صفحه 205 از 506 نخستنخست ... 105155195196197198199200201202203204205206207208209210211212213214215255305 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,041 تا 2,050 , از مجموع 5051

موضوع: ویزای دانشجویی اسپانیا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای دانشجویی اسپانیا

تا اونجايی که من ميدونم برای دوره دکتری که حدود 3-4 سال است بايد حدود 50 تا تو حسابت باشه. پس شما هم احتمالاً اگه ميتونی بايد سعی کنی 30 تو حسابت باشه!

نقل قول نوشته اصلی توسط shafagh_86 نمایش پست ها
    سلام دوستان می خواستم بدونم واسه حساب سه ماهه که سفارت نیاز داره برای مستر 1 ساله ترمی 1000 یورو چقد دقیقا باید تو حساب باشه با حساب کتابهای خودم کمتر از 30 میلیون می شه کسی می تونه خیلی فوری بهم کمک کنه چون شهریور شروع کلاسهاست و من تو این قضیه موندم چیکار کنم

ApplyAbroad Superstar

دروود.
    دوستان خواستم بدونم من برای دوره فوق MERIT از دانشگاه UPC پذیرش دارم و دوره ام از سپتامبر شروع میشه. خواستم بدونم ایا هنوز وقت دارم برای درخواست ویزا اقدام کنم؟؟؟
    کسی ادرس این دارالترجمه اسپانیایی در تهران رو داره؟؟ هم هزینه اش مقرون به صرفه باشه؟
    باسپاس

Senior Member YPhoenix آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electronics

نقل قول نوشته اصلی توسط IELTS نمایش پست ها
    دروود.
    دوستان خواستم بدونم من برای دوره فوق MERIT از دانشگاه UPC پذیرش دارم و دوره ام از سپتامبر شروع میشه. خواستم بدونم ایا هنوز وقت دارم برای درخواست ویزا اقدام کنم؟؟؟
    کسی ادرس این دارالترجمه اسپانیایی در تهران رو داره؟؟ هم هزینه اش مقرون به صرفه باشه؟
    باسپاس
    سلام دوست عزیزم
    آره تازه اول درخواست ویزاست.
    آدرسش رو واستون پ خ میفرستم.
    پیروز باشید.
    هر کجا هستم، باشم، آسمان مال من است. پنجره، فکر، هوا، عشق، زمین مال من است. چه اهمیت دارد گاه اگر می رویند قارچ های غربت...؟
    ITA: 07/2015, Submission: 07/2015, RPRF: 09/2015, Background check: 11/2015, PPR: 01/2016, Visa Issued: 01/2016, Landed: 06/2016

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط YPhoenix نمایش پست ها
    سلام دوست عزیزم
    آره تازه اول درخواست ویزاست.
    آدرسش رو واستون پ خ میفرستم.
    پیروز باشید.
    با تشکر فراوان از زحمات شما.
    من کاردانی به کارشناسی بودم پس باید هر دو مقطع رو ترجمه کنم درسته؟؟
    میشه بفرمایید هزینه کلی ترجمه ها حدود چقدر میشه؟
    و اینکه هزینه کلی تایید و هزینه در خواست ویزا برای سفارت به یورو چقدر باید پرداخت کنیم؟
    با سپاس

رشته و دانشگاه
    Electronics

نقل قول نوشته اصلی توسط IELTS نمایش پست ها
    با تشکر فراوان از زحمات شما.
    من کاردانی به کارشناسی بودم پس باید هر دو مقطع رو ترجمه کنم درسته؟؟
    میشه بفرمایید هزینه کلی ترجمه ها حدود چقدر میشه؟
    و اینکه هزینه کلی تایید و هزینه در خواست ویزا برای سفارت به یورو چقدر باید پرداخت کنیم؟
    با سپاس
    سلام و خواهش وظیفه است.
    راستش کلیه مدارک رو که باید واسه دانشگاه ترجمه و تایید کنید. اما واسه سفارت، تا اونجا که من یادمه می گفتن آخرین مقطع تحصیلی (که بواسطه اون پذیرش گرفتین). بهتره بپرسید.
    هزینه ترجمه ها ظاهرا بالا رفته، تلفن کنید به همون شماره که دادم (بهتره عصر تماس بگیرید) بهتون ریز به ریز میگن.
    هزینه های سفارت رو هم تو تاپیک پرسشهای متداول گفتم.
    پیروز باشید.
    هر کجا هستم، باشم، آسمان مال من است. پنجره، فکر، هوا، عشق، زمین مال من است. چه اهمیت دارد گاه اگر می رویند قارچ های غربت...؟
    ITA: 07/2015, Submission: 07/2015, RPRF: 09/2015, Background check: 11/2015, PPR: 01/2016, Visa Issued: 01/2016, Landed: 06/2016

