صفحه 2 از 506 نخستنخست 12345678910111252102502 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 5051

موضوع: ویزای دانشجویی اسپانیا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای دانشجویی اسپانیا

ببینید وضع ویزای اسپانیا ظاهرا خیلی خرابه:
    http://www.applyabroad.org/forum/ind...html#msg101302

به نظرم چون متقاضی تحصیل تو اسپانیا کم بوده اطلاعات زیادی در موردش نیست. نمیشه به طور قطع گفت که وضعش خرابه. امیدوارم هر کس تجربه ای ولو کم داره بگه تا بقیه هم استفاده کنن.

Junior Member

بابا این قدر دل آدم رو خالی نکلید من پذیرشم اومده جرات نمیکنم بدم سفارت

Junior Member

سلام
    اگه reject بشی مهر قرمز میزنند؟ یعنی دیگه اروپا رو باید بیخیال شی؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer UPC

سلام.
    من یه پذیرش از دانشگاه Polytechnic University of Catalunya در مقطع دکترا به همراه بورسی که توسط دولت ارائه می شود دارم و سازمان ارائه دهنده کمک هزینه گفته که باید ویزایی که می گیری ویزای کار باشه و مدارکی هم که قراره بفرستن مربوط به کار هست که به عنوان یک researcher واسه دانشگاه کار می کنی و تاکید هم کردن که باید ویزای کار باشه. کسی از دوستان در این مورد اطلاعاتی داره و اینکه اوضای ویزای کار که سفارت اسپانیا باید بده چه جوری هست؟ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Azad Islami, Spanish language

نقل قول نوشته اصلی توسط shervin26
    بابا این قدر دل آدم رو خالی نکلید من پذیرشم اومده جرات نمیکنم بدم سفارت
    نه دوست عزيز برو سفارت. جاي بدي نميري مطمئن باش

قبل از اینکه به فکر تحصیل توی آمریکا بیفتم شدیدا به اسپانیا فکر میکردم. یک استاد خیلی تاپ اونجا هست که خیلی دوست داشتم (و دارم) که باهاش کار کنم. اگه بخوام فقط به استاد و موضوع کاریم نگاه کنم، انصافا اونجا به اکثر دانشگاههای آمریکا برتری داره. من با این استاده در ارتباط بوده ام و منو می شناسه. یادمه یه بار که برای ادامه تحصیل و کار با ایشان، ابراز علاقه کردم بهم گفت که اتفاقا قبلا به دو نفر ایرانی پذیرش داده ولی به علت مشکل ویزا نتونستند برند اونجا. من که خیلی تعجب کرده بودم، گفتم بابا ما نه تنها با آمریکا هیچ ارتباط دیپلاماتیک و غیر دیپلماتیک نداریم بلکه دشمن خونی : هستیم ولی باز هم بهمون ویزای تحصیلی میدند (حالا بمانه که باید برای کلیرنس سماق بمکیم ;D) گفت که تجربه به من میگه که ویزای اسپانیا برای ایرانیا از ویزای آمریکا هم سخت تره البته گفت Impossible نیست. من نمی دونم چرا اینجوریه؟ برای خودم واقعا جای سواله.

بدین وسیله از تمامی مدیران، دوستان و همکاران فروم تقدیر و تشکر می نماییم، دست مریزاد.

