صفحه 206 از 506 نخستنخست ... 106156196197198199200201202203204205206207208209210211212213214215216256306 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,051 تا 2,060 , از مجموع 5051

موضوع: ویزای دانشجویی اسپانیا

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دکترای مهندسی هوافضا، دانشگاه پلی تکنیک مادرید

پیش فرض پاسخ : مدارک مورد نیاز و پرسشهای متداول

سلام عزیزان...من یکشنبه رفتم سفارت لیست مدارک را گرفتم...این بند را متوجه نشدم..{اصل و ترجمه ی رسمی گواهی معدل لیسانس و یا فوق لیسانس متقاضی(میانگین کل نمرات)}.حالا من گواهی لیسانس یا فوق لیسانس را ندارم.ولی اصل مدارک لیسانس و فوق را دارم و همچنین ریز نمرات را.....اما این گواهی را متوجه نمی شم یعنی چی؟؟؟؟؟؟و یک سوال دیگه در لیست مدارک اسمی از cv و sop اورده نشده،،،یعنی نیازی به این ها ندارند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای دانشجویی اسپانیا

سلام یه سوال داشتم کسی می دونه واسه وقت گرفتن باید چه مدارکی ببریم سفارت؟ و اینکه قبلش باید حتما مدارک رو داده باشیم که legalized کنن یا لازم نیست ؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط shafagh_86 نمایش پست ها
    سلام یه سوال داشتم کسی می دونه واسه وقت گرفتن باید چه مدارکی ببریم سفارت؟ و اینکه قبلش باید حتما مدارک رو داده باشیم که legalized کنن یا لازم نیست ؟
    دوست عزیز راجع به این مورد در لینک زیر دقیق مطرح شده است. در خصوص مدارک تا چیزی رو تحویل ندهید legalized نمی کنن.
    لینک مدارک سفارت

سفارت مدارک انگلیسی رو هم تایید میکنه ( در روز تایید مدارک که سه شنبه هاست) ؟ یا حتما باید اسپانیایی باشه؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط coolboy6929 نمایش پست ها
    سفارت مدارک انگلیسی رو هم تایید میکنه ( در روز تایید مدارک که سه شنبه هاست) ؟ یا حتما باید اسپانیایی باشه؟
    مدارک دانشجویی شامل دانشنامه + ریزنمرات برای تحویل به سفارت باید به اسپانیایی برگردانده شوند.

Junior Member

با سلام
    دوستان من هم از UPC برای دکتری پذیرش گرفتم الته بدون بورس
    کسی می دونه چقدر طول می کشه که ویزا بدن؟ چون من sep 1 باید اونجا باشم
    الان وضع ویزا دادن چه جوره؟ کسی هست تازگیها ویزا گرفته باشه

نقل قول نوشته اصلی توسط IELTS نمایش پست ها
    مدارک دانشجویی شامل دانشنامه + ریزنمرات برای تحویل به سفارت باید به اسپانیایی برگردانده شوند.
    این مدارک برای ارسال به دانشگاهه و اونا خواستن انگلیسی باشه و تایید شده باشه , حالا سفارت مدارک انگلیسی رو هم تایید میکنه ؟

سلام
    دانشگاه به منم گفت یا انگلیسی یا اسپانیایی اما متاسفانه دو هفته پیش که رفتم سفارت گفتن ما فقط مدارک تحصیلی ترجمه شده به اسپانیایی رو تایید می کنیم و اینجور شد که کلی کارمون طول کشید.

سلام
    من هم کاردانی به کارشناسی بودم با سفارت که تماس گرفتم به من گفتن هر دو مدرک لازمه اما دانشگاه گفت مدرک کارشناسی اما من واسه اطمینان هر دو تا رو دارم ترجمه می کنم . هزینه دو سری ترجمه های کاردانی و کارشناسی من با تایید دادگستری و امور خارجه حدود 330 هزار تومان شد.

Banned

سلام
    من امروز زنگ زدم سفارت وصل کردن قسمت ویزا . گفتش برگه واریز هم می خواد . برگه واریز پول دانشگاه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)