پرینت حساب اگه بانک به زبان فارسی بده بخوایم بدیم ترجمه باید تایید دادگستری هم بشه ؟ گواهی میانگین حساب ولی خود بانک به زبان انگلیسی میده مشکل که نداره ؟

رشته و دانشگاه
    Electronics

نقل قول نوشته اصلی توسط mehranabasi10 نمایش پست ها
    پرینت حساب اگه بانک به زبان فارسی بده بخوایم بدیم ترجمه باید تایید دادگستری هم بشه ؟ گواهی میانگین حساب ولی خود بانک به زبان انگلیسی میده مشکل که نداره ؟
    گواهی یا باید به انگلیسی از بانک گرفته بشه یا فارسی بگیرید به انگلیسی ترجمه کنید.(رسمی با مهر دادگستری و خارجه)

ApplyAbroad Guardian
    aida_11041 آواتار ها

کاربران گرامی
    YPhoenix عزیز زحمت کشیدند و سوالهای متداول در مورد تحصیل در اسپانیا و ویزای اسپانیا رو در تاپیک مدارک مورد نیاز و پرسشهای متداول قرار دادند، لطفا قبل از ارسال سوالهاتون در این تاپیک، تاپیک مربوطه رامطالعه کنید.
    جهت حفظ نظم فروم، ارسالهای تکراری حذف شدند.
    پیشاپیش از همکاریتون ممنونم
    هرچه گویی چاره دانم کرد جز تقدیر را

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دکترای مهندسی هوافضا، دانشگاه پلی تکنیک مادرید

سلام عزیزان، من از UPM پذیرش دکترا گرفتم و فعلا منتظرم تا پاسم بیاد و برای اخذ ویزا اقدام کنم. سوالی دارم...من در رزومه خودم سابقه چندین سال کار در یکی دو مرکز تحقیقاتی نظامی رو دارم که البته لا همون هم پذیرش گرفتم . میخواستم بپرسم کسی اطلاع داره که اگه من این سوابق رو تو رزومه ای که معمولا به سفارت میدن قید بکنم مشکلی بوجود میاد یا نه؟!!! مثلا میدونم واسه آمریکا و انگلیس و حتی استرالیا تا حالا تعدادی از دوستای خودم به همین دلایل یا مشابه اینها ریجکت شدن، اما شنیدم کشورهای دیگه اروپا کمتر به این چیزا گیر میدن...کسی در مورد اسپانیا و موضع سفارت تو این زمینه اطلاعاتی داره؟؟!!!

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Real_Madrid نمایش پست ها
    سلام عزیزان، من از UPM پذیرش دکترا گرفتم و فعلا منتظرم تا پاسم بیاد و برای اخذ ویزا اقدام کنم. سوالی دارم...من در رزومه خودم سابقه چندین سال کار در یکی دو مرکز تحقیقاتی نظامی رو دارم که البته لا همون هم پذیرش گرفتم . میخواستم بپرسم کسی اطلاع داره که اگه من این سوابق رو تو رزومه ای که معمولا به سفارت میدن قید بکنم مشکلی بوجود میاد یا نه؟!!! مثلا میدونم واسه آمریکا و انگلیس و حتی استرالیا تا حالا تعدادی از دوستای خودم به همین دلایل یا مشابه اینها ریجکت شدن، اما شنیدم کشورهای دیگه اروپا کمتر به این چیزا گیر میدن...کسی در مورد اسپانیا و موضع سفارت تو این زمینه اطلاعاتی داره؟؟!!!

دروود.
    تا اونجا که میدونم دز این خصوص ازتون سوال خواهند پرسید. البته برای دوره دکتری احتمال ویزا به مانند دوره فوق خیلی بد نیست. میشه امیدوار بود.
    ان شاء الله موفق خواهید شد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)