صفحه 192 از 506 نخستنخست ... 92142182183184185186187188189190191192193194195196197198199200201202242292 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,911 تا 1,920 , از مجموع 5051

موضوع: ویزای دانشجویی اسپانیا

پیش فرض پاسخ : ویزای دانشجویی اسپانیا

نقل قول نوشته اصلی توسط bavafa612006 نمایش پست ها
    آره تو سایت اینو گفته ولی من خودم میخوام که اسپانیایی ترجمه کنم که جای ایراد نداشته باشه. البته اگه کسی اطلاع دقیق تری داره بگه....
    سلام
    برای سفارت لازم نیست به اسپانیایی ترجمه بشه و انگلیسی کافیه! البته اگر از مسئولین سفارت سوال کنین میگن همه چی فقط باید به اسپانیایی باشه، ولی من فقط گواهی عدم سوء پیشینه و سلامت رو به اسپانیایی ترجمه کردم و بقیه رو به انگلیسی دادم.

Junior Member amirhamedzaker آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master in Statistics @ Middle East Technical University

از دوستانی که برای دانشگاه های اسپانیا پذیرش گرفته اند، کسی اطلاع داره که سفارت شرط معدل برای اعطای ویزای دانشجویی داره یا نه؟ از پستهای قدیمی میشه فهمید که سفارت سابقا چنین اقدامی را انجام میداده و معدل 17 به عنوان پایه برای اعطای ویزای دانشجویی قرار داده بوده. کسی اطلاع داره که این قانون آیا همچنان اجرا می شه یا نه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    UPC

نقل قول نوشته اصلی توسط amirhamedzaker نمایش پست ها
    از دوستانی که برای دانشگاه های اسپانیا پذیرش گرفته اند، کسی اطلاع داره که سفارت شرط معدل برای اعطای ویزای دانشجویی داره یا نه؟ از پستهای قدیمی میشه فهمید که سفارت سابقا چنین اقدامی را انجام میداده و معدل 17 به عنوان پایه برای اعطای ویزای دانشجویی قرار داده بوده. کسی اطلاع داره که این قانون آیا همچنان اجرا می شه یا نه؟
    تا جایی که میدونم این موضوع ماله خیلی وقت پیش بود و الان فکر نکنم همچین قانونی وجود داشته باشه. نگران نباشید.

گربه دستش به گوشت نمیرسه، میگه پییییف بو گند میده.......

Junior Member

سلام به همه دوستان
    می خواستم بدونم کسی اطلاعاتی در مورد ویزای زبان اسپانیا داره؟

Member
    رشته و دانشگاه
    UPC

نقل قول نوشته اصلی توسط nasimf64 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    می خواستم بدونم کسی اطلاعاتی در مورد ویزای زبان اسپانیا داره؟
    منظورتون چیه دقیقا؟؟؟؟ این سایت سفارت خونست ببینین بدردتون میخوره یا نه؟
    http://vfsglobal.com/spain/iran/

گربه دستش به گوشت نمیرسه، میگه پییییف بو گند میده.......

Junior Member alireza9900 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Oulu - Information Processing Science

سلام دوستان،
    من 199 صفحه مربوط به ويزا دانشجويی اسپانيا رو خوندم. اگه بر اساس داده های قبل بخوايم تصميم بگيريم
    به نظر مياد سمت سفارت اسپانيا نريم بهتره.

راستش برای من مهمه که بدونم ميتونم از اين سفارت ويزا بگيرم يا نه.
    من از فنلاند هم احتمال خيلی زياد پذيرش ميگيرم ولی به دليل رنکينگ بالا upm ميخوام برم اسپانيا

ميتونم برای ويزا هر 2 جا اقدام کنم ؟ لطفاً راهنمايی بفرمايد اگه جای من بوديد چی کار ميکرديد

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza9900 نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    من 199 صفحه مربوط به ويزا دانشجويی اسپانيا رو خوندم. اگه بر اساس داده های قبل بخوايم تصميم بگيريم
    به نظر مياد سمت سفارت اسپانيا نريم بهتره.

