صفحه 137 از 506 نخستنخست ... 3787127128129130131132133134135136137138139140141142143144145146147187237 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,361 تا 1,370 , از مجموع 5051

موضوع: ویزای دانشجویی اسپانیا

Member yekta آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electronic of IAU and MBA of Tehran University

پیش فرض پاسخ : ویزای دانشجویی اسپانیا

نقل قول نوشته اصلی توسط azin_b نمایش پست ها
    ممنون دوست عزیز از پاسهت.من منظورم از اصل مدارک اصل دانشنامه ام و اینا نیست ها.من منظورم اینه که من دانشنامه و ریز نمراتم رو ترجمه(به اسپانیایی) کردم و توسط سفارت هم legalize کردم اما فقط در یک نسخه که این نسخه رو استادم تو اسپانیا گفته باید براش پست کنم که من رو در دانشگاه ثبت نام کنه.حالا می خوام ببینم برای روزی که باید مدارک رو به سفارت تحویل بدم(برای صدور ویزا) آیا باید دوباره دانشنامه و ریز نمرات رو از نو بدمم ترجمه و تایید و legalize دوباره، یا اینکه از همون نسخه ای که دارم و هنوز برای استادم پست نکردم کپی کنم و توسط سفارت کپی برابر با اصل کنم برای تحویل مدارک برای ویزای سفارت مشکلی پیش نمی یاد
    ببخشید که طولانی شد می خواستم دقیق تر بدونم
    llk,k b
    بله شما باید اینا را هم به سفارت تحویل دهید چرا که جز مدارکی است سفارت برای صدور ویزا می خواهد پس تحویل آن الزامی است حال اینکه شما پرسیدید که کپی برابر با اصل انها را هم دارید و می توانید آنها را هم جای نسحه اصلی تحویل داد اینو دیگه من نمی دانم بهتره اینو از سفارت بپرسید ریسکش بالاه یا اصلا اونا را بده ترجمه دوباره به تایید سفارت برسون

Junior Member

سلام به همه دوستان
    من امروز برای تحویل مدارک سفارت بودم... همونطور که دوستان گفتند شما باید دقیقا مطابق لیست روی برد سفارت مدارک رو مرتب کنید و همه رو دسته جمعی تحویل بدید تا کنترل کنند. اگر ترتیب درست نباشه یا مدرک اضافی داشته باشید برخورد چندان جالبی با شما نمی کنند.
    نکته اینه که ظاهرا سفارت از هیچ مدرکی دو نسخه لازم نداره و آقایون با عصبانیت نسخه دوم رو بر می گردونن! اینه که زحمت و هزینه ترجمه یا کپی نسخه های دوم رو به خودتون ندین.
    ضمنا برای دریافت جواب به من گفتن 30 تا 40 روز دیگه مراجعه کنم!

Member yekta آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Narcis_Na نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    من امروز برای تحویل مدارک سفارت بودم... همونطور که دوستان گفتند شما باید دقیقا مطابق لیست روی برد سفارت مدارک رو مرتب کنید و همه رو دسته جمعی تحویل بدید تا کنترل کنند. اگر ترتیب درست نباشه یا مدرک اضافی داشته باشید برخورد چندان جالبی با شما نمی کنند.
    نکته اینه که ظاهرا سفارت از هیچ مدرکی دو نسخه لازم نداره و آقایون با عصبانیت نسخه دوم رو بر می گردونن! اینه که زحمت و هزینه ترجمه یا کپی نسخه های دوم رو به خودتون ندین.
    ضمنا برای دریافت جواب به من گفتن 30 تا 40 روز دیگه مراجعه کنم!

