صفحه 190 از 506 نخستنخست ... 90140180181182183184185186187188189190191192193194195196197198199200240290 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,891 تا 1,900 , از مجموع 5051

موضوع: ویزای دانشجویی اسپانیا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای دانشجویی اسپانیا

سلام من هم همین مشکل داشتم شما حتما یک پذیرش دیگه با پاس جدا بگیر ودانشگاه عوض میکنه نامه رو .اما به سفارت با پاس مشترک اقدام نکن که اولا قبول نمیکنن بعدم ریجکت میشه.روزهای یکشنبه برو 8 تا 11

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Nika_20 نمایش پست ها
    سلام
    من به یه مشکل برخوردم اگه دوستان تجربه دارن کمک کنن!
    1.من با همسرم با یه پاسپورت استفاده می کردیم و من در پروسه پذیرش شماره همین پاس رو دادم، ولی برای گرفتن ویزا درخواست پاسپورت جدا کردم... حالا که نامه پذیرش اومده شماره پاسپورت قبلی رو نوشته!!!!! حالا من باید از دانشگاه بخوام تصحیح کنه یا می تونم به سفارت اون پاس مشترک رو نشون بدم؟
    2.برای گرفتن وقت از سفارت روز و ساعت خاصی باید رفت؟
    سلام من هم همین مشکل داشتم شما حتما یک پذیرش دیگه با پاس جدا بگیر ودانشگاه عوض میکنه نامه رو .اما به سفارت با پاس مشترک اقدام نکن که اولا قبول نمیکنن بعدم ریجکت میشه.روزهای یکشنبه برو 8 تا 11

Senior Member YPhoenix آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electronics

پیش فرض پاسخ : تحصيل در اسپانیا

نقل قول نوشته اصلی توسط bluebit نمایش پست ها
    سلام
    تجربیات مختلف داشتن خیلی خوبه. من هم از تجربه شما استفاده کردم.
    اما این چیزهایی که شما دوستان گفتین اینطور به نظر میرسه که تصمیم گیرنده های سفارت اسپانیا در تهران، ایرانی هستند. برخی از این کارمندان ایرانی سفارت فکر می کنند شدند نخست وزیر/سفیر و می تونند حرف زور بگن به مردم.
    ...
    همه دوستان موفق باشید.
    سلام دوست عزیز
    راستش ماها متاسفانه از طرفی عادت کردیم به موانع سر راه و از طرفی چون ارتباطات و منابع شفافی نداریم، به قضاوتهای خودمون و اطرافیان بیش از حد اتکا می کنیم!
    اما واقعیت همینه عزیزم. (حداقل به اعتراف خود کارمندان سفارت) تصمیم گیری رو شخص کنسول انجام میده.

موفق باشید و ممنون

Junior Member

سلام
    اگر پذیرش اراسموس داشته باشیم شانسمون برای گرفتن ویزا بالاتر میره؟

سلام دوستان. دو تا سوال داشتم. پیشاپیش از پاسخگویی شما ممنونم.:
    1- آیا پذیرش erasmus، که بورس کامل داره (42000 EU) تغییری در روند ویزا ایجاد میکنه؟ شانس رو افزایش میده؟
    2- با توجه به اینکه دوره های اراسموس در چند دانشگاه به صورت مشترک برگزار میشه،( مثلا سال اول در بارسلونا و سال دوم در نانت فرانسه یا اشتوتگارت آلمان)، علی الاصول میبایست درخواست ویزای شنگن کرد. آیا این موضوع برای سفارت روشنه؟

پیش فرض پاسخ : تحصيل در اسپانیا

نقل قول نوشته اصلی توسط jafariysaeid نمایش پست ها
    خوب چطوره بزیم از یه کشور دیگه درخواست ویزا بدیم؟؟ مثلا از دبی یا ترکیه؟ کسی میدونه اونجاها ممکنه بهتر باشه یا نه؟
    مثله ویزای آمریکا که میرن از دبی میگیرن
    سلام
    تا جایی که من اطلاع دارم، شما در صورتی می تونین از کشورهای دیگه اقدام کنین که: 1- اقامت موقت یا دائم اون کشور رو داشته باشین 2- کشوری که می خواهین از سفارتش وقت بگیرین در ایران سفارت نداشته باشه (مثل امریکا)
    در غیر این صورت فقط از ایران باید اقدام کنین.

