صفحه 198 از 506 نخستنخست ... 98148188189190191192193194195196197198199200201202203204205206207208248298 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,971 تا 1,980 , از مجموع 5051

موضوع: ویزای دانشجویی اسپانیا

Senior Member YPhoenix آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electronics

پیش فرض پاسخ : ویزای دانشجویی اسپانیا

نقل قول نوشته اصلی توسط IELTS نمایش پست ها
    دوستان من برای سفارت اسپانیا باید گواهی تعهد مالی رو ببرم از طرفی تا جولای برای سفارت وقت دارم. من حساب پدرم در موسسه مالی و اعتباری مهر قرار داره!!! حالا نمیدونم این موسسه بخش بین الملل داره واسه ترجمه کردن و ایا ممکنه سفارت بخواد بگه که ما از موسسه تعهد مالی نمی پذیریم؟؟؟ کسی اطلاعی داره؟
    با سپاس

سلام دوست عزیز
    راستش در مورد اعتبار موسسه مهر بهتره از خود سفارت بپرسید. اما در مورد گواهی، هیچ مشکلی نیست. نیاز به نامه انگلیسی از واحد بین الملل نیست. شما میتونید گواهی فارسی رو بگیرید ترجمه رسمی کنید. خیالتون راحت.
    پیروز باشید.

سلام امروز رفتم سهروردی واسه اینکه ار تکمیل بودن مدارک مورد نیاز سفارت مطمئن بشم واسه 30 وقت داشتم در کمال تعجب طرف بهم گفت ویزای دانشجویی اینجا مدارک تحویل نمی گیریم باید برید سفارت رفتم سفارت عبادی میگه ااااااااا ویزای تحصیلی بوده بعد با تعجب میگه فقط یک ماه یکی نیست بگه اگر بیشتر می تونستم از محل کارم مرخصی بگیرم...
    خلاصه به اطلاع می رسانم که طبق گفته عبادی واسه ویزای دانشجویی باید برید سفارت روزای یکشنبه هم تحویل مدارکه تازه به من هم وقت نداد گفت یکشنبه بیا مدارکتو تحویل بده اگر تکمیله
    گفتم بگم که به من گفت واسه ویزای دانشجویی وقت اینترنتی نمیدن‍‍‍‍!!!!
    اینم دشت امروز ما

منظورم اینه که باید ببرم سفارت برام مهر کنن بعد تحویل بدم روز تحویل مدارک یا لازم نیست؟؟؟

Member
    رشته و دانشگاه
    UPC

نقل قول نوشته اصلی توسط chica irani نمایش پست ها
    سلام امروز رفتم سهروردی واسه اینکه ار تکمیل بودن مدارک مورد نیاز سفارت مطمئن بشم واسه 30 وقت داشتم در کمال تعجب طرف بهم گفت ویزای دانشجویی اینجا مدارک تحویل نمی گیریم باید برید سفارت رفتم سفارت عبادی میگه ااااااااا ویزای تحصیلی بوده بعد با تعجب میگه فقط یک ماه یکی نیست بگه اگر بیشتر می تونستم از محل کارم مرخصی بگیرم...
    خلاصه به اطلاع می رسانم که طبق گفته عبادی واسه ویزای دانشجویی باید برید سفارت روزای یکشنبه هم تحویل مدارکه تازه به من هم وقت نداد گفت یکشنبه بیا مدارکتو تحویل بده اگر تکمیله
    گفتم بگم که به من گفت واسه ویزای دانشجویی وقت اینترنتی نمیدن‍‍‍‍!!!!
    اینم دشت امروز ما
    خیلی ممنون از اطلاع رسانی....عجب وضعیت جالبیه این سفارت.... گیج شدم....یعنی وقت گرفتن چجوریه؟؟؟ مثل سایفه؟؟؟ خوب اگه اینطور بود میرفتیم زودتر وقت میگرفتیم... پس مدارک و فرم ها رو از کجا باید فهمید چیه؟!!!!!! یکی به داد ما برسه...

گربه دستش به گوشت نمیرسه، میگه پییییف بو گند میده.......

