صفحه 160 از 506 نخستنخست ... 60110150151152153154155156157158159160161162163164165166167168169170210260 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,591 تا 1,600 , از مجموع 5051

موضوع: ویزای دانشجویی اسپانیا

Member yekta آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electronic of IAU and MBA of Tehran University

پیش فرض پاسخ : ویزای دانشجویی اسپانیا

نقل قول نوشته اصلی توسط honeyball نمایش پست ها
    سلام به دوستان من امروز متوجه شدم
    خیلی لز ویزای تحصیلی ها رو ریجکت کردن و واسه بعضی ها هم مصاحبه گذاشت
    بله متاسفانه من هم یکی از اونها که هنوز هم دلیلشو نمی دونم صرفا یک نامه کف دست من گذاشتند و گفتند ریجکت و توش نوشته اگر شکایت داری به دادگاه عالی مادرید معترض شو اصلا پارسال هم همین موقع کلی ریجکتی بوده نمی دونم چرا برای ترم بهاره اینهمه ریجکتی اعلام می کنند ولی برای ترم زمستانه نرم تر می شوند شاید این policy وزارت امور خارجه شون هستند و چون سهمیه ها و سیاست های جدید اعمال نشده سختگیری بیشتری می کنند

همچنان ما منتظریم تا سایر دوستان اطلاع دهند ان شاالله که اونا برند و ما هم ببینیم چطور برای ترم بعدی که دیفر کردم می تونم با این سفارت کنار بیام
    سعادت دیگران بخشی از خوشبختی ماست

Junior Member

سلام یکتا جان
    شما برای چه مقطع و از کدوم دانشگاه پذیرش داشتید؟

Member yekta آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط honeyball نمایش پست ها
    سلام یکتا جان
    شما برای چه مقطع و از کدوم دانشگاه پذیرش داشتید؟
    من برای فوق و از دانشگاه UPC بارسلونا

Junior Member

منم واسه دکترا پذیرش گرفته بودم ۲۷ دسامبر هم مدارک تحویل دادم ولی به من واسه مصاحبه زنگ نزدن،یکشنبه میخوام برم واسه جواب اما خیلی میترسم!

نقل قول نوشته اصلی توسط yekta نمایش پست ها
    با تشکر

من هم همین نکته را متذکر شدم - حقیقتش خیلی متوجه نشدم منظورتان چیه ولی فکر کنم شما هم منظورتان این است که ویزا باید در ایران و به اسم دانشجویی صادر بشه تا دانشجو مجاز باشه بتونه ثبت نام کنه و در آینده هم بتواند آنرا تمدید کند
    گرفتن یا تمدید ویزا منوط به مراجعه به کشور مبدا یا درخواست از کشور مبدا به هیچ عنوان نیست. من سوئد که بودم خیلی از بچه های ایرانی میومدن ایران ویزارو تمدید می کردند و اصرار داشتند که باید برگردیم از ایران دوباره اقدام کنیم. در حالیکه من خودم از همونجا درخواست دادم و از همون جا ویزامو تمدید کردم. و با اینکه اکثر ایرانیها به من میگفتند برنگردی ایران ویزاتو از اینجا تمدید نمی کنند!!

یک نمونه دیگه که برای خودم پیش اومده: من الان ویزای شینگن از سفارت سوئد دارم تا آخر ماه ژوئن 2012. پذیرش دکترا از فرانسه داشتم و زنگ زدم سفارت فرانسه تو سوئد و گفتم من ایرانی هستم اما الان سوئد هستم و ویزای شینگن دارم، آیا می توانم برای گرفتن ویزای دانشجویی فرانسه از سفارت فرانسه در استکهلم اقدام کنم؟ و یا بایستی برم از ایران که کشور مبدا هستش اقدام کنم؟ به من گفتند که از استکهلم هم می توانم اقدام کنم. بهم گفتند، چون ویزای اقامتی (چه موقتی چه دائمی) کشور سوئد را دارم پس می توانم از آنجا به جاهای دیگر (محدوده شینگن) درخواست بدهم.

الانم از اسپانیا پذیرش گرفتم. زنگ زدم سفارت اسپانیا تو سوئد. اونا هم گفتند نیازی نیست که 100% برم ایران و با ویزای شینگن هر کشوری می توانم از همان کشور برای یک کشور شینگن دیگه اقدام کنم.
    برای اطمینان سفارت سوئد در ایران هم زنگ زدم و اونا گفتند ویزای من Resident permit در منطقه شینگن هست و من می تونم از سوئد به هر کشور دیگه درخواست ویزای دیگر بدهم.

