صفحه 155 از 506 نخستنخست ... 55105145146147148149150151152153154155156157158159160161162163164165205255 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,541 تا 1,550 , از مجموع 5051

موضوع: ویزای دانشجویی اسپانیا

Senior Member YPhoenix آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electronics

پیش فرض پاسخ : ویزای دانشجویی اسپانیا

نقل قول نوشته اصلی توسط yekta نمایش پست ها
    دوستان شرایط من به شرح زیر بود و توسط سفارت برای ترم بهاره ریجکت شدم :

1. لیسانس برق از دانشگاه آزاد با معدل 15
    2. فوق لیسانس MBA از دانشگاه تهران
    3. 8 سال سابقه کار مخابراتی
    4. عضو تیم رباتیک دانشگاه و شرکت در مسابقات کشوری کسب مقام
    5. پس انداز 60 میلیونی در حساب شخصی خودم
    6. نامه مرخصی از محل کار
    7. تعهد برگشت به ایران و ادامه کار
    8. داشتن انواع اقسام سرتیفیکت های مرتبط با شغل و رشته تحصیلی که می خواهم انجا ادامه تحصیل بدهم
    9. مدارک کامل و بدون نقص
    10. تهیه برنامه تحصیلی کامل 5 صفحه انگلیسی و SOP چهار صفحه ای
    11. نامه سابقه کاری جهت نشان دادن ارتباط شغلی و دلایل انتخاب این رشته از جهت ادامه تحصیل در مقطع فوق
    12. کلی مدارک لازم دیگر

ولی متاسفانه .......
    اوووووه.....
    جدی...؟
    خیلی متاسف شدم...
    خدا به ما رحم کنه...

جدا متاثر شدم.

Senior Member YPhoenix آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electronics

نقل قول نوشته اصلی توسط YPhoenix نمایش پست ها
    اوووووه.....
    جدی...؟
    خیلی متاسف شدم...
    خدا به ما رحم کنه...

جدا متاثر شدم.
    راستی...
    دلیلی هم گفتن؟
    من هنوز تو شوکم...

Member yekta آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electronic of IAU and MBA of Tehran University

اوووووه.....
    جدی...؟
    خیلی متاسف شدم...
    خدا به ما رحم کنه...

جدا متاثر شدم.
    راستی...
    دلیلی هم گفتن؟
    من هنوز تو شوکم...
    راستی اینو بگم امروز جواب ها از تاریخ 15 دسامبر به بعد و تا تاریخ 30 دسامبر اومده بود اول که رفتم عبادی گفت تو لیست نگاه کن ببین اسمت هست یا نه گفتم : نه

گفتم : من قبل تر مدارکمو دادم و اسمم نیست گفت پس هنوز جوابت نیومده برو هفته دیگه بیا

خلاصه اینکه با کلی التماس و خواهش وتمنا رفتم تو و با توجه به شماره ای که پاسم خورده بود از تو کامپیوترشان چک کرد و گفت شما ریجکت شدی و یک نامه هم به زبان اسپانیایی داد

با توجه به سطح زبان خودم فهمیدم که که گفته ریجکت شدی و دلیلش هم اشاره نشده و فقط گفته اگر شکایت داری می توانی از مادرید وکیل بگیری و بر علیه کنسول تهران شکایت کنی و شکایت تا یکماه قابل پیگیری است پس از آن معتبر نیست

ماشاا.. تو سفارت هم از بس که همه مهربون و خوش اخلاق اند جواب درست حسابی نگرفتم واقعا خودم موندم چرا ریجکت شدم کل خرج من تو اسپانیا به ازای دو سال 30 میلیون بود من که تازه دو برابر داشتم

خلاصه اینکه : ریجکتت شدم و دلیلش را هم باید وکیل بگیرم تا بهم بگن یا اصلا همینه که هست شکایت داری برو وکیل بگیر

واقعا برای خودم متاسفام که 4 ماه از عمرم را گذاشتم پای این داستان

به هر حال من دیفر می کنم و هم زمان هم برای سایر کشورها اقدام می کنم

موفق باشید
    ویرایش توسط yekta : January 8th, 2012 در ساعت 03:43 PM

راستی اینو بگم امروز جواب ها از تاریخ 15 دسامبر به بعد و تا تاریخ 30 دسامبر اومده بود اول که رفتم عبادی گفت تو لیست نگاه کن ببین اسمت هست یا نه گفتم : نه

گفتم : من قبل تر مدارکمو دادم و اسمم نیست گفت پس هنوز جوابت نیومده برو هفته دیگه بیا

خلاصه اینکه با کلی التماس و خواهش وتمنا رفتم تو و با توجه به شماره ای که پاسم خورده بود از تو کامپیوترشان چک کرد و گفت شما ریجکت شدی و یک نامه هم به زبان اسپانیایی داد

