صفحه 211 از 506 نخستنخست ... 111161201202203204205206207208209210211212213214215216217218219220221261311 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,101 تا 2,110 , از مجموع 5051

موضوع: ویزای دانشجویی اسپانیا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای دانشجویی اسپانیا

نقل قول نوشته اصلی توسط nas2012 نمایش پست ها
    این لینک فارسی شما گذاشتین مال ویزای ناسیونال نیست!!!!!!!!!!!!!!!
    اون فرم انگليسی ترجمه اسپانيايی ناسيونال هستش. و نکته بعدی اينکه حتی تو همون فرم اسپانيايی هم اکثر فيلداش شبيه ناسيونال هست. من از رو همينا پر کردم نگران نباشيد. از من هم 1 فرم بيشتر نگرفتن. فقط يادت باشه عکس داشته باشه!

Member
    رشته و دانشگاه
    UPC

دوستای عزیز من نمیدونم این قوانین کی شده که باید به اسپانیایی نوشته بشه؟؟!!!! من که هفته پیش ویزامو گرفتم هم خودم هم بقیه به همون انگلیسی نوشتیم...آخه یک سری عدد و اسم و علامت زدن و آدرس نوشتن چه فرقی داره که بخوان بگن اسپانیایی بنویس یا انگلیسی؟؟ سر چیزای الکی خودتون رو گیج نکنینن. حواستون به این باشه که مدارک کامل باشه

گربه دستش به گوشت نمیرسه، میگه پییییف بو گند میده.......

Member
    رشته و دانشگاه
    UPC

در مورد فرم گرفتن به جا اینکه شک و تردید داشته باشین که آیا این فرم همینه یا نه....بی زحمت تشریف ببرین سفارت و از عبادی فرم رو بگیرین همون طوری که من از اصفهان رفتم و اینکار رو کردم...!!!

دوستان عزیز سلام آقا من بورس ارسموس دارم اما شنیدم اسپانیا بد ویزا میده خواستم ببینم وضع کلا چطوره برا ویزا ؟ من ویزای شش ماهه مکزیک و ترانزیت آلمان رو هم دارم تو پاسپورتم موردی یا مشکلی به نظرتون وجود داره ...من راستی حساب بالای 40 میلیون هم دارم ممنون از کمکتون....راستی مدارکی اگه لازم داره از کجا باید بفهمیم

Member
    رشته و دانشگاه
    UPC

نقل قول نوشته اصلی توسط shahzadesorena نمایش پست ها
    دوستان عزیز سلام آقا من بورس ارسموس دارم اما شنیدم اسپانیا بد ویزا میده خواستم ببینم وضع کلا چطوره برا ویزا ؟ من ویزای شش ماهه مکزیک و ترانزیت آلمان رو هم دارم تو پاسپورتم موردی یا مشکلی به نظرتون وجود داره ...من راستی حساب بالای 40 میلیون هم دارم ممنون از کمکتون....راستی مدارکی اگه لازم داره از کجا باید بفهمیم
    دوست عزیز اصلا بد ویزا نمیدن...اگه مدارکتون کامل باشه دلیلی نداره ریجکت کنن. پاسپورتتون هم مشکلی نه تنها نداره نکته مثبت هم داره. مدارک هم میتونین تو فروم قسمت سوالات متداول ببنین هم برین سفارت از عبادی هم فرم درخواست ویزا و هم مدارک لازم رو بگیرین.

Senior Member YPhoenix آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electronics

سلام دوستان
    من بعد از مدتی مسافرت برگشتم و میبینم خبرای خوبیه انگار!
    خدا رو شکر... البته دوستانی که ویزا میگیرن دلیل نداره عنوان کنن "به این شایعات توجه نکنید"! اولا اینا شایعه نبودن! دوما این قضیه مال چند ماه و 1 سال پیش بود و کاملا هم صحت داشت! اما الان به هر دلیلی وضعیت بهتر شده و خدا رو 1000 بار شاکریم!!!
    به هر حال
    دوستان لطف کنن بگن الان تایید مدارک همون سه شنبه هاست؟ بازم مثل قبل باید از روز قبل اسم رو توی لیست بنویسم یا همون سه شنبه بریم؟
    تحویل مدارک هم که یکشنبه هاست؟ لیست یا همینجوری؟
    سپاس از همه
    تبریک به همه...
    هر کجا هستم، باشم، آسمان مال من است. پنجره، فکر، هوا، عشق، زمین مال من است. چه اهمیت دارد گاه اگر می رویند قارچ های غربت...؟
    ITA: 07/2015, Submission: 07/2015, RPRF: 09/2015, Background check: 11/2015, PPR: 01/2016, Visa Issued: 01/2016, Landed: 06/2016

Junior Member

من مدارکمو چند روز پيش تحويل دادم، بله هنوز همون 3 شنبه ها مدارک رو تأييد ميکنند و يکشنبه ها تحويل می گيرند. فقط حواستون باشه چون ظاهراً کم کم داره شلوغ تر ميشه بهتره که از 2 روز قبل اسمتون رو پشت در بنويسيد تا حتماً نوبتتون بشه!

نقل قول نوشته اصلی توسط YPhoenix نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من بعد از مدتی مسافرت برگشتم و میبینم خبرای خوبیه انگار!
    خدا رو شکر... البته دوستانی که ویزا میگیرن دلیل نداره عنوان کنن "به این شایعات توجه نکنید"! اولا اینا شایعه نبودن! دوما این قضیه مال چند ماه و 1 سال پیش بود و کاملا هم صحت داشت! اما الان به هر دلیلی وضعیت بهتر شده و خدا رو 1000 بار شاکریم!!!
    به هر حال
    دوستان لطف کنن بگن الان تایید مدارک همون سه شنبه هاست؟ بازم مثل قبل باید از روز قبل اسم رو توی لیست بنویسم یا همون سه شنبه بریم؟
    تحویل مدارک هم که یکشنبه هاست؟ لیست یا همینجوری؟
    سپاس از همه
    تبریک به همه...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Halmstad,IS

آدرسه پستی در اسپانیا رو چی بنویسیم وقتی هنوز نرفتیم انجا ؟
    start with a single step!

Member
    رشته و دانشگاه
    UPC

نقل قول نوشته اصلی توسط OOTEBER نمایش پست ها
    آدرسه پستی در اسپانیا رو چی بنویسیم وقتی هنوز نرفتیم انجا ؟
    آدرس دقیق هتلی که رزرو کردین و یا خوابگاهی که تاییدیه رزروشو گرفتین مینویسن

Junior Member

من شروع کلاسم 30 شهریور به نظرتون تا کی وقت دارم مدارک رو تحویل بدم آخه می خوام یک کم طول بدم پول تو حساب بمونه چون 2 ماهم نشده و نمی دونم چی کار کنم دیر مدارک رو بدم که صبر کنم یک کم پول تو حساب بمونه؟ یا دیر می شه انطوری ؟ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)