صفحه 197 از 506 نخستنخست ... 97147187188189190191192193194195196197198199200201202203204205206207247297 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,961 تا 1,970 , از مجموع 5051

موضوع: ویزای دانشجویی اسپانیا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای دانشجویی اسپانیا

برای تایید مدارک همه مبالغ به یورو گرفته میشه. من امروز برای تایید مدرک رفته بودم اما متاسفانه یورو همراه نبرده بودم بنابراین کلی طول کشید تا از صرافی گرفتم. مبلغ برای تایید هر مدرک 7 یورو و برای کپی برابر اصل 3 یورو است.

Junior Member

سلام خدمت دوستان بزرگوار، چند سوال همچنان برای من بیجواب هست که اگر از دوستان لطف بکنند جواب بدهند بسیار ممنون میشم.
    1- توی سایت دقیقا جایی را ندیدم که مدارک را برای ویزای دانشجویی نوشته باشه. آیا نیست یا اینکه هست من پیداش نمیکنم؟
    2- اعتبار گواهی سو پیشینه که من پارسال گرفته بودو تا کی هست؟ مجدد باید گرفت؟
    3- من از همه مدارک دو نسخه پارسال به زبان اسپانیایی ترجمه کرده بودم که یکیش را سفارت گرفت و بر نگردوند. الان از روی اون یک نسخه اصلی که دارم میشه کپی برابر اصل بگیرم (یعنی اینکه سفارت کپی برابر اصل قبول میکنه) یا اینکه مجدد باید مدارک فارسی را ببرم دارالترجمه و وزارت خارجه ؟ اگر کپی برابر اصل میشه باید گپی بگیرم و ببریم سفارت که برابر اصل بکنه یا دارالترجمه؟
    ممنون از کمکتون

Member
    رشته و دانشگاه
    UPC

نقل قول نوشته اصلی توسط esili نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان بزرگوار، چند سوال همچنان برای من بیجواب هست که اگر از دوستان لطف بکنند جواب بدهند بسیار ممنون میشم.
    1- توی سایت دقیقا جایی را ندیدم که مدارک را برای ویزای دانشجویی نوشته باشه. آیا نیست یا اینکه هست من پیداش نمیکنم؟
    2- اعتبار گواهی سو پیشینه که من پارسال گرفته بودو تا کی هست؟ مجدد باید گرفت؟
    3- من از همه مدارک دو نسخه پارسال به زبان اسپانیایی ترجمه کرده بودم که یکیش را سفارت گرفت و بر نگردوند. الان از روی اون یک نسخه اصلی که دارم میشه کپی برابر اصل بگیرم (یعنی اینکه سفارت کپی برابر اصل قبول میکنه) یا اینکه مجدد باید مدارک فارسی را ببرم دارالترجمه و وزارت خارجه ؟ اگر کپی برابر اصل میشه باید گپی بگیرم و ببریم سفارت که برابر اصل بکنه یا دارالترجمه؟
    ممنون از کمکتون
    والا این سوال اول شما برا من هم هنوز بی جواب هست و خیلی اعصابم رو خورد کرده. منم تو سایت پیدا نکردم کسی هم انگار اطلاعی نداره.
    2- اعتبار سو پبیشینه 1 ماهه و باید دوباره بگیرین
    3- والا فکر نکنم کپی برابر اصل قبول کنن. اینو از دوستان کسی میدونه بگه

گربه دستش به گوشت نمیرسه، میگه پییییف بو گند میده.......

گواهی پزشکی و سسوع پیشینه برای تحویل به سفارت برای ویزا می بایست برابر اصل بشن یا سفارت واسه ویزا قبولشون میکنه

Senior Member YPhoenix آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electronics

نقل قول نوشته اصلی توسط chica irani نمایش پست ها
    گواهی پزشکی و سسوع پیشینه برای تحویل به سفارت برای ویزا می بایست برابر اصل بشن یا سفارت واسه ویزا قبولشون میکنه
    سلام دوست عزیز
    منظورتون از برابر اصل چیه؟
    شما یه سری باید این دو مدرک رو به اسپانیولی ترجمه کنید و تایید کنید و بدید سفارت. یه سری هم (میگن) باید ببریم اسپانیا واسه تمدید ویزا.