نقل قول نوشته اصلی توسط chica irani نمایش پست ها
    سلام یک سوال دارو کسی می تونه راهنمایی کنه من میخوام برای یه دوره زبان تو جولای اقدام کنم نامه پذیرشم را کی تحویل بدم با مشکل تایم گرفتن روبرو نمی شم. اخر مارس می تونم برم واسه دوره تو جولای وقت بگیرم راستش پاسم اعتبارش کم بود مجبور شدم عوضش کنم و بهم گفتن 20 روز کاری طول می کشه که میشه یک ماه تقزیبا اخر مارس ممنون میشم یکی راهنمایی کنه
    مشکلی نداره، اخیرا هم که ظاهرا گرفتن وقت از سفارت اسپانیا برای تحویل مدارک به صورت اینترنتی شده و در فعلا هم که وقت حدودا یک هفته ای میدن
    حتی قبلا هم که اینترنتی نبود، وقت حدودا یک تا دو ماهه می دادن (بستگی به شلوغی اون زمان) و بعد از تحویل مدارک هم اگر مشکلی نداشته باشین، حدودا 20 روز تا یک ماه زمان میبره تا ویزا صادر بشه.

سلام
    برای گرفتن وقت سفارت می تونین از این سایت اقدام کنین: http://vfsglobal.com/spain/iran

فقط دقت کنین که سر وقت در سفارت حاضر بشین و اگر وقت رو زود میده و تا اون زمان نمی تونید مدارک رو حاضر کنید، وقت رو تمدید و یا لغو کنید و برای زمانی که مدارکتون کاملا آماده میشه وقت بگیرین.

Member
    رشته و دانشگاه
    UPC

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdibagheri نمایش پست ها
    سلام
    برای گرفتن وقت سفارت می تونین از این سایت اقدام کنین: http://vfsglobal.com/spain/iran

فقط دقت کنین که سر وقت در سفارت حاضر بشین و اگر وقت رو زود میده و تا اون زمان نمی تونید مدارک رو حاضر کنید، وقت رو تمدید و یا لغو کنید و برای زمانی که مدارکتون کاملا آماده میشه وقت بگیرین.
    واقعا تبريك ميگم به سفارت كه اين كار رو انجام داده. يك سوال داشتم من نتونستم برا long term ( student) فرم ثبت نام پيدا كنم. لينكي كه گذاشته برا اقامت كوتاه مدت هست. مدارك لازم رو هم ميخوام ببينم مثل چند ماهه پيشه يا عوض شده كه نتونستم تو سايت پيدا كنم. كسي ميتونه راهنمايي بكنه؟
    ویرایش توسط bavafa612006 : March 26th, 2012 در ساعت 01:33 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط bavafa612006 نمایش پست ها
    واقعا تبريك ميگم به سفارت كه اين كار رو انجام داده. يك سوال داشتم من نتونستم برا long term ( student) فرم ثبت نام پيدا كنم. لينكي كه گذاشته برا اقامت كوتاه مدت هست. مدارك لازم رو هم ميخوام ببينم مثل چند ماهه پيشه يا عوض شده كه نتونستم تو سايت پيدا كنم. كسي ميتونه راهنمايي بكنه؟
    سلام
    به شما اول یک ویزای 3 ماهه میدن. بعد از اسپانیا برای گرفتن یک ویزای یک ساله می تونین اقدام کنین.
    مدارک لازم هم بچه ها قبلا تو همین قسمت نوشتن. ( نامه پذیرش، رزرو هتل یا نامه محل اقامت از دانشگاه، ارائه مدارک مالی، گواهی عدم سوئه پیشینه، گواهی سلامت، مدارک تحصیلی، کپی از تمام صفخات پاسپورت، عکس، ) .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)