صفحه 203 از 506 نخستنخست ... 103153193194195196197198199200201202203204205206207208209210211212213253303 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,021 تا 2,030 , از مجموع 5051

موضوع: ویزای دانشجویی اسپانیا

Senior Member YPhoenix آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electronics

پیش فرض پاسخ : ویزای دانشجویی اسپانیا

نقل قول نوشته اصلی توسط Msaffari نمایش پست ها
    درود بر شما
    من تو این لینک که مخصوص گرفتن وقت اینترنتی هست میبینم که گزینه ویزای دانشجویی هم وجود داره !
    https://www.vfsvisaservices.com/Spai...pointment.html

""STUDENT ""
    یعنی ترتیب اثر داده نمیشه به این نوع وقت گرفتن ؟
    سلام دوست عزیز
    والا من این مورد رو از تجربه دوستان میگم که چند هفته پیش رفته بودن. متاسفانه چون دوستان این اواخر تجربشونو اینجا ننوشتن در مورد سیستم جدید وقت و تحویل مدارک من اطلاعاتم ناقصه...
    ممنون از تذکرتون
    خواهش میکنم اطلاع رسانی کنید.
    هر کجا هستم، باشم، آسمان مال من است. پنجره، فکر، هوا، عشق، زمین مال من است. چه اهمیت دارد گاه اگر می رویند قارچ های غربت...؟
    ITA: 07/2015, Submission: 07/2015, RPRF: 09/2015, Background check: 11/2015, PPR: 01/2016, Visa Issued: 01/2016, Landed: 06/2016

Junior Member

با سلام و خسته نباشید
    من برای ویزای شش ماهه فرصت مطالعاتی اقدام کردم اما ویزای سه ماهه دریافت کردم اما در قسمت پایین ویزا به زبان اسپانیایی قید شده شش ماه اقامت. از دوستان کسی اطلاع داره آیا برای تمدید ویزا بایست اقدام کنم یا خیر؟ اگر بله دقیقا کجا باید مراجعه کنم. متشکرم

Senior Member YPhoenix آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electronics

نقل قول نوشته اصلی توسط meli2012 نمایش پست ها
    با سلام و خسته نباشید
    من برای ویزای شش ماهه فرصت مطالعاتی اقدام کردم اما ویزای سه ماهه دریافت کردم اما در قسمت پایین ویزا به زبان اسپانیایی قید شده شش ماه اقامت. از دوستان کسی اطلاع داره آیا برای تمدید ویزا بایست اقدام کنم یا خیر؟ اگر بله دقیقا کجا باید مراجعه کنم. متشکرم
    سلام و تبریک
    وقتی تشریف بردید خود دانشگاه کمکتون میکنه...
    لطف میفرمایید در مورد نحوه و روز نوبت گرفتن و تحویل مدارک توضیح بدید. خود سفارت رفتید یا VFS؟
    ممنون
    هر کجا هستم، باشم، آسمان مال من است. پنجره، فکر، هوا، عشق، زمین مال من است. چه اهمیت دارد گاه اگر می رویند قارچ های غربت...؟
    ITA: 07/2015, Submission: 07/2015, RPRF: 09/2015, Background check: 11/2015, PPR: 01/2016, Visa Issued: 01/2016, Landed: 06/2016

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط YPhoenix نمایش پست ها
    سلام و تبریک
    وقتی تشریف بردید خود دانشگاه کمکتون میکنه...
    لطف میفرمایید در مورد نحوه و روز نوبت گرفتن و تحویل مدارک توضیح بدید. خود سفارت رفتید یا VFS؟
    ممنون

با سلام
    ممنونم.من الان اسپانیا هستم اما متاسفانه کسی نمیدونه که باید تمدید شه یا نه.
    من قبل از نوروز برای ویزا اقدام کردم و اون زمان تحویل مدارک برای هر نوع درخواست ویزا در سفارت واقع در خیابان شادی انجام می شد. با دعوتنامه می توانید وقت بگیرید البته برای فرصت مطالعاتی چون ویزای اقامت میدن فکر کنم هنوز باید برید سفارت و یکشنبه ها. که حدود پنج هفته بعدوقت میدن برا تحویل مدارک.

موفق باشید

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering,Tehran

سلام،‌من مستر اراسموس كه ترم اولش در مادريد هست پذيرش گرفتم! متاسفانه اين برنامه كمك هزينه نداره و براي چند تا اسكالرشيپ اپلاي كردم و اگر جواب آنها اكي نشه ديگه ادامه تحصيل در اين برنامه برام غير ممكنه!
    الان هم دانشگاه مدارك مورد نياز براي ويزاي شش ماهه مثل نامه پذيرش، اقامت و بيمه را فرستاده، حتي قيد كرده با اين مدارك شما راحت ويزا را مي‌گيريد! حالا مي‌خواستم ببينم اگر براي ويزا اقدام كنم و بعدا براي تحصيل نرم اسپانيا مشكلي پيش مياد؟(گفتم اگر يه ويزاي شينگن شش ماه داشته باشم بد نيست:دي) حداكثر اگر بورسيه نتونستم بگيرم با ويزاي دانشجويي مسافرتي برم اسپانيا! ممنون و موفق باشيد

Junior Member

سيلام آيا براي تاييد مدارك هم بايد اينترنتي وقت گرفت؟

Member
    رشته و دانشگاه
    UPC

سلام بر دوستان... امروز بعد از کلی رفت و امد و کلی اعصاب بهم ریختن و مصاحبه از سفارت بم زنگ زدن گفتن کنسول با ویزات موافقت کرده و باید منتظر جواب از اسپانیا باشم که بم خبر بدن... حالا نمیدونم خوشحال باشم یا نه
    به هر حال می خواستم بر خلاف جو منفی که اینجا ایجاد شده بود یک انرژی مثبت بدم که دوستان امیدوار باشن

گربه دستش به گوشت نمیرسه، میگه پییییف بو گند میده.......

Member
    رشته و دانشگاه
    UPC

نقل قول نوشته اصلی توسط sdsharifi نمایش پست ها
    سيلام آيا براي تاييد مدارك هم بايد اينترنتي وقت گرفت؟
    نه شما باید سه شنبه صبح برین و پشت در اسمتون رو بنوسین که وقتی عبادی در رو باز کرد صداتون میکنه و مدارک رو برا تحویل میدین

نقل قول نوشته اصلی توسط bavafa612006 نمایش پست ها
    سلام بر دوستان... امروز بعد از کلی رفت و امد و کلی اعصاب بهم ریختن و مصاحبه از سفارت بم زنگ زدن گفتن کنسول با ویزات موافقت کرده و باید منتظر جواب از اسپانیا باشم که بم خبر بدن... حالا نمیدونم خوشحال باشم یا نه
    به هر حال می خواستم بر خلاف جو منفی که اینجا ایجاد شده بود یک انرژی مثبت بدم که دوستان امیدوار باشن

تبریک...با دانشجوهای مستر هم مصاحبه میکنن؟
    شما شرایططون چی بود؟

Member
    رشته و دانشگاه
    UPC

نقل قول نوشته اصلی توسط coolboy6929 نمایش پست ها
    تبریک...با دانشجوهای مستر هم مصاحبه میکنن؟
    شما شرایططون چی بود؟
    بله با دانشجوی مستر هم مصاحبه می کنن اگه لازم باشه.
    منظور تون رو بگین که توضیح بدم براتون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)