صفحه 170 از 506 نخستنخست ... 70120160161162163164165166167168169170171172173174175176177178179180220270 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,691 تا 1,700 , از مجموع 5051

موضوع: ویزای دانشجویی اسپانیا

پیش فرض پاسخ : ویزای دانشجویی اسپانیا

سلام

در روند گرفتن ویزا سعی کنید تا حد امکان از دادن مدرک خیلی اضافی خودداری کنید چون این باعث می شه اونا در مورد شما حساس بشن و بیشتر تحقیقات انچام بدن و این باعث ریجکت شدن شما بشه موفق باشید

Member yekta آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electronic of IAU and MBA of Tehran University

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid2005 نمایش پست ها
    سلام

در روند گرفتن ویزا سعی کنید تا حد امکان از دادن مدرک خیلی اضافی خودداری کنید چون این باعث می شه اونا در مورد شما حساس بشن و بیشتر تحقیقات انچام بدن و این باعث ریجکت شدن شما بشه موفق باشید
    من هم با این حرف موافقم چون یک عالمه مدرک مرتبط از محل کارم گرفتم که ثابت کنم رشته تحقیقاتی که انتخاب کردم عینا همان شغل روزانه ام هست و تازه نزدیک به 10 تا سرتیفیکت و ترین های خارج از کشور را هم ارائه دادم من فکر می کنم اونا نسبت به کسانی که رزومه کاری قوی دارند و مدرک زیادی ارائه می دهند حساس اند و فکر می کنند طرف با این همه مدرک و رزومه نکنه بره اونجا بمونه و کار پیدا کنه ولی با یک دانشجو با مدرک شغلی ضعیف راحتر کنار میایند چون می دانند کار پیدا کردن برای اون سخته
    سعادت دیگران بخشی از خوشبختی ماست

Junior Member

من لیسانس کامپیوتر نرم افزار هستم و می خوام برای گرفتن پذیرش برای ارشد اقدام کنم میخواستم ببینم خودم اقدام کنم بهتره یا به ی موسسه بدم?

Member yekta آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط hmt نمایش پست ها
    من لیسانس کامپیوتر نرم افزار هستم و می خوام برای گرفتن پذیرش برای ارشد اقدام کنم میخواستم ببینم خودم اقدام کنم بهتره یا به ی موسسه بدم?
    با سلام

جهت حفظ نظم تاپیک و عدم حذف ان لطفا در بخش تحصیل در اسپانیا سوالتان را مطرح نمایید در خدمت هستم

موفق باشید

Junior Member

از دوستان کسی میدونه فردا که هم تعطیلیه رسمیه ماست هم تعطیلیه اون وری ها سفارت بازه یا نه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط rnzfree نمایش پست ها
    از دوستان کسی میدونه فردا که هم تعطیلیه رسمیه ماست هم تعطیلیه اون وری ها سفارت بازه یا نه؟
    سلام.من هم همین سوالمو دارم .والا عاشورا که ایران تعطیل بود سفارت هم تعطیل بود.فکر کنم تعطیله.اگه دوستایی که امروز اونجا بودن و دقیق تر میدونن بگن ممنون میشیم؟

بچه ها یه سوال دیگه
    آیا از همه دانشجوهای دکتری مصاحبه میشه؟
    و یه سوال دیگهه اینکه روز مصاحبه احیانا نمیشه مدرکی به مدارکی که روز تحویل مدارک دادیم،اضافه کرد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط yekta نمایش پست ها
    منم مصاحبه نشدم و ریجکت شدم خیلی هم خوشبین نباش پیگیر کارت باش به اون لیست متکی نشو به همه دوستان هم می گن باید از داخل بپرسی جواب کامپیوتر با لیست فرق داره اصلا اون لیست بیشتر برای توریست ها و همایشی ها است
    درسته...مصاحبه شدن دلیل بر مشکل دار بودن نیست. اتفاقا کسانی مصاحبه میشن که احتمال هست ویزا بگیرن

نقل قول نوشته اصلی توسط yekta نمایش پست ها
    شما کی باید اونجا باشی بهتر بری سفارت و امار بگیری یا اگر می بینی خیلی دیر شده بگو دانشگاهت باهاشون تماس بگیرند اونا اینکار را می کنند
    سلام
    من مصاحبه داشتم 11 ژانویه
    کی جوابم میاد؟ تحویل مدارکم 2 ژانویه بوده

Member yekta آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط nasermohammad نمایش پست ها
    درسته...مصاحبه شدن دلیل بر مشکل دار بودن نیست. اتفاقا کسانی مصاحبه میشن که احتمال هست ویزا بگیرن
    آقا من کوتاه اومدم والا منظورم چیز دیگری بود دوستان بد برداشت کردن من منظورم این بود که دنبال کارتان از داخل سفارت باشید خبر دقیق اون تو هست نه تو لیست و نه تو مصاحبه

من مصاحبه نشدم و ریجکت شدم کسی بود که مصاحبه شد و ریجکت شد اینا معیار نیست

کلا دوستان بد برداشت کردید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)