صفحه 183 از 506 نخستنخست ... 83133173174175176177178179180181182183184185186187188189190191192193233283 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,821 تا 1,830 , از مجموع 5051

موضوع: ویزای دانشجویی اسپانیا

پیش فرض پاسخ : ویزای دانشجویی اسپانیا

بچه ها من به یک مشکل عجیب برخوردم:

استادم امروز بهم گفت که به مدرک لیسانس من گیر داده دانشگاه UPC. بهش گفتند که یک جلسه 5شنبه گذاشتند که باید راجع به این قضیه استاد و مسئول بررسی مدارک صحبت کنند. هنوز به خود استادم نگفتند مشکل چیه و خودشم در تعجب هست.
    من لیسانس مهندسی کامپیوتر-سخت افزار از آزاد قزوین با معدل 14.03 هستم. رشته Upc برای دکترا هم معماری کامپیوتر هستش. والا نمی دونم مشکل چیه!!!
    کسی همچین مشکلی داشته؟
    معمولا چی میگذره تو این جلسات؟ جلسه میذارن که بگن نمیتونی این دانشجورو بگیری یا این جلسه برای پیدا کردن یک راه حل هستش؟

ممنون میشم کسی کمک فکری کنه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nasermohammad نمایش پست ها
    سلام
    خیر
    بودجه فعلا ندارند
    پس الان می خوای چیکار کنین؟

Junior Member miach آواتار ها

سلام
    آیا سفارت نمره IELTS را هنگام تحویل مدارک از ما میخواهد؟ اگر بله، چه نمره ای نیاز است؟

نقل قول نوشته اصلی توسط bluebit نمایش پست ها
    بچه ها من به یک مشکل عجیب برخوردم:

استادم امروز بهم گفت که به مدرک لیسانس من گیر داده دانشگاه UPC. بهش گفتند که یک جلسه 5شنبه گذاشتند که باید راجع به این قضیه استاد و مسئول بررسی مدارک صحبت کنند. هنوز به خود استادم نگفتند مشکل چیه و خودشم در تعجب هست.
    من لیسانس مهندسی کامپیوتر-سخت افزار از آزاد قزوین با معدل 14.03 هستم. رشته Upc برای دکترا هم معماری کامپیوتر هستش. والا نمی دونم مشکل چیه!!!
    کسی همچین مشکلی داشته؟
    معمولا چی میگذره تو این جلسات؟ جلسه میذارن که بگن نمیتونی این دانشجورو بگیری یا این جلسه برای پیدا کردن یک راه حل هستش؟

ممنون میشم کسی کمک فکری کنه.
    امروز استادم بهم گفت که روز 5شنبه جلسه ای هست که میخان بشینن و واحدهای پاس شده لیسانستو حساب کنند و معدلشو بگیرند و تطابق بدهند با سیستم آموزشی خودشون.
    حالا نمیدونم معدل 14 رشته مهندسی کامپیوتر اوکی هست؟ مقطع درخواستی من دکترا هستش.

سلام دوستان عزیزم
    در مورد کشور اسپانیا خواستم چند سوال بپرسم. ممنون میشم راهنمایی فرمایید:
    آیا در اسپانیا مسلمان هم وجود دارد؟
    اوضاع فساد و.... در شهرهاش چطور است؟
    گوشت با ذبح اسلامی در همه ی شهر ها هست؟
    به نظر شما ارزش داره برای 4 ماه وقت بگذارم تا زبان اسپانیایی را تا حدودی یاد بگیرم؟ یا با انگلیسی کارم راه میافته؟

Senior Member YPhoenix آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electronics

نقل قول نوشته اصلی توسط nasermohammad نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیزم
    در مورد کشور اسپانیا خواستم چند سوال بپرسم. ممنون میشم راهنمایی فرمایید:
    آیا در اسپانیا مسلمان هم وجود دارد؟
    اوضاع فساد و.... در شهرهاش چطور است؟
    گوشت با ذبح اسلامی در همه ی شهر ها هست؟
    به نظر شما ارزش داره برای 4 ماه وقت بگذارم تا زبان اسپانیایی را تا حدودی یاد بگیرم؟ یا با انگلیسی کارم راه میافته؟
    سلام دوست عزیز و نگران!

عزیزم! نا سلامتی اسپانیا دروازه ورود مسلمانان به اروپا بوده! البته به اندازه لندن مسلمان نداره، اما قطعا بیشتر از بعضی شهرهای مثلا مسلمون، مسلمان داره!!!
    فساد بسیار کم و امنیت بسیار بالا (البته در مقایسه به کشورهای آسیایی و خاورمیانه)! هرچند خون گرمی و خوش گدرونی تو خونشونه.
    مشکل گوشت و ذبح اسلامی سالهاست در بسیاری کشورها با معرفی "غذا و محصولات حلال" حل شده.
    والا تصمیم با خودتونه، اما اونجا هیچکی غیر از اسپانیولی چیزی نمیدونه. هرچند واسه 4 ماه، خیلی هم نیازتون نمیشه. اما راحته و حتما در حد ابتدایی یاد بگیرید.

پیروز باشید

رشته و دانشگاه
    Electronics

نقل قول نوشته اصلی توسط bluebit نمایش پست ها
    امروز استادم بهم گفت که روز 5شنبه جلسه ای هست که میخان بشینن و واحدهای پاس شده لیسانستو حساب کنند و معدلشو بگیرند و تطابق بدهند با سیستم آموزشی خودشون.
    حالا نمیدونم معدل 14 رشته مهندسی کامپیوتر اوکی هست؟ مقطع درخواستی من دکترا هستش.
    سلام و شب به خیر
    راستش فکر نکنم مشکل از معدلتون باشه، با این معدل پذیرش میگیرید. شاید مشکل از هم ارز کردن کورسها و نمرات بعضی دروس تخصصیه. نگران نباشید. هرچند واسه phd معدل حساسیت بیشتری داره.

پیروز باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط YPhoenix نمایش پست ها
    سلام و شب به خیر
    راستش فکر نکنم مشکل از معدلتون باشه، با این معدل پذیرش میگیرید. شاید مشکل از هم ارز کردن کورسها و نمرات بعضی دروس تخصصیه. نگران نباشید. هرچند واسه phd معدل حساسیت بیشتری داره.

پیروز باشید

سلام دوست عزیز
    اگر مشکل از هم ارز کردن کورسها و بعضی نمرات هستش چه باید کرد؟ کورس اضافی و پیش نیاز میدن که من بخونم؟ یا کار خاصی نمی کنند؟
    هر جوابی که گرفتم اینجا عنوان می کنم.

رشته و دانشگاه
    Electronics

سلام دوستان
    کسی درمورد ویزا واسه دوره های زبان اسپانیایی اطلاعی داره؟ طول دوره 4 ماهه.

ممنونم

سلام
    امروز استادم راجع به بررسی پرونده من برای مقطع دکترا در UPC پاسخ داد. من ازش پرسیده بودم که چی شد بررسی پرونده من توسط دپارتمان و اون هم اینو زده:

I spoke with the responsible of the PhD program of our department. And, he told me that he'll re-examine your case and he'll tell me something soon

دلیل اینکه پرونده من میخاد re-examine بشه چیه؟ چه دلیلی میتونه وجود داشته باشه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)