وقتی رفتم بهم یک برگه داده ببخشید فحش می دم و لی ... کلا منو گیج کرده من 13 ابریل رفتم سفارت به من میگه برو سایت وقت بگیر و مدارکم توش نوشته کار من بد بخت اینقدر عقب انداخت و به حدی بهم استرس وارد شد که نگو مجبور شدم به هر شرکتی که کار کردم رو بندازم واسه گواهی اشتغال که چون بیمه نبودم هیچ کدوم بهم ندادند .
    حالا مدارک را دارم و می بینم اصلا همچین چیزی نمی خواسته من از رو برگه ای که یهم داده مدارک را می نویسم ولی جان من هر کی میتونه یکشنبه بره سفارت سریش بشید یارو رو شیفهم کنید که دیگه این مدلی بقیه را به دردسر ندازه
    ویزای تحصیلی بیش از 6 ماه
    1. ثبت نام یا پیش ثبت نام قطعی در یکی از مراکز معتبر با قید رشته تحصیلی و نوع دوره پذیرفته شده
    ارائه برنامه تحصیلی و یا تحقیقاتی
    اصل ، فتوکپی و ترجمه رسمی مدارک تحصیلی فعلی به زبان اسپانیایی همراه با ترجمه ریز نمرات
    اصل و ترجمه رسمی گواهی معدل لیسانس و یا فوق لیسانس متقاضی( میانگین نمرات کل)
    ارائه امکانات مالی شامل: هزینه امرار معاش، مدرک مربوط به محل اقامت متقاضی در طول تحصیل در اسپانیا
    اصل و فتوکوپی بیمه نامه بین المللی مسافرتی که در تمام کشورهای شینگن معتبر بوده و برخوردار از پوشش اقامت تحصیلی، هزینه های پزشکی و در صورت بروز حادثه و یا بیماری، هزینه های بازگرداندن متقاضی به کشور را تامین نماید.
    گواهی عدم سوئ پیشینه و گواهی پزشکی
    حالا زیر 6 ماه فکر کنم مورد آخر را نخواد البته اگر این عبادی گیج نزده باشه بازم آنقدر از دستش شاکیم که میخوام 4 استخوانو بزنم تو دهنش
    ببخشید همیشه اینقدر بی ملاحظه نیستم ولی اینبار خیلی شاکیم
    ویرایش توسط aida_11041 : April 28th, 2012 در ساعت 10:01 PM دلیل: کلام نا مناسب

Junior Member ansari72 آواتار ها

سلام دوستان ..
    وقت گرفتن .. تحویل مدارک .. مصاحبه .. وهر چه که متعلق به ویزای دانشجویی در سفارت اسپانیا در دروس بلوار شهرزاد انجام میشه .. روزهای یکشنبه هم اختصاص دادند به تحویل مدارک ویزای دانشجویی اول شما می روید وفرم مخصوص ویزای ناسیونال از عبادی می گیرید به همراه فرم تهیه مدارک ویزای تحصیلی 6 ماهه بعد از ان هر وقت مدارکتان تکمیل کردید روزهای یکشنبه مخصوص تحویل مدارک ویزای دانشجویی در سفارت می باشد .. ان روز هم شنیدم یک فتوکپی از همه مدارک می خواهند که بچه ها رفتند سر کوچه شادی گرفتند واوردند گفته بود از هر مدرک یک سری .. از مبلغ ویزا (یورو) هم کپی تهیه کنید .. موفق باشید

Member
    رشته و دانشگاه
    UPC

نقل قول نوشته اصلی توسط ansari72 نمایش پست ها
    سلام دوستان ..
    وقت گرفتن .. تحویل مدارک .. مصاحبه .. وهر چه که متعلق به ویزای دانشجویی در سفارت اسپانیا در دروس بلوار شهرزاد انجام میشه .. روزهای یکشنبه هم اختصاص دادند به تحویل مدارک ویزای دانشجویی اول شما می روید وفرم مخصوص ویزای ناسیونال از عبادی می گیرید به همراه فرم تهیه مدارک ویزای تحصیلی 6 ماهه بعد از ان هر وقت مدارکتان تکمیل کردید روزهای یکشنبه مخصوص تحویل مدارک ویزای دانشجویی در سفارت می باشد .. ان روز هم شنیدم یک فتوکپی از همه مدارک می خواهند که بچه ها رفتند سر کوچه شادی گرفتند واوردند گفته بود از هر مدرک یک سری .. از مبلغ ویزا (یورو) هم کپی تهیه کنید .. موفق باشید
    ممنون از شما....
    یعنی احتیاج به وقت گرفتن نیست؟

گربه دستش به گوشت نمیرسه، میگه پییییف بو گند میده.......

یک سوال مگر مبلغ ویزا را همون موقع نقدا نمی گیرند باید به حساب ریخت؟؟؟
    ممنون میشم یکی راهنمایی کنه چ.ن اون روز عبادی به من گفت مبلغ ویزا همرات باشه

نقل قول نوشته اصلی توسط chica irani نمایش پست ها
    یک سوال مگر مبلغ ویزا را همون موقع نقدا نمی گیرند باید به حساب ریخت؟؟؟
    ممنون میشم یکی راهنمایی کنه چ.ن اون روز عبادی به من گفت مبلغ ویزا همرات باشه
    سلام دوست عزیز
    مبلغ همراهتون باشه .همون روز تحویل مدارک حضوری میگیرن
    موفق باشید

سلام من رفتم آزمایشگاه که آزمایش بدم یک خانومی اونجا گفت اگه برا سفارت می خوای بدی حتما برو بیمارستان پارس تو بلوار کشاورز چون اونجا فقط به انگلیسی میده . می خوام بدونم حتما واجبه اونجا بریم یا اشکال نداره از یه آزمایشگاه دیگه بگیریم ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)