صفحه 191 از 506 نخستنخست ... 91141181182183184185186187188189190191192193194195196197198199200201241291 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,901 تا 1,910 , از مجموع 5051

موضوع: ویزای دانشجویی اسپانیا

Member
    رشته و دانشگاه
    UPC

پیش فرض پاسخ : ویزای دانشجویی اسپانیا

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdibagheri نمایش پست ها
    سلام
    به شما اول یک ویزای 3 ماهه میدن. بعد از اسپانیا برای گرفتن یک ویزای یک ساله می تونین اقدام کنین.
    مدارک لازم هم بچه ها قبلا تو همین قسمت نوشتن. ( نامه پذیرش، رزرو هتل یا نامه محل اقامت از دانشگاه، ارائه مدارک مالی، گواهی عدم سوئه پیشینه، گواهی سلامت، مدارک تحصیلی، کپی از تمام صفخات پاسپورت، عکس، ) .
    ممنون از پاسختون.... یک سوال
    اگه بخوام همین کوتاه مدت رو بگیرم کدومشو انتخاب کنم؟؟ تو قسمتی که فرم درخواست ویزا رو باید دانلود کرد منظورمه.....فرقی میکنه یا نه؟
    از بین اینها منظورمه
    Short-term visa
    (maximum stay of 90 days)

House Maid/ Au Pair
    Tourist visit
    Business Visa
    Transit Visa
    EEA/EU Spouse
    Medical Treatment

Junior Member

سلام دوستان خواهش میکنم جواب منو بدید
    سلام من 11 مارس جهت ویزای پیوستن به خانواده اقدام کردم با کلیه مدارک کامل 4 روز بعد زنگ زدن گفتن با پاسپورت 28 مارس بیا سفارت پرسیدم واسه چی؟ ویزام اکی ؟ یا مصاحبه دارم؟ گفتن نمیدونیم فقط با پاسپورت بیا حالا میخواام بدونم برای چی گفتن بیا ؟ مصاحبه اگه باشه چجوریه

نقل قول نوشته اصلی توسط bavafa612006 نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون.... یک سوال
    اگه بخوام همین کوتاه مدت رو بگیرم کدومشو انتخاب کنم؟؟ تو قسمتی که فرم درخواست ویزا رو باید دانلود کرد منظورمه.....فرقی میکنه یا نه؟
    از بین اینها منظورمه
    Short-term visa
    (maximum stay of 90 days)

House Maid/ Au Pair
    Tourist visit
    Business Visa
    Transit Visa
    EEA/EU Spouse
    Medical Treatment
    Short Term Visa رو باید انتخاب کنید. باید دقت کنید که مدارکتون آماده و کامل باشه برای روز تحویل مدارک. (گواهی عدم سوء پیشینه با ترجمه حدود 20 روزی زمان می بره)

خدا نگهدار

Member
    رشته و دانشگاه
    UPC

Short Term Visa رو باید انتخاب کنید. باید دقت کنید که مدارکتون آماده و کامل باشه برای روز تحویل مدارک. (گواهی عدم سوء پیشینه با ترجمه حدود 20 روزی زمان می بره)

خدا نگهدار
    بازم درست متوجه نشدم... تمام موارد بالا جزو short term هستن... حالا برای ویزای تحصیلی کدوم رو باید انتخاب کرد... امروز زنگ هم زدم سفارت گفت همه اطلاعات تو سایت هست ولی هرچی می خونم سایت سفارت رو پیدا نمیکنم. در ضمن رزرو هتل چند روزه باید باشه؟

بازم درست متوجه نشدم... تمام موارد بالا جزو short term هستن... حالا برای ویزای تحصیلی کدوم رو باید انتخاب کرد... امروز زنگ هم زدم سفارت گفت همه اطلاعات تو سایت هست ولی هرچی می خونم سایت سفارت رو پیدا نمیکنم. در ضمن رزرو هتل چند روزه باید باشه؟
    سلام
    ظاهرا باید نوع Business رو انتخاب کنید. من اینو دقیق مطمئن نیستم، اما به 2 دلیل به نظرم این گزینه رو باید انتخاب کنید:
    1- یکی از دوستان اخیرا برای شرکت در کنفرانس از سفارت که سئوال کرد، گفتن باید این حالت رو انتخاب کنه.
    2- حالات دیگه همشون کاملا مشخص هستن که در چه موردی هستن و هر کدام مراحل خاصی دارن.

