صفحه 213 از 506 نخستنخست ... 113163203204205206207208209210211212213214215216217218219220221222223263313 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,121 تا 2,130 , از مجموع 5051

موضوع: ویزای دانشجویی اسپانیا

Banned

پیش فرض پاسخ : ویزای دانشجویی اسپانیا

میدونم . بعد از تایید مدارک برای گرفتن ویزا میگم . میشه کپی ترجمه ای که تایید شده را بدم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Member
    رشته و دانشگاه
    UPC

نقل قول نوشته اصلی توسط nas2012 نمایش پست ها
    میدونم . بعد از تایید مدارک برای گرفتن ویزا میگم . میشه کپی ترجمه ای که تایید شده را بدم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    منم نگفتم نمیدونین... سوال پرسیدین جواب دادم. بهتره سوالی که میپرسین کامل و واضح باشه که تاپیک بی جهت شلوغ نشه. بله میشه بدین.

گربه دستش به گوشت نمیرسه، میگه پییییف بو گند میده.......

Banned

اگه پروپوزالی که استاد داده اسپانییای باشه ایراد داره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Member
    رشته و دانشگاه
    UPC

نقل قول نوشته اصلی توسط nas2012 نمایش پست ها
    اگه پروپوزالی که استاد داده اسپانییای باشه ایراد داره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    نه ایراد نداره

گربه دستش به گوشت نمیرسه، میگه پییییف بو گند میده.......

Banned

دیگه نیازی به کپی برابر اصل نیست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ لطفا کسانی که اطلاعات درستی دارن جواب بدن !!!!!!!!!!!!!!!

Junior Member

بچه هایی که ویزاشون اومده و واسه ارشد اقدام کردن اگه امکانش هست می شه sop که به سفارت دادن رو بذارن تا بدونیم حدودا باید چی بنوسیم من یک کم تو این مورد شک دارم که چی باید بنویسم ممنون .

Senior Member YPhoenix آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electronics

نقل قول نوشته اصلی توسط shafagh_86 نمایش پست ها
    بچه هایی که ویزاشون اومده و واسه ارشد اقدام کردن اگه امکانش هست می شه sop که به سفارت دادن رو بذارن تا بدونیم حدودا باید چی بنوسیم من یک کم تو این مورد شک دارم که چی باید بنویسم ممنون .
    سلام دوست عزیز
    SOP تون باید حاوی دلایل انتخاب این رشته و دانشگاه و کشور، background و علایقتون و مهم تر از همه برنامتون واسه بعد از فارغ التحصیلی و انگیزه هاتون واسه بازگشت باشه. خودتون بهتر از همه میتونید بنویسیدش.
    هر کجا هستم، باشم، آسمان مال من است. پنجره، فکر، هوا، عشق، زمین مال من است. چه اهمیت دارد گاه اگر می رویند قارچ های غربت...؟
    ITA: 07/2015, Submission: 07/2015, RPRF: 09/2015, Background check: 11/2015, PPR: 01/2016, Visa Issued: 01/2016, Landed: 06/2016

Junior Member

سلام دوستان ....
    من می خوام برای UPC واسه پذیرش بهمن ماه اقدام کنم ... از الان دارم تحقیقاتم رو انجام می دم ولی برای ویزا یک سوالی پیش اومد ...
    دوستان گفته بودن سفارت حتما ترجمه اصل دانشنامه رو می خواد ... خوب من درسم دی ماه تموم میشه ... چه جوری می تونم تو اون تایم کم اصل دانشنامه رو بگیرم ... نهایتا مدرک موقتم آماده بشه و ریز نمرات ... با این اوصاف باید چه کار کنم ... البته من سال گذشته حدود دو هفته به بارسلون سفر کردم و یک ویزای شنگن داخل پاسپورتم هست ولی خب ویزای تحصیلی بلند مدت محسوب می شه و فکر نمی کنم داشتن ویزای شنگن قبلی کمک خاصی بکند ...
    ممنون می شم راهنمایی کنید

بچه ها سفارت 5 شنبه ها بازه و ایا اینکه هنوزم برا تحویل مدارک باید نوبت گرفت ؟چون یکی از دوستان می گفت هر وقتی که مدارک حاضر باشه میشه برا ویزا گرفتن و تحویل مدارک اقدام کرد و دیگه مثل قبل برا ویزا و تحویل مدرک نوبت گرفتن لازم نیست؟

Senior Member YPhoenix آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electronics

نقل قول نوشته اصلی توسط azin_b نمایش پست ها
    بچه ها سفارت 5 شنبه ها بازه و ایا اینکه هنوزم برا تحویل مدارک باید نوبت گرفت ؟چون یکی از دوستان می گفت هر وقتی که مدارک حاضر باشه میشه برا ویزا گرفتن و تحویل مدارک اقدام کرد و دیگه مثل قبل برا ویزا و تحویل مدرک نوبت گرفتن لازم نیست؟
    سلام
    Welcome back!
    دیگه نمیشه هر روز رفت. فقط یکشنبه ها واسه ویزای دانشجوییه. فعلا که نوبت هم نمیخواد...
    موفق باشید
    هر کجا هستم، باشم، آسمان مال من است. پنجره، فکر، هوا، عشق، زمین مال من است. چه اهمیت دارد گاه اگر می رویند قارچ های غربت...؟
    ITA: 07/2015, Submission: 07/2015, RPRF: 09/2015, Background check: 11/2015, PPR: 01/2016, Visa Issued: 01/2016, Landed: 06/2016

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)