صفحه 114 از 506 نخستنخست ... 1464104105106107108109110111112113114115116117118119120121122123124164214 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,131 تا 1,140 , از مجموع 5051

موضوع: ویزای دانشجویی اسپانیا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای دانشجویی اسپانیا

من یک بار سوالی رو پرسیدم کسی جواب نداد واسه همین دوباره می پرسم. من می خوام از موسسه زبان در اسپانیا پذیرش بگیرم به نظر شما ویزا می دن ؟ کسی هست که واسه زبان اقدام کرده باشه؟

Senior Member YPhoenix آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electronics

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid2005 نمایش پست ها
    سلام

به يكي زنگ بزن ساعت 2 روز دوشنبه بره وقت بگيره و تا موقع تو راه بيفت كه ساعت 8 صبح اونجا باشي. اگه مداركت به اسپانيايي باشه و مورد تاييد وزارت خارجه ايران همون روز تا ساعت 1:30 بهت ميدن. موفق باشي
    دوست عزیز سلام
    می بخشید اگه سوالم خیلی پیش پا افتادست! آخه ما یکمی با اسپانیا غریبیم!!
    منظورتون از "تا 1:30 همون روز" ویزاست؟؟؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط yasinkh نمایش پست ها
    من یک بار سوالی رو پرسیدم کسی جواب نداد واسه همین دوباره می پرسم. من می خوام از موسسه زبان در اسپانیا پذیرش بگیرم به نظر شما ویزا می دن ؟ کسی هست که واسه زبان اقدام کرده باشه؟

با توجه به وضیت ویزا سخت هست. البته محال نیست شاید با پرونده قوی بتوان ویزا گرفت. منظور داشتن ساپورت مالی مناسب هست.
    می گن دو تا دنیای موازی داریم دنیای ما و دنیای تو آینه ها، باز می گن یه عدشون تونستند تو بین ما نفوذ کنند، باز می گن تنها تفاوتشون چپ دست بودنشونه.

نقل قول نوشته اصلی توسط YPhoenix نمایش پست ها
    دوست عزیز سلام
    می بخشید اگه سوالم خیلی پیش پا افتادست! آخه ما یکمی با اسپانیا غریبیم!!
    منظورتون از "تا 1:30 همون روز" ویزاست؟؟؟
    نه منظورم همون روزي كه مي ريد براي تاييد مدارك. يعني دوشنبه وقت مي گيريد براي تاييد مدارك. فرداش مداركو مي بريد و همون روز بهتون مدارك تاييد شده رو مي دن.

Junior Member

سلام
    من پس فردا وقت سفارت دارم. شنیدم اگه بلیط بگیرم و ببرم شانس ویزا گرفتنم بیشتر می شه
    کسی تا حالا این و امتحان کرده؟
    لطفا زودجواب بدید
    ممنون

سلام
    با توجه به دیر وقت دادن سفارت برای مصاحبه من مجبور شدم برای ترم بعد اقدام کنم.برای همین میخواستم یه ایمیل به دانشگاه اسپانیا بزنم که یه دعوتنامه دیگری برای این ترم برای من بفرستند .کسی میتونه تو نوشتن متن انگلیسی اون به من کمک کنه؟
    با سپاس

رشته و دانشگاه
    Electronics

نقل قول نوشته اصلی توسط farnoosh2720 نمایش پست ها
    سلام
    با توجه به دیر وقت دادن سفارت برای مصاحبه من مجبور شدم برای ترم بعد اقدام کنم.برای همین میخواستم یه ایمیل به دانشگاه اسپانیا بزنم که یه دعوتنامه دیگری برای این ترم برای من بفرستند .کسی میتونه تو نوشتن متن انگلیسی اون به من کمک کنه؟
    با سپاس
    سلام
    معمولا حق به تعویق انداختن (Defer کردن) برای دانشجوهایی که accept می کنن، وجود داره (معمولاَ) و می تونید از این حق استفاده کنید(باید استعلام کنید که می تونید یا نه)
    راستش من برا اسپانیا تجربشو ندارم (هرچند بعید می دونم تفاوتی داشته باشه) اما (برای انگلیس) من نوشتم به خاطر پاره ای موانع و الالخصوص طولانی شدن مراحل اخذ ویزا، قادر به حضور در ترم پیش رو نیستم و در صورت امکان تقاضا دارم پذیرش اینجانب را به مرحله بعد (ترم یا سال آینده) به تعویق بیاندازید.
    احتمال هم داره بخوان مبلغی واریز کنی (مثلا 60 یورو)

Dear Mrs/Mr
    Since, due to some problems, especially prolonged visa process, I might not be able to attend the classes on the upcoming semester.
    Do I have the possibility of deferring my acceptance to the next intake? (next term or next academic year)?

من با همین متن دوتا پذیرش رو تا سال آینده به تعویق انداختم. (البته در جوابشون که گفتند بله، می تونی)
    خواهش می کنم دوستان صاحب نظر هم نظر بدن.
    در ضمن یه سرچ کنید، فرآیند و نحوه دیفر کردن (که عموما با ادمیشن دپارتمان خودتونه) رو پیدا می کنید.

رشته و دانشگاه
    Electronics

عزیزان احیاناَ کسی میدونه یا تجربشو داره که اگه برای اثبات نموندن تو کشوری که میریم برا تحصیل، مدارک دال بر در جریان بودن روند مهاجرتمون به یه کشور ثالث رو ارائه بدیم، می تونه جزو اون مدارک کذایی حساب شه؟! ثابت می کنه بر میگردیم دیگه!!!!

ممنونم.من از دانشگاه پرسیدم گفتن مانعی برای دیفر وجود نداره فقط میخواستم یه دعوتنامه جدید برا ترم بعد برام بفرستن که بتونم با اون ویزا بگیرم.باز هم از شما متشکرم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط farnoosh2720 نمایش پست ها
    ممنونم.من از دانشگاه پرسیدم گفتن مانعی برای دیفر وجود نداره فقط میخواستم یه دعوتنامه جدید برا ترم بعد برام بفرستن که بتونم با اون ویزا بگیرم.باز هم از شما متشکرم.
    UPC جواب داد به شما؟ میشه بگی از کی پرسیدی و چقدر طول کشید تا بهت جواب بدن؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)