صفحه 144 از 506 نخستنخست ... 4494134135136137138139140141142143144145146147148149150151152153154194244 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,431 تا 1,440 , از مجموع 5051

موضوع: ویزای دانشجویی اسپانیا

Senior Member YPhoenix آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electronics

پیش فرض پاسخ : ویزای دانشجویی اسپانیا

دوستان سلام
    اگر کسی تمایل به گذروندن کلاس خصوصی اسپانیولی توی شیراز داشته باشه (به مدت2 ماه آینده) پ خ بدید.
    موفق باشید

بابا بچه هایی که مدرک تحویل دادین یکی جواب منو بده
    بچه ها من یکم گیج شدم.توی فروم بچه ها می گن از مدارک مربوط به ریزنمرات و دانشنامه ای رو که ترجمه شده و legalize شده باید اصلش رو به سفارت تحویل داد اما دوست خودم هفته پیش تحویل مدرکش بود و گفت که فقط مدارک مالی و سوپیشینه و پزشکی رو ازش اصلشو گرفتن و از مدارک تحصیلی فقط کپی شون رو گرفته؟دوستانی که اینجان اصل دادن یا کپی؟

نقل قول نوشته اصلی توسط azin_b نمایش پست ها
    بابا بچه هایی که مدرک تحویل دادین یکی جواب منو بده
    بچه ها من یکم گیج شدم.توی فروم بچه ها می گن از مدارک مربوط به ریزنمرات و دانشنامه ای رو که ترجمه شده و legalize شده باید اصلش رو به سفارت تحویل داد اما دوست خودم هفته پیش تحویل مدرکش بود و گفت که فقط مدارک مالی و سوپیشینه و پزشکی رو ازش اصلشو گرفتن و از مدارک تحصیلی فقط کپی شون رو گرفته؟دوستانی که اینجان اصل دادن یا کپی؟
    سلام

من اصل مدارك رو دادم اما شما مي تونيد براي مدارك تحيلي كپي اونارو بديد هيچ مشكلي وجود نداره موفق باشيد

Senior Member YPhoenix آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electronics

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid2005 نمایش پست ها
    سلام

من اصل مدارك رو دادم اما شما مي تونيد براي مدارك تحيلي كپي اونارو بديد هيچ مشكلي وجود نداره موفق باشيد
    سلا3
    دوست عزیز شما اصل مدارک رو که تایید شده همراه داشته باشید و کپیشون. موقع تحویل، وقتی که دارن مدارک رو می گیرن، بگید که یک سری ترجمه و تایید شده دارم واسه دانشگاه، کپیش رو بدید. قبول می کنن.
    موفق باشید.

سلام

یک موضوع که فکر می کنم بگم مفید باشه اینه که شما مدارک تحصیلی لگالایز شده رو فقط برای دانشگاه لازم دارید و مدرک تحصیلی برای سفارت نمی خواد لگالایز شه

Member yekta آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electronic of IAU and MBA of Tehran University

سلام

یک موضوع که فکر می کنم بگم مفید باشه اینه که شما مدارک تحصیلی لگالایز شده رو فقط برای دانشگاه لازم دارید و مدرک تحصیلی برای سفارت نمی خواد لگالایز شه
    دقیقا همینطوره تایید مدارک تحصیلی صرفا برای دانشگاه است

سلام بچه ها

امروز به من از سفارت زنگ زدن و برای 26 دسامبر وقت مصاحبه گذاشتن برای کسی این اتفاق افتاد؟

Member yekta آواتار ها
    رشته و دانشگاه

سلام بچه ها

امروز به من از سفارت زنگ زدن و برای 26 دسامبر وقت مصاحبه گذاشتن برای کسی این اتفاق افتاد؟
    چه جالب نه با من که تماس نگرفتند شاید شما اسکولارشیپ گرفتی آنها می خواهند یکسری سوالات در اون زمینه ازت بپرسند راستی که مدارکتو تحویل داده بودی ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط yekta نمایش پست ها
    چه جالب نه با من که تماس نگرفتند شاید شما اسکولارشیپ گرفتی آنها می خواهند یکسری سوالات در اون زمینه ازت بپرسند راستی که مدارکتو تحویل داده بودی ؟
    سلام دقیقا 10 روز پیش امیدوارم خیر باشه

Member yekta آواتار ها
    رشته و دانشگاه

سلام دقیقا 10 روز پیش امیدوارم خیر باشه
    خیره فکر می کنم اونا می خواهد در مورد شرایطت و مدارک مالیت و نوع بورست از سوالاتی بپرسند و شاید هم مدارکی بیشتری بخوان که ارائه دهی و شاید هم یک مصاحبه انگلیسی

اصلا نگران کننده نیست کامل آماده باش که بتوانی کاراتو انجام دهی موفق باشی خبر به ما هم بده معمولا سفارت با کسانی که تماس می گیریه کسانی هستند که می خواهد بهشون ویزا بده

برای ما هم دعا کن

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)