راستش برای من مهمه که بدونم ميتونم از اين سفارت ويزا بگيرم يا نه.
    من از فنلاند هم احتمال خيلی زياد پذيرش ميگيرم ولی به دليل رنکينگ بالا upm ميخوام برم اسپانيا

ميتونم برای ويزا هر 2 جا اقدام کنم ؟ لطفاً راهنمايی بفرمايد اگه جای من بوديد چی کار ميکرديد
    سلام
    به نظر من بیشتر دلیل بد جلوه داده شدن سفارت اسپانیا اینه که کسانی که ویزا دریافت می کنن ( خرشون از پل میگذره)، دیگه اینجا سر نمی زنن. و معمولا شما پستهای افرادی که به هر دلیلی ریجکت شدن رو بیشتر میبینین.
    من خودم به شخصه، در مجموع از عملکرد سفارت راضی هستم. من مدارک لازم رو به سفارت تقریبا به صورتیکه خواسته شده بود (بعضی ها رو برخلاف درخواست با ترجمه انگلیسی دادم) ارائه کردم و بدون مشکل هم ویزا گرفتم.
    خدا نگهدار

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdibagheri نمایش پست ها
    سلام
    به نظر من بیشتر دلیل بد جلوه داده شدن سفارت اسپانیا اینه که کسانی که ویزا دریافت می کنن ( خرشون از پل میگذره)، دیگه اینجا سر نمی زنن. و معمولا شما پستهای افرادی که به هر دلیلی ریجکت شدن رو بیشتر میبینین.
    من خودم به شخصه، در مجموع از عملکرد سفارت راضی هستم. من مدارک لازم رو به سفارت تقریبا به صورتیکه خواسته شده بود (بعضی ها رو برخلاف درخواست با ترجمه انگلیسی دادم) ارائه کردم و بدون مشکل هم ویزا گرفتم.
    خدا نگهدار

مرسی از پاسخ،
    ميشه لطفاً بفرماييد چه زمانی برای ويزا اقدام کرديد و ويزا گرفتيد.

اگه من از سفارت اسپانيا رجکت بگيرم، ميتونم برم برای فنلاند اقدام کنم ؟ اصلاً امکانش هست اين کار بکنم ؟

Senior Member YPhoenix آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electronics

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza9900 نمایش پست ها
    مرسی از پاسخ،
    ميشه لطفاً بفرماييد چه زمانی برای ويزا اقدام کرديد و ويزا گرفتيد.

اگه من از سفارت اسپانيا رجکت بگيرم، ميتونم برم برای فنلاند اقدام کنم ؟ اصلاً امکانش هست اين کار بکنم ؟
    سلام دوست عزیز
    تکرار مکررات نمی کنم تا به قول دوستان با منفی تاپیک بالا نره!
    فقط همین قدر که ریسک کشور اسپانیا واسه ویزای دانشجویی بالاست. اینو تو فروم نمی گن، وزارت علوم و حتی وزارت امور خارجه هم میگن.

فنلاند کلا ریسکش کم و ریجکتیهاش پایین و استرسش کمتره.

پیروز باشید

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط YPhoenix نمایش پست ها
    سلام دوست عزیزتکرار مکررات نمی کنم تا به قول دوستان با منفی تاپیک بالا نره!فقط همین قدر که ریسک کشور اسپانیا واسه ویزای دانشجویی بالاست. اینو تو فروم نمی گن، وزارت علوم و حتی وزارت امور خارجه هم میگن.فنلاند کلا ریسکش کم و ریجکتیهاش پایین و استرسش کمتره.پیروز باشید
    سلام دوست من،مرسی. ميشه لطف کنيد اين سؤال من هم جواب بديد که اگه برای ويزا از اسپانيا رجکت بگيرمآيا ميتونم برای يه کشور ديگه مثله فنلاند اقدام کنم ؟آيا مهر ريجکت يه امتياز منفی حساب ميشه ؟ آيا محدوديت زمانی وجود داره اگه بخوام برای فنلاند هم اقدام کنم؟آيا اين چيزی که گفتم امکان پذير هست ؟موفق باشيد

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)