به منم هم گفتن 30 تا 40 روز دیگه بیام

بله دوستان بهتره زودتر از وقتشون بیان مدارک طبق آن لیست دسته بندی کنند که وقتی رفتند داخل مشکلی پیش نیاید

سفارت معمولا مدرک اضافی قبول نمی کنه مگر اینکه شما اصرار داشته باشید که اینها لازم است

من هم دلیل آوردم که اینها جز مدارک اصل من است و آنها هم قبول کردند

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط azin_b نمایش پست ها
    ممنون دوست عزیز از پاسهت.من منظورم از اصل مدارک اصل دانشنامه ام و اینا نیست ها.من منظورم اینه که من دانشنامه و ریز نمراتم رو ترجمه(به اسپانیایی) کردم و توسط سفارت هم legalize کردم اما فقط در یک نسخه که این نسخه رو استادم تو اسپانیا گفته باید براش پست کنم که من رو در دانشگاه ثبت نام کنه.حالا می خوام ببینم برای روزی که باید مدارک رو به سفارت تحویل بدم(برای صدور ویزا) آیا باید دوباره دانشنامه و ریز نمرات رو از نو بدمم ترجمه و تایید و legalize دوباره، یا اینکه از همون نسخه ای که دارم و هنوز برای استادم پست نکردم کپی کنم و توسط سفارت کپی برابر با اصل کنم برای تحویل مدارک برای ویزای سفارت مشکلی پیش نمی یاد
    ببخشید که طولانی شد می خواستم دقیق تر بدونم
    llk,k b
    سلام

اصلا سفارت دیگه براتون لگال نمبکنه همون کپی کافیه حتی فکرمی کنم برابرم اصلم نمی خواد بشه

سلام منم دیروز تحویل مدارک داشتم حتما براساس تابلو سورت کنید وگرنه با عصبانیت مواجه خواهید شد! اصلا هیچ چیز ازتون سئوال نمیشه و فرض کنید یک باجه تحوبل مدارکه یادتون باشه مدرک فارسی هیچ چیز نذارید و همچنین اضافی از من گفت فقط مدرک زبانتو می گیرم اینفدر هول شدم مدرک مسترو ندادم که دوباره رفتم دادم در کل دیگه مدرک اضافه نبرید بهتره همون چیزایی که گفتن می گیرن

همه موفق باشید

Member yekta آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid2005 نمایش پست ها
    سلام

اصلا سفارت دیگه براتون لگال نمبکنه همون کپی کافیه حتی فکرمی کنم برابرم اصلم نمی خواد بشه
    اون هفته ای که داستان سفارت انگلیس پیش اومده بود مترجم می گفت سفیر برگشته اسپانیا و یک هفته ای هم می مونه و تا زمانی که نباشه ما هم مدارک را لگال نمی کنیم ولی آخرین باری که پرسیدم گفتن سفیر برگشته ولی کارها به روال برگشته

نقل قول نوشته اصلی توسط yekta نمایش پست ها
    اون هفته ای که داستان سفارت انگلیس پیش اومده بود مترجم می گفت سفیر برگشته اسپانیا و یک هفته ای هم می مونه و تا زمانی که نباشه ما هم مدارک را لگال نمی کنیم ولی آخرین باری که پرسیدم گفتن سفیر برگشته ولی کارها به روال برگشته
    ببخشید شاید منظورم بد گفتم من دو سری از مدرکم ترجمه کرده بودم ولی فقط یک سریش لگال کرد و گفت از این یک کپی بیارید کافیه میشه یکتا جان بگی کی تحویل داشتی؟ ممنون

سلام

خیلی جالب اینه که اصلا مدارک چک نمی شن که این خیلی خطرناکه () سعی کنید تمامی مدارک رو درست بذارید من نزدیک بود مدرک فوقم به جاش یک ترجمه لیسانس بدم! خیلی دقت کنید مدارک اضافه فقط زبان قبول می کنه و اگر زیاد صحبت کنید ممکنه بیرونتون کنه واقعا به نطر من تحویل مدارک خیلی بد شده البته می گفتن ما برای راحتی مردم این کارو کردیم در ضمن روزی که من اونجا بودم ویزاهای 22 نوامبر اومده بود و اون روز جز من کسی برای تحصیلی نیامده بود که ببینم اوضاع چطوره

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid2005 نمایش پست ها
    سلام

ممنون وحید جان.یعنی لازم نیست من دوباره مدارکمو ببرم ترجمه و این مراحل.اما من فک کنم ریسکه .ترجیح میدم دوباره بدم ترجمه و اینا....
    ایشالا شما هم ویزات اوکی شه هر چه زودتر

Junior Member

سلام
    اقا یه سوال این تایید مدارک دیگه چیه مگه همون روزی که وقت دادن نباید مدارک و تحویل داد؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)