در نتیجه فکر می کنم مواردی که شامل حالات دیگه نمی شوند، باید گزینه Business انتخاب شود.

در ضمن این مطلب خیلی مهم نیست، تا وقتیکه مدارکی که قبلا گفتم رو آماده داشته باشین برای روز تحویل مدارک. مطلب مهم برای ویزاهای بلند مدت (بیشتر از 10-15 روز) اینه که حتما گواهی عدم سوء پیشینه و گواهی سلامت هر دو ترجمه شده و مهر شده به همراه بقیه مدارک رو همراه داشته باشین.
    خدانگهدار
    ویرایش توسط mahdibagheri : March 27th, 2012 در ساعت 06:01 PM

Member
    رشته و دانشگاه
    UPC

سلام
    ظاهرا باید نوع Business رو انتخاب کنید. من اینو دقیق مطمئن نیستم، اما به 2 دلیل به نظرم این گزینه رو باید انتخاب کنید:
    1- یکی از دوستان اخیرا برای شرکت در کنفرانس از سفارت که سئوال کرد، گفتن باید این حالت رو انتخاب کنه.
    2- حالات دیگه همشون کاملا مشخص هستن که در چه موردی هستن و هر کدام مراحل خاصی دارن.

در نتیجه فکر می کنم مواردی که شامل حالات دیگه نمی شوند، باید گزینه Business انتخاب شود.

در ضمن این مطلب خیلی مهم نیست، تا وقتیکه مدارکی که قبلا گفتم رو آماده داشته باشین برای روز تحویل مدارک. مطلب مهم برای ویزاهای بلند مدت (بیشتر از 10-15 روز) اینه که حتما گواهی عدم سوء پیشینه و گواهی سلامت هر دو ترجمه شده و مهر شده به همراه بقیه مدارک رو همراه داشته باشین.
    خدانگهدار
    ممنون از پاسختون/// چند روز باید هتل رزرو کنم؟

ممنون از پاسختون/// چند روز باید هتل رزرو کنم؟
    سلام
    حداقل باید برای ذو هفته اول باشه. البته خود من فقط برای 10 روز اول رزرو هتل داشتم و به سفارت هم همون رو ارائه دادم. البته بعد از صدور ویزا، به دلیل پیدا کردن یک آپارتمان، رزرو رو لغو کردم و فقط یک مبلغی بابت کارمزد پرداخت کردم.

خدانگهدار

Junior Member

سلام
    من مدارک تحصیلی ام به انگلیسی ترجمه شده ، برای سفارت هم باید مجدداً به اسپانیایی ترجمه کنم؟!! آخه تو سایت سفارت نوشته
    All documentation must be submitted in English or Spanish language

Member
    رشته و دانشگاه
    UPC

نقل قول نوشته اصلی توسط Nika_20 نمایش پست ها
    سلام
    من مدارک تحصیلی ام به انگلیسی ترجمه شده ، برای سفارت هم باید مجدداً به اسپانیایی ترجمه کنم؟!! آخه تو سایت سفارت نوشته
    All documentation must be submitted in English or Spanish language
    آره تو سایت اینو گفته ولی من خودم میخوام که اسپانیایی ترجمه کنم که جای ایراد نداشته باشه. البته اگه کسی اطلاع دقیق تری داره بگه....

Member
    رشته و دانشگاه
    UPC

تو چک لیست یک مدرک خواسته به این عنوان No Objection Letter from local sponsor stating qualification, salary and start date of employment in the IRAN or copy of trade license if self- sponsor
    این منظورش چیه؟؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)