نقل قول نوشته اصلی توسط chica irani نمایش پست ها
    سلام

باید یک نسخه ترجمه و تایید دادگستری شده رو به سفارت تحویل بدین. ولی برای تمدید در اسپانیا لازم نیست. (حداقل من که اخیرا تمدید کردم همچین چیزی لازم نشد).

خدانگهدار

Junior Member

سلام
    من قبلا هم این سئوال را مطرح کردم ولی جوابی نگرفتم.
    من برای فرصت مطالعاتی 6 ماهه به اسپانیا آمدم. مدت اعتبار ویزا در گذرنامه 3 ماه قید شده ولی برای فرصت مطالعاتی به مدت 6 ماه نوشته شده است. آیا لازم است برای تمدید مدت اعتبار تا 6 ماه اقدام کرد؟ اگر لازم شد، به چه بخشی باید مراجعه کرد و چه مدارکی لازم است؟

نقل قول نوشته اصلی توسط nazar نمایش پست ها
    سلام
    من قبلا هم این سئوال را مطرح کردم ولی جوابی نگرفتم.
    من برای فرصت مطالعاتی 6 ماهه به اسپانیا آمدم. مدت اعتبار ویزا در گذرنامه 3 ماه قید شده ولی برای فرصت مطالعاتی به مدت 6 ماه نوشته شده است. آیا لازم است برای تمدید مدت اعتبار تا 6 ماه اقدام کرد؟ اگر لازم شد، به چه بخشی باید مراجعه کرد و چه مدارکی لازم است؟
    سلام
    بله باید برای تمدید اقدام کنید که به احتمال زیاد یک ویزای موقت 6 یا یک ساله به شما میدن.
    مدارک لازم هم پاسپورت، مدرک نشان دهنده محل زندگی شما در اسپانیا، گواهی یا نامه مبنی بر مدت اقامت و علت اقامت از دانشگاه یا موسسه تحقیقاتی. البته چند قطعه عکس و یک مقداری پول هم لازمه.

برای تمدید هم باید برین به Ministerio del Interior اداره Oficina Extranjeros

خدانگهدار

ApplyAbroad Superstar

دوستان من برای سفارت اسپانیا باید گواهی تعهد مالی رو ببرم از طرفی تا جولای برای سفارت وقت دارم. من حساب پدرم در موسسه مالی و اعتباری مهر قرار داره!!! حالا نمیدونم این موسسه بخش بین الملل داره واسه ترجمه کردن و ایا ممکنه سفارت بخواد بگه که ما از موسسه تعهد مالی نمی پذیریم؟؟؟ کسی اطلاعی داره؟
    با سپاس

نقل قول نوشته اصلی توسط IELTS نمایش پست ها
    دوستان من برای سفارت اسپانیا باید گواهی تعهد مالی رو ببرم از طرفی تا جولای برای سفارت وقت دارم. من حساب پدرم در موسسه مالی و اعتباری مهر قرار داره!!! حالا نمیدونم این موسسه بخش بین الملل داره واسه ترجمه کردن و ایا ممکنه سفارت بخواد بگه که ما از موسسه تعهد مالی نمی پذیریم؟؟؟ کسی اطلاعی داره؟
    با سپاس
    سلام

قدم اول اینه که از موسسه سوال کنید. در ضمن شما باید از موسسه یک مدرکی بگیرید که قابل ترجمه (انگلیسی یا اسپانیایی فرقی نداره) و همینطور قابل تایید باشه. چیزی که برای سفارت مهمه اینه که مطمئن بشه شما از نظر مالی مشکلی ندارین.
    برای اطمینان یک حساب در یکی از بانکهای خصوصی (مثل پاسارگاد) که این مدرک رو مستقیما به زبان انگلیسی میدن، هم باز کنید و داشته باشید، حتی اگر استفاده هم نمی کنید.

خدانگهدار

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)