حالا جالب اینجاست که زنگ زدم سفارت فر انسه در تهران و اونها گفتند که الا بلا باید از ایران اقدام کنی که کشور مبدا هست و از جای دیگه نمی تونی !!!! این حرف خیلی عجیب و خنده دار بود. چون کسی که تو سفارت باشه و اینو بگه خیلی خنده داره.

امیدوارم تونسته باشم موضوع را خوب توضیح بدهم.

موفق باشید.

Member yekta آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط bluebit نمایش پست ها
    گرفتن یا تمدید ویزا منوط به مراجعه به کشور مبدا یا درخواست از کشور مبدا به هیچ عنوان نیست. من سوئد که بودم خیلی از بچه های ایرانی میومدن ایران ویزارو تمدید می کردند و اصرار داشتند که باید برگردیم از ایران دوباره اقدام کنیم. در حالیکه من خودم از همونجا درخواست دادم و از همون جا ویزامو تمدید کردم. و با اینکه اکثر ایرانیها به من میگفتند برنگردی ایران ویزاتو از اینجا تمدید نمی کنند!!

یک نمونه دیگه که برای خودم پیش اومده: من الان ویزای شینگن از سفارت سوئد دارم تا آخر ماه ژوئن 2012. پذیرش دکترا از فرانسه داشتم و زنگ زدم سفارت فرانسه تو سوئد و گفتم من ایرانی هستم اما الان سوئد هستم و ویزای شینگن دارم، آیا می توانم برای گرفتن ویزای دانشجویی فرانسه از سفارت فرانسه در استکهلم اقدام کنم؟ و یا بایستی برم از ایران که کشور مبدا هستش اقدام کنم؟ به من گفتند که از استکهلم هم می توانم اقدام کنم. بهم گفتند، چون ویزای اقامتی (چه موقتی چه دائمی) کشور سوئد را دارم پس می توانم از آنجا به جاهای دیگر (محدوده شینگن) درخواست بدهم.

الانم از اسپانیا پذیرش گرفتم. زنگ زدم سفارت اسپانیا تو سوئد. اونا هم گفتند نیازی نیست که 100% برم ایران و با ویزای شینگن هر کشوری می توانم از همان کشور برای یک کشور شینگن دیگه اقدام کنم.
    برای اطمینان سفارت سوئد در ایران هم زنگ زدم و اونا گفتند ویزای من Resident permit در منطقه شینگن هست و من می تونم از سوئد به هر کشور دیگه درخواست ویزای دیگر بدهم.

حالا جالب اینجاست که زنگ زدم سفارت فر انسه در تهران و اونها گفتند که الا بلا باید از ایران اقدام کنی که کشور مبدا هست و از جای دیگه نمی تونی !!!! این حرف خیلی عجیب و خنده دار بود. چون کسی که تو سفارت باشه و اینو بگه خیلی خنده داره.

امیدوارم تونسته باشم موضوع را خوب توضیح بدهم.

موفق باشید.
    شما کیستان فرق دارد چون Resident permit دارید ولی برای سایرین فرق می کند به همین خاطر گفتم با دانشگاه چک کن حال که شما اینطور می فرمایید و کاملا هم دلایل منطقی است ضرورتی ندارد ولی برای ما ها که از ایران می خواهیم اقدام کنیم مقدور نمی باشد

موفق باشید

Junior Member

سلام دوستان،یه سوال،پولی‌ که روز مصاحبه باید بریم(۹۰،۰۰۰ت)باید چک پول باشه یا خورد؟(آخه بعضی‌ سفارت‌ها فقط خورد می‌گیرن)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shabi9 نمایش پست ها
    سلام دوستان،یه سوال،پولی‌ که روز مصاحبه باید بریم(۹۰،۰۰۰ت)باید چک پول باشه یا خورد؟(آخه بعضی‌ سفارت‌ها فقط خورد می‌گیرن)
    سلام
    نه عزیز الان دیگه باید 60 یورو بریزی به حسابشون تو بانک سرکوچه ابگان تو ابان شمالی

Junior Member

بچه‌ها بیمه نامهٔ مسفرتیو برای ارایه ی مدارک باید بببریم یا برای تحویل ویزا؟چه جوری می‌شه تهیه کرد و چقدر طول میکشه؟

Junior Member

این مشخصات حساب رو هم می‌شه همراه با آدرس دقیقتر بانک بگین؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)