صفحه 202 از 506 نخستنخست ... 102152192193194195196197198199200201202203204205206207208209210211212252302 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,011 تا 2,020 , از مجموع 5051

موضوع: ویزای دانشجویی اسپانیا

Banned

پیش فرض پاسخ : ویزای دانشجویی اسپانیا

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdibagheri نمایش پست ها
    سلام

الان سیستم اینترنتی شده و تقریبا وقت دهی بروز شده، یعنی هر وقت مدارکت آماده شد می بری برای تحویل.

تایید سفارت در صورتی لازمه که مقصدتون (شرکت، دانشگاه یا هر چیزی) اونو لازم داشته باشه. برای ارائه به سفارت تایید خود سفارت لازم نیست.

خدانگهدار
    خیلی ممنون از پاسختون. اینکه گفتید اینترنتی هست می شود لطف کنید لینک سایت را بگذارید تا من بتوانم بروم وقت رزرو کنم.

Senior Member YPhoenix آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electronics

نقل قول نوشته اصلی توسط as_vender نمایش پست ها
    خیلی ممنون از پاسختون. اینکه گفتید اینترنتی هست می شود لطف کنید لینک سایت را بگذارید تا من بتوانم بروم وقت رزرو کنم.
    سلام دوست عزیز
    سیستم اینترنتی مربوط به ویزاهای غیر دانشجوییه. واسه ویزای دانشجویی باید برید همون سفارت. ظاهرا یکشنبه ها مربوط به دریافت مدارک ویزای دانشجوییه.
    موفق باشید
    هر کجا هستم، باشم، آسمان مال من است. پنجره، فکر، هوا، عشق، زمین مال من است. چه اهمیت دارد گاه اگر می رویند قارچ های غربت...؟
    ITA: 07/2015, Submission: 07/2015, RPRF: 09/2015, Background check: 11/2015, PPR: 01/2016, Visa Issued: 01/2016, Landed: 06/2016

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط YPhoenix نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    سیستم اینترنتی مربوط به ویزاهای غیر دانشجوییه. واسه ویزای دانشجویی باید برید همون سفارت. ظاهرا یکشنبه ها مربوط به دریافت مدارک ویزای دانشجوییه.
    موفق باشید
    بازم ممنون. حالا پست داک برای upc دانشجویی حساب می شود و یا غیر دانشجویی؟ . به نظرم همین جوری بروم خودم را دانشجو حساب کنم بهتر است.

رشته و دانشگاه
    Electronics

نقل قول نوشته اصلی توسط as_vender نمایش پست ها
    بازم ممنون. حالا پست داک برای upc دانشجویی حساب می شود و یا غیر دانشجویی؟ . به نظرم همین جوری بروم خودم را دانشجو حساب کنم بهتر است.
    سلام
    postdoc?????!!!!!
    Postdoc????
    بابا کار درست!
    قضیه پست داک با دانشجویی فرق میکنه. واسه دانشجوهای پست داک ویزای کار صادر میشه. اطلاعات کامل رو از آقایون داخل سفارت بگیرید.
    هر کجا هستم، باشم، آسمان مال من است. پنجره، فکر، هوا، عشق، زمین مال من است. چه اهمیت دارد گاه اگر می رویند قارچ های غربت...؟
    ITA: 07/2015, Submission: 07/2015, RPRF: 09/2015, Background check: 11/2015, PPR: 01/2016, Visa Issued: 01/2016, Landed: 06/2016

از دوستان کسی ویزا به صورت متاهلی گرفته؟؟ میگن ویزا برای همسر نمیدن!

سلام یک سوال داشتم البته مربوط به ویرای غیر دانشجویی هست .. سفارت پاسپورتو دست خودش نگه می داره مثل آلمان برای مورد های غیر دانشجویی تا موقعه ای که بریم جوابو بگیریم؟ ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط helen-en نمایش پست ها
    سلام یک سوال داشتم البته مربوط به ویرای غیر دانشجویی هست .. سفارت پاسپورتو دست خودش نگه می داره مثل آلمان برای مورد های غیر دانشجویی تا موقعه ای که بریم جوابو بگیریم؟ ممنون
    سلام
    نه، فقط زمانی که جواب مثبت بودن ویزا اومد و خواستین ویزا رو در پاسپورت ثبت کنین، برای دو یا سه روزی پاسپورت دست سفارت میمونه.

خدانگهدار
    ابر و باد و مه و خورشید و فلک در کارند *** تا تو نانی به کف آریّ و به غفلت نخوری
    همه از بهر تو سرگشته و فرمان بردار *** شرط انصاف نباشد که تو فرمان نبری

Junior Member

سلام من برای نشون دادن توان مالی، یه حساب پس انداز بلندمدت پدرمو ترجمه کردم ولی دارالترجمه میگه که دادگستری و خارجه تایید نکردن گفتن که باید مهروامضای واحد بین الملل بانک بخوره تا بشه تاییدش کرد. دوستان کسی میدونه که آیا اصلا لازمه تایید بشن یا همون ترجمه کافیه؟

رشته و دانشگاه
    Electronics

نقل قول نوشته اصلی توسط sdsharifi نمایش پست ها
    سلام من برای نشون دادن توان مالی، یه حساب پس انداز بلندمدت پدرمو ترجمه کردم ولی دارالترجمه میگه که دادگستری و خارجه تایید نکردن گفتن که باید مهروامضای واحد بین الملل بانک بخوره تا بشه تاییدش کرد. دوستان کسی میدونه که آیا اصلا لازمه تایید بشن یا همون ترجمه کافیه؟
    سلام دوست عزیز
    گواهی یا باید به انگلیسی از بانک گرفته شه یا فارسیش ترجمه رسمی بشه (به انگلیسی) اون دارالترجمه هم یا اطلاع دقیقی نداره یا تجربه ای مشابه داشته. من خودم 5 ماه پیش نامه بانک رو که معاون بانک به خاطر ... (اسمشو بذاریم تنبلی!!!) با دست نوشت و بهم داد رو دادم ترجمه رسمی که دادگستری و امور خارجه هم تاییدش کردن. البته رو سربرگ بانک و با مهر بانک باید باشه.

Question پاسخ : ویزای دانشجویی اسپانیا

نقل قول نوشته اصلی توسط YPhoenix نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    موفق باشید
    درود بر شما
    من تو این لینک که مخصوص گرفتن وقت اینترنتی هست میبینم که گزینه ویزای دانشجویی هم وجود داره !
    https://www.vfsvisaservices.com/Spai...pointment.html

""STUDENT ""
    یعنی ترتیب اثر داده نمیشه به این نوع وقت گرفتن ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)