صفحه 172 از 506 نخستنخست ... 72122162163164165166167168169170171172173174175176177178179180181182222272 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,711 تا 1,720 , از مجموع 5051

موضوع: ویزای دانشجویی اسپانیا

پیش فرض پاسخ : ویزای دانشجویی اسپانیا

نقل قول نوشته اصلی توسط yekta نمایش پست ها
    می شه یکی از دوست های من پارسال این کار کرده شما شماره ثبتی ات را که در پاسپورتت نوشته را همراه داشته باش و بگو به مدارکت اضافه کنند

موفق باشید
    ممنون یکتا جان از جوابت
    راستش من مدرک زبان ندارم و از اونجاییکه بچه ها تو فروم نوشتن که ممکنه به خاطر مدرک زبان ریجکت شده باشن.و از اونجاییکه تا 25 فوریه که 3 روز بعد از تحویل مدارک منه ielts جا نداره.می خواستم مثلا 25 فوریه زبان رو امتحان بدم و تا روز مصاحبم که مدرکم دستم بیاد اونموقع ببرم نشونشون بدم.به نظرتون خوبه اینکارو بکنم؟

Member yekta آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electronic of IAU and MBA of Tehran University

نقل قول نوشته اصلی توسط azin_b نمایش پست ها
    ممنون یکتا جان از جوابت
    راستش من مدرک زبان ندارم و از اونجاییکه بچه ها تو فروم نوشتن که ممکنه به خاطر مدرک زبان ریجکت شده باشن.و از اونجاییکه تا 25 فوریه که 3 روز بعد از تحویل مدارک منه ielts جا نداره.می خواستم مثلا 25 فوریه زبان رو امتحان بدم و تا روز مصاحبم که مدرکم دستم بیاد اونموقع ببرم نشونشون بدم.به نظرتون خوبه اینکارو بکنم؟
    خواهش می کنم آره حتما اینکار را بکن تو ارزیابی و مصاحبه ات بسیار تاثیر داره
    سعادت دیگران بخشی از خوشبختی ماست

بچه هایی که دعوت به مصاحبه شدن معمولا جند روز بعد از تحویل مدارکتون گفتن بیاین مصاحبه؟

نمی دونم از بچه های قدیمی تر که الان تو اشپانیا هستن کسی این فروم رو میخونه یا نه،اما اگر کسی میخونه و براش امکان داره به من پیام خصوصی بده.اخه یکی از دوستام تا 1 ماه دیگه داره میاد بارسلونا یکم راهنمایی از بچه هایی که الان اونجان می خواد
    ممنون

Senior Member YPhoenix آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electronics

نقل قول نوشته اصلی توسط yekta نمایش پست ها
    فونیکس جان خبری ازت نیست چه خبر ا اوضاعت ؟ کجایی ؟
    سلام یکتای عزیز و سایر دوستان
    والا چی بگیم که بی خبری بهتر از بدخبریه!!!
    من هم ریجکت شدم رفت...
    بعد از این همه هزینه و وقت و ...
    کل برنامه هام به هم ریخت.
    راستش نمی دونم بگم مقصر اون کشوره با این سفارت ... ش!!!
    یا این کشور با اون کارای ... ش!!!!
    به هر حال واسه دومین ترم ریجکت شدم.
    این چند روز هم، هم دل و دماغ نداشتم هم از یه طریقی دنبال دلیل بودم که به هر کس یه دلیل واهی و بی اساس میگفتن!!! خنده داره!!!

ایشالا شماها موفق باشین.

Junior Member

دوستان یه سوال:
    واسه مصاحبه باید با هزینه شخصی بریم اسپانیا (مادرید)؟ چند روز طول میکشه؟ من اگه سرباز باشم اجازه خروج بهم میدن (15 میلیون وثیقه که باید بدم)؟
    مرسی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Hakkaki نمایش پست ها
    دوستان یه سوال:
    واسه مصاحبه باید با هزینه شخصی بریم اسپانیا (مادرید)؟ چند روز طول میکشه؟ من اگه سرباز باشم اجازه خروج بهم میدن (15 میلیون وثیقه که باید بدم)؟
    مرسی
    سلام
    اگر در مورد مصاحبه ویزا سؤال می پرسید ... لازم نیست از کشور خارج بشید. سفارت اسپانیا در ایران مصاحبه را انجام میده.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط azin_b نمایش پست ها
    بچه هایی که دعوت به مصاحبه شدن معمولا جند روز بعد از تحویل مدارکتون گفتن بیاین مصاحبه؟

سلام
    با اطلاعاتی که من این چند وقته گرفتم مصاحبه بین یک تا دو هفته بعد از تحویل مدارک انجام شده.
    در مورد سؤال قبلی، برای اضافه کردن مدارک... من تقریبا یک ماه بعد از ارائه مدارک، یه مدرکی را، البته به درخواست سفارت، به مدارکم اضافه کردم. احتمالا شما هم تا زمانی که بررسی پرونده کامل نشده باشه می تونید مدرک جدید اضافه کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Narcis_Na نمایش پست ها
    سلام
    با اطلاعاتی که من این چند وقته گرفتم مصاحبه بین یک تا دو هفته بعد از تحویل مدارک انجام شده.
    در مورد سؤال قبلی، برای اضافه کردن مدارک... من تقریبا یک ماه بعد از ارائه مدارک، یه مدرکی را، البته به درخواست سفارت، به مدارکم اضافه کردم. احتمالا شما هم تا زمانی که بررسی پرونده کامل نشده باشه می تونید مدرک جدید اضافه کنید.
    ممنون نارسیس جان

بالاخره کسانی که مصاحبه شدن احتمال ویزا شون بیشتره یا کمتر؟ میشه مستند جواب دهید؟ ممنونم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)