Junior Member

سلام دوستان
    من از اسپانیا برای مستر فال 2009 پذیرش گرفتم، شهریه نباید بدم و 10000 یورو فاند هم میده
    چند تا سوال داشتم ممنون میشم لطف کنید و راهنمایی کنید:
    1- شنیدم ویزا سخت میدن، به نظرتون کی برم سفارت؟، چقدر طول میکشه که سفارت به درخواستم رسیدگی کنه و جواب بده، آیا بهتر نیست که بگذارم و نزدیک انتخابات برم سفارت؟
    2- سفارت چه چیزهایی رو چک میکنه؟ لازم است من مدرکی دال بر تمکن مالی نشون بدم؟ یکی از اقوام دورمون اونجاست، اون میتونه کمکی بکنه؟
    3- ویزایی که سفارت میده چند ماهه است؟ آیا برای کل دو سال ویزا میده؟
    4- خوندم بعضی از بچه ها از کوردینیتور پروگرامشون میخوان به سفارت زنگ بزنه یا نامه ای بنویسه. آیا این کار در مورد سفارت اسپانیا هم جواب میده؟ و از کوردینیتور به طور دقیق چی باید بخوام
    خیلی ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط SA2000
    سلام دوستان
    من از اسپانیا برای مستر فال 2009 پذیرش گرفتم، شهریه نباید بدم و 10000 یورو فاند هم میده
    چند تا سوال داشتم ممنون میشم لطف کنید و راهنمایی کنید:
    1- شنیدم ویزا سخت میدن، به نظرتون کی برم سفارت؟، چقدر طول میکشه که سفارت به درخواستم رسیدگی کنه و جواب بده، آیا بهتر نیست که بگذارم و نزدیک انتخابات برم سفارت؟
    2- سفارت چه چیزهایی رو چک میکنه؟ لازم است من مدرکی دال بر تمکن مالی نشون بدم؟ یکی از اقوام دورمون اونجاست، اون میتونه کمکی بکنه؟
    3- ویزایی که سفارت میده چند ماهه است؟ آیا برای کل دو سال ویزا میده؟
    4- خوندم بعضی از بچه ها از کوردینیتور پروگرامشون میخوان به سفارت زنگ بزنه یا نامه ای بنویسه. آیا این کار در مورد سفارت اسپانیا هم جواب میده؟ و از کوردینیتور به طور دقیق چی باید بخوام
    خیلی ممنون
    سلام فقط من ميتونم بگم بهت كه سفارت يك ويزاي 3 ماهه ميده و تو زماني كه رفتي اونجا ميتوني ويزاتو تمديد كني و مشكلي نيست، 2 تا از دوستاي من هم براي مستر امسال پاييز ويزا گرفتند و رفتند و زياد دردسري براشون نداشت. فقط بگو از چه دانشگاهي پذيرش گرفتي و فاند رو هم كي بهت داده و اين كه مستر چه رشته اي و گرفتي... مرسي

Junior Member
    رشته و دانشگاه

برای تمکن مالی که پرسیدین همون نامه فاند که بهتون دادن کافی هست
    من مدارکی رو که توی فرمشون هست و واستون در زیر می نویسم:
    یه سری مدارک عمومی هست که عکس و فرم و این چیزاست
    1- یه گواهی عدم سوء پیشینه می خواد که پلیس +10 صادر می کنه.
    2- گواهی بهداشتی سلامت.
    3- نامه پذیرشتون.
    4- ارائه بر نامه تحصیلی
    5- مدرک فاند
    6- مدرک محل زندگی در اونجا
    7- ترجمه مدرک تحصیلیتون.
    8- مدارکی که نشون بده بر می گردیم
    همه مدارک خواسته شده باید به زبان اسپانیایی باشه.
    خوب دوستاي من براي زبان اسپانيايي مستر پذيرش گرفته بودند. ولي تا زماني كه ويزا بگيرن هيچ چيز صد در صد مثبتي و نمي دوستند. ولي نامه فاند تو مدرك معتبري براي وزارت هست. ويزاي سه ماهه يعني خودت حساب كن كي مي توني بري سفارت كه تا اول شهريور ويزا هنوز داشته باشي. حتي ماه آخر هم اسپانيا بري مشكلي نداره چون سريعاً مي توني اونجا بعد از ثبت نام در دانشگاهت تمديد كني. اميدوارم موفق باشي. بهر حال شانس خوبي داشتي و داري براي رفتن. حتما از بودن در اونجا لذت خواهي برد

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)