشو ن فقط یه کم انگلیسیت خوب باشه خیلی راحته می تونی بگیری باز من در خدمتم اگه بتونم کمکی کنم خوشحال میشم یه سوال هم داشتم من گواهی بانکو 28 دسامبر گرفتم و وقت سفارتم هم 25 ژانویه هست گیر ندن زمانش گذشته و گواهی رو قبول نکن
    سلام وحید جان.
    من این مورد رو سوال کردم، بهم گفتن که گواهی موجودی بانکی تا 3 ماه قبل از موعد تحویل مدارک سفارت موردی نداره، بنابر این بعید میدونم برای شما مشکلی پیش بیاد.
    امیدوارم که موفق باشید و به شما هم ویزا بدند.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rasoul4016 نمایش پست ها
    سلام وحید جان.
    من این مورد رو سوال کردم، بهم گفتن که گواهی موجودی بانکی تا 3 ماه قبل از موعد تحویل مدارک سفارت موردی نداره، بنابر این بعید میدونم برای شما مشکلی پیش بیاد.
    امیدوارم که موفق باشید و به شما هم ویزا بدند.
    من هم 25ژانویه وقت سفارت دارم کسی میدونه پولی که سر حساب می گذاریم بعد از گرفتن گواهی هم باز باید تو حساب باشه؟یعنی کل مبلغ تا آماده شدن جواب ویزا باید تو بانک مسدود باشه؟یا بعد از گرفتن گواهی می شه حساب را خالی کرد؟و آیا میشه از 2 تا بانک گواهی حساب برد؟یا بهتره که پولها را به یک حساب منتقل کرد و یه گواهی گرفت؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nshn نمایش پست ها
    من هم 25ژانویه وقت سفارت دارم کسی میدونه پولی که سر حساب می گذاریم بعد از گرفتن گواهی هم باز باید تو حساب باشه؟یعنی کل مبلغ تا آماده شدن جواب ویزا باید تو بانک مسدود باشه؟یا بعد از گرفتن گواهی می شه حساب را خالی کرد؟و آیا میشه از 2 تا بانک گواهی حساب برد؟یا بهتره که پولها را به یک حساب منتقل کرد و یه گواهی گرفت؟
    با سلام.
    نه، لازم نیست پول توی حساب بمونه.
    مثلا شما امروز میری یه گردش مالی 3 ماهه میگیرید و فرداش پولتون رو برداشت میکنید.
    اینکه 2 تا گواهی از 2 تا بانک مختلف ببرید زیاد جالب به نظر نمیرسه، به نظر من اگه همه ی پولتون رو یه جا کنید بهتره.
    راستی شما برای چه رشته ای و چه ترمی و کدوم دانشگاه پذیرش دارید؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rasoul4016 نمایش پست ها
    با سلام.
    نه، لازم نیست پول توی حساب بمونه.
    مثلا شما امروز میری یه گردش مالی 3 ماهه میگیرید و فرداش پولتون رو برداشت میکنید.
    اینکه 2 تا گواهی از 2 تا بانک مختلف ببرید زیاد جالب به نظر نمیرسه، به نظر من اگه همه ی پولتون رو یه جا کنید بهتره.
    راستی شما برای چه رشته ای و چه ترمی و کدوم دانشگاه پذیرش دارید؟
    منظورتون ریز گردش حسابه؟یا فقط مجموع بدهکار و بستانکاری؟به نظر شما 20 میلیون موجودی کافیه؟البته سند یه تکه زمین هم به نام خودم دارم ..ولی مشاع هستش به نظرتون قابل قبوله؟من برای زبان اسپانیائی پذیرش دارم از مالاگا برای فوریه

Junior Member

سلام
    بچه ها کسی میدونه سفارت نامه رزرو خوابگاه را اصلش را میخواد؟یا پرینتش هم کافیه؟چون من خوابگاه و از خود دانشگاه گرفتم و اونها برام میل زدن و میخوام پرینت بگیرم ببرم ولی می تر سم اینها بگن اصلش را میخوان و من 25 ژانویه وقت سفارت دارم و فرصت نیست که از دانشگاه بخوام برام پست کنه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nshn نمایش پست ها
    سلام
    بچه ها کسی میدونه سفارت نامه رزرو خوابگاه را اصلش را میخواد؟یا پرینتش هم کافیه؟چون من خوابگاه و از خود دانشگاه گرفتم و اونها برام میل زدن و میخوام پرینت بگیرم ببرم ولی می تر سم اینها بگن اصلش را میخوان و من 25 ژانویه وقت سفارت دارم و فرصت نیست که از دانشگاه بخوام برام پست کنه
    قبول میکنند من دادم قبول کرد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid1358 نمایش پست ها
    یه سوال داشتم من گواهی بانکو 28 دسامبر گرفتم و وقت سفارتم هم 25 ژانویه هست گیر ندن زمانش گذشته و گواهی رو قبول نکن
    شما گواهی بانکی تون را ازتون قبول کردن؟

Junior Member

بله قبول کردن

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)