با توجه به سطح زبان خودم فهمیدم که که گفته ریجکت شدی و دلیلش هم اشاره نشده و فقط گفته اگر شکایت داری می توانی از مادرید وکیل بگیری و بر علیه کنسول تهران شکایت کنی و شکایت تا یکماه قابل پیگیری است پس از آن معتبر نیست

ماشاا.. تو سفارت هم از بس که همه مهربون و خوش اخلاق اند جواب درست حسابی نگرفتم واقعا خودم موندم چرا ریجکت شدم کل خرج من تو اسپانیا به ازای دو سال 30 میلیون بود من که تازه دو برابر داشتم

خلاصه اینکه : ریجکتت شدم و دلیلش را هم باید وکیل بگیرم تا بهم بگن یا اصلا همینه که هست شکایت داری برو وکیل بگیر

واقعا برای خودم متاسفام که 4 ماه از عمرم را گذاشتم پای این داستان

به هر حال من دیفر می کنم و هم زمان هم برای سایر کشورها اقدام می کنم

موفق باشید
    سلام يكتاجان خسته نباشي با اين سفارت بدون قاعده

البته من شرايط تو رو ديدم هيچ دليلي پيدا نكردم فقط موارد زير رو مي گم يك بررسي بكن شايد به اين دلايل ريجكت شده باشي:

1 فاصله بين دو مدركت (يعني از ليسانس تا الان كه اقدام كردي) چقدر بوده؟
    2 توي شركت مخابرات استخدام بودي يا فقط كار مخابراتي مي كردي؟
    3 بدون همسرتون اقدام كردين يا باهم؟

يك سئوال هم داشتم من كه تحويلم 12 دسامبر بوده احتمالا تو اين ليست نبودم درسته؟ يعني بايد بي خيال ليست شم

موفق باشيد

Member yekta آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid2005 نمایش پست ها
    سلام يكتاجان خسته نباشي با اين سفارت بدون قاعده

البته من شرايط تو رو ديدم هيچ دليلي پيدا نكردم فقط موارد زير رو مي گم يك بررسي بكن شايد به اين دلايل ريجكت شده باشي:

1 فاصله بين دو مدركت (يعني از ليسانس تا الان كه اقدام كردي) چقدر بوده؟
    2 توي شركت مخابرات استخدام بودي يا فقط كار مخابراتي مي كردي؟
    3 بدون همسرتون اقدام كردين يا باهم؟

يك سئوال هم داشتم من كه تحويلم 12 دسامبر بوده احتمالا تو اين ليست نبودم درسته؟ يعني بايد بي خيال ليست شم

موفق باشيد
    من متاهل بودم و بدون ایشان اقدام کردم

کارمند مخابرات هم نبودم و زمینه مخابراتی کار می کردم و بیش از 5 سفر خارج کشور بابت آموزش های مخابراتی رفتم مثلا یکیشون 2 ماه من اونجا بودم

لیسانس را سال 85 گرفتم و فوق را پارسال گرفتم و تواما مابینش مشغول آموزش های مخابراتی بودم و اصلا از مقوله تحصیلی جدا نبودم

اسامی تو لیست از 15 دسامبر بود تا 30 ام یعنی حتی برای کسانی که 8 روز پیش تحویل مدرک داشتند شما که 12 تحویل داشتیپس حتما باید بری و از داخل سوال بپرسی مثل من که اسمم تو لیست نبود و به عبادی گفتم این لیست از 15 به بعده و بالاخره رفتم تو و از کامپیوتر چک کرد

من برای شما پرسیدم گفت حتما باید خودش بیاد و شماره ای تو پاسش خورده را بگه ولی شما می توانی کسی را با پاسپورتت داخل بفرستی چون اونا چک نمی کنند این فرد واقعا شما هستی یا نه و ملاک همان پاسپورت و شماره اش هست
    موفق باشید

Junior Member

سلام دوستان من ترم پیش از upm پذیرش گرفتم و برای ویزا اقدام کردم وقتی برای جواب رفتم گفتن ویزات ok شده برو بلیط و بیمه نامه بگیر من هم بلیط و بیمه نامه رو گرفتم دادم سفارت اونا هم کپی بلیط و بیمه و پاسپورت و گرفتن گفتن فردا بیا ویزاتو بگیر فرداش که رفتم گفتن ببخشید اشتباه شده فقط یه ببخشید و خداحافظ .. خلاصه هر چی هم بالا و پایین پریدم دستم به جایی بند نشد. میخوام بدونم کسه دیگه ای هم این مساله براش پیش اومده؟ یا دلیل این کارشونو کسی میدونه؟ دوم اینکه الان از یه موسسه زبان تو بارسلونا پذیرش دارم کسی میدونه مدارک تحصیلی لیسانس و sop لازمه ؟ ممنون میشم راهنمایم بکنید.

