صفحه 201 از 506 نخستنخست ... 101151191192193194195196197198199200201202203204205206207208209210211251301 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,001 تا 2,010 , از مجموع 5051

موضوع: ویزای دانشجویی اسپانیا

Member
    رشته و دانشگاه
    UPC

پیش فرض پاسخ : ویزای دانشجویی اسپانیا

نقل قول نوشته اصلی توسط chica نمایش پست ها
    منظورتون اینه که یه روز مدارک را میگیرند و یه روز دعوت به مصاحبه است؟ این سیستم جدیدشونه؟ قبلن اینطور نبود. همون موقع تحویل مدرک سوال میپرسیدن
    والا من یک شنبه هفته پیش رفتم مدارکمو دادم بم گفت ممکنه بهت زنگ بزنیم بیای برا مصاحبه...حالا نمیدونم چی قراره بپرسن تو مصاحبه....لطفا کمک کنین.

گربه دستش به گوشت نمیرسه، میگه پییییف بو گند میده.......

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bavafa612006 نمایش پست ها
    والا من یک شنبه هفته پیش رفتم مدارکمو دادم بم گفت ممکنه بهت زنگ بزنیم بیای برا مصاحبه...حالا نمیدونم چی قراره بپرسن تو مصاحبه....لطفا کمک کنین.
    به يکی از دوستای من تو مصاحبه گفته بودن بعد از دکتری ميخوای چيکار کنی؟ آيا اگه تو اسپانيا کار گيرت بياد ميمونی؟ البته دوستم سابقه تدريسش را تو دانشگاه آزاد برده بود براشون. و البته بعد بش ويزا دادن !

سلام دوستان کسی هست که برای سپتامیر از دانشگاه upc بارسلونا یا دانشگاههای دیگه اسپانیا پذیرش داشته باشه؟لطفا اگه کسی هست اطلاع بده چندتا سوال در مورد گرفتن ویزا داشتم ممنون

Senior Member YPhoenix آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electronics

نقل قول نوشته اصلی توسط sarashirazi نمایش پست ها
    سلام دوستان کسی هست که برای سپتامیر از دانشگاه upc بارسلونا یا دانشگاههای دیگه اسپانیا پذیرش داشته باشه؟لطفا اگه کسی هست اطلاع بده چندتا سوال در مورد گرفتن ویزا داشتم ممنون
    سلام دوست عزیز. خوش اومدید. بفرمایید...
    سوالی هست بفرمایید در خدمتیم.

Member
    رشته و دانشگاه
    UPC

سلام دوستان. کسی اطلاع داره چند روز طول میکشه جواب ویزا بیاد؟ الان 12 روزه که من مدارکمو دادم. آیا احتیاجی هست تماس بگیرم؟ اگه آره با چه شماره تلفنی؟

گربه دستش به گوشت نمیرسه، میگه پییییف بو گند میده.......

Senior Member YPhoenix آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electronics

نقل قول نوشته اصلی توسط bavafa612006 نمایش پست ها
    سلام دوستان. کسی اطلاع داره چند روز طول میکشه جواب ویزا بیاد؟ الان 12 روزه که من مدارکمو دادم. آیا احتیاجی هست تماس بگیرم؟ اگه آره با چه شماره تلفنی؟
    دوست عزیز سلام
    ایشالا موفق باشید. حداقل 21 روز. نیازی به تماس نیست. باید حضوری پیگیر بشید.
    در ضمن شما که تشریف بردید جدیدا خواهش میکنم از احوالات جاری و تغییرات احتمالی خبر رسانی کنید. تو روند تحویل مدارک، نوبت دادن، مصاحبه، ...
    پیروز باشید
    هر کجا هستم، باشم، آسمان مال من است. پنجره، فکر، هوا، عشق، زمین مال من است. چه اهمیت دارد گاه اگر می رویند قارچ های غربت...؟
    ITA: 07/2015, Submission: 07/2015, RPRF: 09/2015, Background check: 11/2015, PPR: 01/2016, Visa Issued: 01/2016, Landed: 06/2016

گواهی عدم سو پیشین رو از کجا بگیرم و کجا تاییدش کنم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط babak21 نمایش پست ها
    گواهی عدم سو پیشین رو از کجا بگیرم و کجا تاییدش کنم؟
    بستگی به شهرتون داره، ولی ديگه نياز به تأييد نداره فقط بايد ببری ترجمه کنی به اسپانيايی....
    ببخشيد ميشه بپرسم شما در چه مقطعی و از چه دانشگاهی پذيرش گرفتين؟

Banned

با سلام

من سال ۲۰۰۹ از سفارت اسپانیا ویزای کار گرفتم اما به دلایل شخصی بعد از گزفتن ویزا نرفتم. آن موقع باید می رفتی دعوت نامه را می دادی به آقای عبادی او هم می برد داخل یک وقت می داد و روز مقرر مدارک را تحویل می دادید. حالا چند سوال داشتم.

۱- الان سیستم وقت دهی چگونه است آیا مثل قبل دستی است یا اینترنتی شده است؟
    ۲- قبلا گواهی پزشکی را باید می گرفتید می برید نظام پزشکی تایید می کرد بعد هم ترجمه و بعد بازهم تاییدسفارت. الان هم لازم است و یا قسمتی از آن حذف شده است؟

ممنون

سلام

نقل قول نوشته اصلی توسط as_vender نمایش پست ها
    ۱- الان سیستم وقت دهی چگونه است آیا مثل قبل دستی است یا اینترنتی شده است؟
    الان سیستم اینترنتی شده و تقریبا وقت دهی بروز شده، یعنی هر وقت مدارکت آماده شد می بری برای تحویل.

نقل قول نوشته اصلی توسط as_vender نمایش پست ها
    ۲- قبلا گواهی پزشکی را باید می گرفتید می برید نظام پزشکی تایید می کرد بعد هم ترجمه و بعد بازهم تاییدسفارت. الان هم لازم است و یا قسمتی از آن حذف شده است؟
    تایید سفارت در صورتی لازمه که مقصدتون (شرکت، دانشگاه یا هر چیزی) اونو لازم داشته باشه. برای ارائه به سفارت تایید خود سفارت لازم نیست.

خدانگهدار
    ابر و باد و مه و خورشید و فلک در کارند *** تا تو نانی به کف آریّ و به غفلت نخوری
    همه از بهر تو سرگشته و فرمان بردار *** شرط انصاف نباشد که تو فرمان نبری

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)