صفحه 204 از 506 نخستنخست ... 104154194195196197198199200201202203204205206207208209210211212213214254304 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,031 تا 2,040 , از مجموع 5051

موضوع: ویزای دانشجویی اسپانیا

پیش فرض پاسخ : ویزای دانشجویی اسپانیا

سلام مجدد
    والا تو این سایت سفارت ما مشخصات خودمون رو می دیم و وقت قبلی می گیریم مثلا امروز که نگاه می کردم تا 21 جون میشه وقت گرفت و هنوز جولای باز نشده ....یه جورایی مثل آیلتس میشه دیگههه ... من خودم واسه جولای می خوام وقت بگیرم . برین اینجا خودتون ببینید ، https://www.vfsvisaservices.com/Spai...pointment.html
    Schedule Appointment رو بزنین و تو صفحه ای که وا میشه مشخصات خودتون ... بعدش یه صفحه وا میشه توش تقویم داره که میشه انتخاب کرد ، من خودم هر چند و قت تا این قسمتش میرم که ببینم زماناش وا شده یا نه ... حتی میشه تاریخ رو تغییر یا کنسل هم کرد .

سلام
    در این مورد سوالی دارم . یعنی ما الان اگه بدون نوبت اینترنتی بریم همون روز کارمون راه میفته ؟؟؟ من از رشت 400 کیلومتر بکوبم بیام بعدش نگن برو فردا یا هفته دیگه بیا !!! واسه همین در مورد وقت اینترنتی بحث کردیم.
    تبریک می گم و ممنون میشم اگه بگین چه مدارکی دادین مثلا sop سابقه کار و غیره ...

خوب من بازم اومدم با کلی سوال جواب های خوب خوب :
    تو قسمت 24 فرم سفارت تعداد ورود درخواستی رو کدوم رو بزنیم ؟؟؟ مکرر ؟ یک بار ؟ دوبار ؟ من الان واسه مستر می خوام برم که یک ساله هم هستش.

Member
    رشته و دانشگاه
    UPC

نقل قول نوشته اصلی توسط Msaffari نمایش پست ها
    سلام مجدد
    والا تو این سایت سفارت ما مشخصات خودمون رو می دیم و وقت قبلی می گیریم مثلا امروز که نگاه می کردم تا 21 جون میشه وقت گرفت و هنوز جولای باز نشده ....یه جورایی مثل آیلتس میشه دیگههه ... من خودم واسه جولای می خوام وقت بگیرم . برین اینجا خودتون ببینید ، https://www.vfsvisaservices.com/Spai...pointment.html
    Schedule Appointment رو بزنین و تو صفحه ای که وا میشه مشخصات خودتون ... بعدش یه صفحه وا میشه توش تقویم داره که میشه انتخاب کرد ، من خودم هر چند و قت تا این قسمتش میرم که ببینم زماناش وا شده یا نه ... حتی میشه تاریخ رو تغییر یا کنسل هم کرد .
    دوست عزیز لطفا اطلاعات اشتباه ندین....این سایت مال ویزای دانشجویی نیست. شما برای ویزای دانشجویی باید بری درروس و فقط روزهای یکشنبه مدارک رو تحویل میگیرن و احتیاجی به نوبت گرفتن نیست

گربه دستش به گوشت نمیرسه، میگه پییییف بو گند میده.......

Member
    رشته و دانشگاه
    UPC

سلام
    در این مورد سوالی دارم . یعنی ما الان اگه بدون نوبت اینترنتی بریم همون روز کارمون راه میفته ؟؟؟ من از رشت 400 کیلومتر بکوبم بیام بعدش نگن برو فردا یا هفته دیگه بیا !!! واسه همین در مورد وقت اینترنتی بحث کردیم.
    شما حالا خالا ها خیلی باید تشریف ببرین سفارت و بر گردین تازه اول راهه...... در مورد تحویل مدارک قبلا توضیح دادم... مدارک هم تو فرمی که از سفارت میگیرین مشخص شده....مدارک تحصیلی سو پیشینه و پزشکی و sop برنامه تحصیلی.. مدرک مالی و.......

Member
    رشته و دانشگاه
    UPC

خوب من بازم اومدم با کلی سوال جواب های خوب خوب :
    تو قسمت 24 فرم سفارت تعداد ورود درخواستی رو کدوم رو بزنیم ؟؟؟ مکرر ؟ یک بار ؟ دوبار ؟ من الان واسه مستر می خوام برم که یک ساله هم هستش.
    باید multiple رو انتخاب کنین

Senior Member YPhoenix آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electronics

سلام دوستان عزیز
    من زمانی که شروع کردم به تکمیل تاپیک مدارک مورد نیاز، از همگی تقاضا کردم کمک کنید که اطلاعات صحیح و بدون نقص بنویسیم. حالا دوستانی که ویزا می گیرن، جا داره شرایطشونو اگه دوست دارن ذکر کنن. مثلا حدودا چقدر حساب بانکیشون بود، اشتغال به کار داشتن؟ فاصله مقاطع تحصیلی داشتن؟ ..... اصلا فرض کنید شیرینی ویزاتونو میخواین بدین! یا زکات ویزاتون!!!
    هر کجا هستم، باشم، آسمان مال من است. پنجره، فکر، هوا، عشق، زمین مال من است. چه اهمیت دارد گاه اگر می رویند قارچ های غربت...؟
    ITA: 07/2015, Submission: 07/2015, RPRF: 09/2015, Background check: 11/2015, PPR: 01/2016, Visa Issued: 01/2016, Landed: 06/2016

Junior Member

من هم تهران نيستم و بايد تا چند روز ديگر مدارکم رو تحويل بدهم!!! ولی تا جايی که من ميدونم نيازی به نوبت گرفتن نيست يعنی تو سفارت به من گفتم سه شنبه بيا برای تأييد مدارک و يکشنبه بعدش برای تحويل مدارک. ميشه لطف کنيد دانشگاه، مقطع تحصيلی و اسکولارشيپتون را توی اعلام کنيد؟

سلام

Junior Member

سلام دوستان می خواستم بدونم واسه حساب سه ماهه که سفارت نیاز داره برای مستر 1 ساله ترمی 1000 یورو چقد دقیقا باید تو حساب باشه با حساب کتابهای خودم کمتر از 30 میلیون می شه کسی می تونه خیلی فوری بهم کمک کنه چون شهریور شروع کلاسهاست و من تو این قضیه موندم چیکار کنم

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering,Tehran

سلام، تایید مدارک یعنی چی!؟ یعنی یه بار مدارک را می بینند بعدا دوباره تحویل می گیرند؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)