Member yekta آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط piopio نمایش پست ها
    سلام دوستان من ترم پیش از upm پذیرش گرفتم و برای ویزا اقدام کردم وقتی برای جواب رفتم گفتن ویزات ok شده برو بلیط و بیمه نامه بگیر من هم بلیط و بیمه نامه رو گرفتم دادم سفارت اونا هم کپی بلیط و بیمه و پاسپورت و گرفتن گفتن فردا بیا ویزاتو بگیر فرداش که رفتم گفتن ببخشید اشتباه شده فقط یه ببخشید و خداحافظ .. خلاصه هر چی هم بالا و پایین پریدم دستم به جایی بند نشد. میخوام بدونم کسه دیگه ای هم این مساله براش پیش اومده؟ یا دلیل این کارشونو کسی میدونه؟ دوم اینکه الان از یه موسسه زبان تو بارسلونا پذیرش دارم کسی میدونه مدارک تحصیلی لیسانس و sop لازمه ؟ ممنون میشم راهنمایم بکنید.
    نه اینکه من ریجکت شده باشم و الان بخوام ضدشون حرف بزنم ولی از این سفارت بعید نیست واقعا بی نظم هستند

معمولا اون مدارک برای دانشگاه مهمه و سفارت نمی خواهد ولی داشتن و دادن انها به سفارت ضرر ندارد

موفق باشید

کارمند مخابرات هم نبودم و زمینه مخابراتی کار می کردم و بیش از 5 سفر خارج کشور بابت آموزش های مخابراتی رفتم مثلا یکیشون 2 ماه من اونجا بودم

لیسانس را سال 85 گرفتم و فوق را پارسال گرفتم و تواما مابینش مشغول آموزش های مخابراتی بودم و اصلا از مقوله تحصیلی جدا نبودم

اسامی تو لیست از 15 دسامبر بود تا 30 ام یعنی حتی برای کسانی که 8 روز پیش تحویل مدرک داشتند شما که 12 تحویل داشتیپس حتما باید بری و از داخل سوال بپرسی مثل من که اسمم تو لیست نبود و به عبادی گفتم این لیست از 15 به بعده و بالاخره رفتم تو و از کامپیوتر چک کرد

من برای شما پرسیدم گفت حتما باید خودش بیاد و شماره ای تو پاسش خورده را بگه ولی شما می توانی کسی را با پاسپورتت داخل بفرستی چون اونا چک نمی کنند این فرد واقعا شما هستی یا نه و ملاک همان پاسپورت و شماره اش هست
    موفق باشید
    سلام
    فرصت مطالعاتی ها کسی خبر نداره چطور ویزا میدن؟

موفق باشید
    سلام يكتا جان

ويزاي شنگن تا حالا داشتي؟ منظور اينكه سفرهاي اروپايي هم داشتي؟ يا اينكه كشورهاي اطراف رفتيد؟
    فكر مي كنم چهارشنبه كه azin_b گفت تا 15 دسامبر آمده اون ليست مربوط به ما قبل 15 دسامبري ها اومده بوده شما وكيل مي خواي بگيري يا نه؟ من مي گم يك اي ميل به دانشگاه بزن و اين مطلب رو بگو شايد مفيد واقع بشه موفق باشي

Junior Member

دوستان شرایط من به شرح زیر بود و توسط سفارت برای ترم بهاره ریجکت شدم :

1. لیسانس برق از دانشگاه آزاد با معدل 15
    2. فوق لیسانس MBA از دانشگاه تهران
    3. 8 سال سابقه کار مخابراتی
    4. عضو تیم رباتیک دانشگاه و شرکت در مسابقات کشوری کسب مقام
    5. پس انداز 60 میلیونی در حساب شخصی خودم
    6. نامه مرخصی از محل کار
    7. تعهد برگشت به ایران و ادامه کار
    8. داشتن انواع اقسام سرتیفیکت های مرتبط با شغل و رشته تحصیلی که می خواهم انجا ادامه تحصیل بدهم
    9. مدارک کامل و بدون نقص
    10. تهیه برنامه تحصیلی کامل 5 صفحه انگلیسی و SOP چهار صفحه ای
    11. نامه سابقه کاری جهت نشان دادن ارتباط شغلی و دلایل انتخاب این رشته از جهت ادامه تحصیل در مقطع فوق
    12. کلی مدارک لازم دیگر

ولی متاسفانه .......
    یکتا جان بنظر من بهترین کار گرفتن وکیل هست!+ باخبر کردن استاد راهنمات ایا میتونه با سفارت تماس بگیره؟؟؟!خیلی اثر داره

-*شما برای دکترا اقدام کردید؟
    -*فاصله فارغالتحصیلی تا اقدام برای ادامه تحصیل چقدر بوده؟

برای من عجیبه که دوست من برای دکترا توی مهر ویزا گرفت (دقیقا نمیدونم چه مدارکی داده بود) ولی تنها 20 میلیون تومن حساب بانکی داشت!!!!!!

اگر شرایط بد الان تو ویزا اثر داره پس چرا بعضی دوستان ویزاشون اوکی میشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

حتما پیگیر باش تا به نتیجه برسی در ضمن برا جاهای دیگه هم اقدام کن....

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)