صفحه 182 از 506 نخستنخست ... 82132172173174175176177178179180181182183184185186187188189190191192232282 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,811 تا 1,820 , از مجموع 5051

موضوع: ویزای دانشجویی اسپانیا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای دانشجویی اسپانیا

نقل قول نوشته اصلی توسط nasermohammad نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیزم
    دیروز زنگ زدم سفارت گفتن ویزام خدا را شکر اومده
    برای فرصت مطالعاتی
    دوستان عزیز فرصت مطالعاتی خواستم ببینم روال ادامه ی کار در وزارت علوم چیست؟ برای ارز چند روز معطلی دارد؟ در مورد بلیت فعلا باید از پول خودم بپردازم؟
    ممنون میشم راهنمایی فرمایید
    اقا تا ساعت تماس بگیری جواب می دن من هرچی زنگ زدم کسی برنداشت گوشی رو می شه بگی به چه شماره ای زنگ زدی؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط azin_b نمایش پست ها
    سلام
    من شنیدم بعد از سه ماه د.باره میشه اقدام کرد .هیچ مرحله ای هم نداره بعد از ریجکت شدن.مگر اینکه کسی یعنی استادی از اونور پیگیری کنه ممکنه موثر باشه.جسارتا شما ریجکت شدین و میشه بگین برای ارشد بوده یا دکتری؟
    سلام
    برای ویزای دانشجویی چطور؟ میشه بلافاصله مجددا اقدام کرد یا اینکه برای این هم باید زمان بگذره؟

سلام دوستان عزیز فرصت مطالعاتی آیا ارز را از بانک تجارت باید بگیریم یا روال عوض شده و در همان فرودگاه به ما میدهند؟
    اگر کسی به جای 6 ماه مثلا 5 ماه فرصت مطالعاتی بره پول کمتری به اون میدهند؟

سلام
    من بخش legalize تو سایت upc مربوط به مدارک تحصیلی رو اسم خود دانشگاهم زدم. در واقع مدرک لیسانس خودمو از ایران فقط ترجمه رسمی کردم و نه تایید سفارت و تو بخش legalize زدم Islamic Azad University. مدرک فوقمم از سوئد هست و نمیدونم این مدرک فوقم رو کجا باید legalize کنم؟ تو سفارت سوئد تو ایران؟
    استادم تو upc گفته به Coordinator گفته که اگه مدارک آپلود شده من ایرادی نداره نامه پذیرش را صادر کنه. سوالم اینجاس که: اگه legalize نشده مدارک تحصیلیم بهم گیر میدن؟ یا نامرو میدن بعدش میگن مدارکو با legalize شده بیار اسپانیا واسه ثبت نام؟

Senior Member YPhoenix آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electronics

نقل قول نوشته اصلی توسط bluebit نمایش پست ها
    سلام
    من بخش legalize تو سایت upc مربوط به مدارک تحصیلی رو اسم خود دانشگاهم زدم. در واقع مدرک لیسانس خودمو از ایران فقط ترجمه رسمی کردم و نه تایید سفارت و تو بخش legalize زدم Islamic Azad University. مدرک فوقمم از سوئد هست و نمیدونم این مدرک فوقم رو کجا باید legalize کنم؟ تو سفارت سوئد تو ایران؟
    استادم تو upc گفته به Coordinator گفته که اگه مدارک آپلود شده من ایرادی نداره نامه پذیرش را صادر کنه. سوالم اینجاس که: اگه legalize نشده مدارک تحصیلیم بهم گیر میدن؟ یا نامرو میدن بعدش میگن مدارکو با legalize شده بیار اسپانیا واسه ثبت نام؟
    سلام دوست عزیز
    مبارکا
    تایید مدارک تو مرحله پذیرش نیازی نیست. مدارک تایید شده ) legalize( واسه مرحله آخرهو واسه ثبت نام موقعی که میرید اسپانیا.

نقل قول نوشته اصلی توسط YPhoenix نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    مبارکا
    تایید مدارک تو مرحله پذیرش نیازی نیست. مدارک تایید شده ) legalize( واسه مرحله آخرهو واسه ثبت نام موقعی که میرید اسپانیا.
    سلام و ممنون. لطف کردی.
    امیدوارم تو 1هفته نامه پذیرش رو صادر کنه. نمیدونم این Coordinator چقدر طول میده!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bluebit نمایش پست ها
    سلام

مدرک فوق رو باید تو سفارت ایران تو سوئد تایید کنید . سفارت میگه حامی مدارک باید به زبانه اسپانیولی ترجمه بشه. وقتی مدرکتون اومد ایران دارو ترجمه برای ترجمیه رسمی ازتون تایید سفارت ایران تو سوئد رو میخاد. باد مدارک رو از سوئدی یا انگلیسی به فارسی و بعد از فارسی به اسپانیولی ترجمه میکنید
    پس بهتره برید سفارت بگید پای ریز نمره ها و گواهی ا فراغ تحصیلی رو مهر و تایید کنه وگرنه تو ایران دوندگی زیاد دارد

نقل قول نوشته اصلی توسط ARA11 نمایش پست ها
    مدرک فوق رو باید تو سفارت ایران تو سوئد تایید کنید . سفارت میگه حامی مدارک باید به زبانه اسپانیولی ترجمه بشه. وقتی مدرکتون اومد ایران دارو ترجمه برای ترجمیه رسمی ازتون تایید سفارت ایران تو سوئد رو میخاد. باد مدارک رو از سوئدی یا انگلیسی به فارسی و بعد از فارسی به اسپانیولی ترجمه میکنید
    پس بهتره برید سفارت بگید پای ریز نمره ها و گواهی ا فراغ تحصیلی رو مهر و تایید کنه وگرنه تو ایران دوندگی زیاد دارد
    سلام
    من کار سفارت تو ایران ندارم. ویزای شینگن از کشور سوئد دارم و میرم از سفارت اسپانیا تو سوئد کارهای ویزامو میکنم. بنظرم مدرک لیسانسم که ایرانه باید ببرم سفارت اسپانیا تو تهران legalize کنم. مدرک سوئدمم باید ببرم سوئد و یک جایی پیدا کنم که legalize کنه. سفارت ایران تو سوئد باید ببرم؟ چون من مدارک رو نمیخام به سفارت اسپانیا تو ایران بدم! میخام به سفارت اسپانیا تو سوئد بدم. حالا کجا باید ببرم نمی دونم!! فکر کنم از دانشگاه سوئدم بپرسم بهتر باشه. شایدم برای مدارک اروپایی legalize معنی نداشته باشه. نمی دونم! باید بپرسم.

سلام
    دو سوال مهم، کسی از دوستان میدونه کمک فکری بده:
    الان استاد خودمو واسه دکترا تو upc پیدا کردم و گفت application رو پر کنم و مدارکمو آپلود کنم تو سایت. (4شنبه هفته گذشته این کار را کردم و امروز 2شنبه 24بهمن هست)
    1- چقدر طول میکشه Application من بررسی بشه و جواب بدن؟ بیشتر از یک هفته؟
    2- این امکان هست که Coordinator یا اون گروهی که مدارکو بررسی میکنن بگن نه نمیتونی ثبت نام کنی؟ (حالا به هر دلیلی) منظورم اینه که استاد زورش بیشتره یا افراد دیگه مثل coordinator و evaluation committee؟

نقل قول نوشته اصلی توسط alisanchem نمایش پست ها
    سلام
    شما تونستین از وزارت ارز بگیرین یا نه؟
    سلام
    خیر
    بودجه فعلا ندارند

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)