صفحه 185 از 506 نخستنخست ... 85135175176177178179180181182183184185186187188189190191192193194195235285 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,841 تا 1,850 , از مجموع 5051

موضوع: ویزای دانشجویی اسپانیا

Senior Member YPhoenix آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electronics

پیش فرض پاسخ : ویزای دانشجویی اسپانیا

نقل قول نوشته اصلی توسط asalha نمایش پست ها
    سلام دوستان

همه باید برن شاپور؟

من تهران زندگی نمیکنم،میشه بفرمایید تو شهر خودم کجا باید برم و مدرکی باید بدم تا 110 کاغذی بده؟یعنی نمی پرسن برای چی میخواهی؟مدرکی از پذیرش مثلا؟؟؟؟/
    سلام دوست عزیز
    کلا باید تشریف ببرید تشخیص هویت و انگشت نگاری استان. تلفن گویاش رو گیر بیارید توضیح میده.
    پاسپورت عکس کپی و اصل شناسنامه و کارت ملی و یه تقاضانامه شخصی که اونجا هم میگن بهتون چی بنویسید.
    پیروز باشید

Junior Member

سلام.من برای دوره ربان پزیرش گرفتم ولی تو سفارت از من لیسانس زبان خواستن.به هر حال مدارکم گرفتن اخرش هم گفتن به احتمال زیاد ویرا بهت نمیدیم الان هم منتظر جوابم اگه خبری شد اطلاع میدم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط YPhoenix نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کسی درمورد ویزا واسه دوره های زبان اسپانیایی اطلاعی داره؟ طول دوره 4 ماهه.

ممنونم
    سلام.من برای دوره ربان پزیرش گرفتم ولی تو سفارت از من لیسانس زبان خواستن.به هر حال مدارکم گرفتن اخرش هم گفتن به احتمال زیاد ویرا بهت نمیدیم الان هم منتظر جوابم اگه خبری شد اطلاع میدم.

Junior Member

بچه ها سلام
    کسي ميدونه اگه جواب ويزا مثبت باشه، سفارت تاريخ ويزا رو از چه تاريخي ميزنه و تا چه مدت پس از اون تاريخ ميشه از کشور خارج شد؟
    (فرض کنيد من تاريخ ok بليطم براي اسپانيا روز x باشه منظورم از سوال بالا اين بود که آيا سفارت برمبناي اين بليط براي من تاريخ خروج ميزنه يا يه معيار ديگه اي داره)
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط a_naderi نمایش پست ها
    بچه ها سلام
    کسي ميدونه اگه جواب ويزا مثبت باشه، سفارت تاريخ ويزا رو از چه تاريخي ميزنه و تا چه مدت پس از اون تاريخ ميشه از کشور خارج شد؟
    (فرض کنيد من تاريخ ok بليطم براي اسپانيا روز x باشه منظورم از سوال بالا اين بود که آيا سفارت برمبناي اين بليط براي من تاريخ خروج ميزنه يا يه معيار ديگه اي داره)
    ممنون
    شما تو فرم سفارت چه تاریخی زدی که باید اونجا باشی؟ هر تاریخی که میزنی با تاریخ شروع دوره تحصیلیت تطابق میدن. باید نزدیک بهم باشه تا تاریخ مناسب را بزنند. مثلا تحصیلت 1خرداد شروع بشه و تو فرم برنی باید 1 اردیبهشت اونجا باشی هیچوقت اون 1 اردیبهشت رو نمی رنند!! (البته گاهی وقتها هم ممکنه !) معمولا اینجوریه که 15روز قبل از شروع دوره تحصیلی تاریخ ویزا میخوره و تاریخ پایان هم حدود 15 روز بعدش که دانشجو کمی زودتر خودشو برسونه واسه اسکان و از اونورم واسه جمع و جور کردن وسایل برای برگشت.

تو بدترین حالت روز شروع تحصیلت می زنند. اما اکثر مواقع 2و3 هفته ای زودتر می زنند.

Junior Member

سلام... بالاخره بعد از ۱ ماه و ۲۵ روز ویزام اومد !! جالبه که خودشون اصلا تماس نگرفتن و یکی از این روزا که رفتم واسه پیگیری جواب ویزا گفتن کپی بلیط و بیمه نامه رو بدم !! خوبه که همراه داشتم !
    من واسه مستر اقدام کرده بودم و چند ماهی هم از شروع کلاسام گذشته !!!
    امیدوارم بقیه هم جواب مثبت بگیرن

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط leo78 نمایش پست ها
    سلام... بالاخره بعد از ۱ ماه و ۲۵ روز ویزام اومد !! جالبه که خودشون اصلا تماس نگرفتن و یکی از این روزا که رفتم واسه پیگیری جواب ویزا گفتن کپی بلیط و بیمه نامه رو بدم !! خوبه که همراه داشتم !
    دوست عزیز تبریک.
    واقعاً بعد از این همه ریجکتی این یه خبر خوش بود. شما برای چه رشته و دانشگاهی اقدام کرده بودید؟
    با تشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط leo78 نمایش پست ها
    مبارک باشه.
    میشه از شرایطتون بنویسید مثلاً چقدر ساپورت مالی داشتید و چه مدارکی به سفارت تحویل دادید؟

Junior Member

سلام دوستان....
    من هم بالاخره بعد از تقریبا 80 روز!!! جواب مثبت گرفتم!

من برای فرصت اقدام کرده بودم و الان درگیر کارای وزارت علوم هستم. از اونجایی که وضعیت تأمین وجه وزارت علوم معلوم نیست، اگر دوستان طی یکی دو هفته اخیر تونستن برای تهیه بلیط و بیمه نامه کاری انجام بدن لطفا من رو هم راهنمایی کنن.
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Nika_20 نمایش پست ها
    مبارک باشه.
    میشه از شرایطتون بنویسید مثلاً چقدر ساپورت مالی داشتید و چه مدارکی به سفارت تحویل دادید؟
    مدارک که همون چیزایی بود که خود سفارت خواسته بود... تو بانک هم بیشتر از ۲۳ میلیون نداشتم که تقریبا ۱۰ روز قبلش ریخته بودم به حسابم.
    از یه دانشگاه خصوصی پذیرش گرفته بودم و کلا با هزینه خودم دارم می رم. مصاحبه هم به زبان اسپانیایی دادم. در ضمن رشته ای که انتحاب کردم با کارم مربوطه...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)