صفحه 216 از 506 نخستنخست ... 116166206207208209210211212213214215216217218219220221222223224225226266316 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,151 تا 2,160 , از مجموع 5051

موضوع: ویزای دانشجویی اسپانیا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای دانشجویی اسپانیا

سلام
    بله حساب بانکی رو انگلیسی دادم. میگن تا یکسال نمیتونی بعد اینکه ریجکت شدی اقدام کنی اما مدارک رو ازم قبول کردن بگیرن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nas2012 نمایش پست ها
    تو مصاحبه چی بپرسیدن ؟
    تو مصاحبه پرسیدن چرا میخوای بری؟ چطور اپلای کردی؟ چرا میخوای خانواده رو ببری؟ منابع درامدت اونور چیه؟ همین. همه اش هم به انگلیسی باید جواب بدی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط YPhoenix نمایش پست ها
    سلام و تبریک
    فقط یه سوال، واسه خانواده، چه مدارکی تحویل دادید؟ عدم سوئ پیشینه و پزشکی؟
    ممنون
    واسه خانواده : پاسپورتها و کپی شون- فرم تقاضا برای هر کدوم- عکس- واسه خانومم عدم سوء پیشینه و گواهی پزشکی(ترجمه شده)- و ترجمه هر سندی که نشون بده ما اینجا دارایی هایی داریم - ترجمه سند ازدواج.

Banned

واچر هتل به انگلیسی ایراد نداره ؟

Senior Member YPhoenix آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electronics

واچر هتل به انگلیسی ایراد نداره ؟
    در صورت متاهل بودن و تنها رفتن به اسپانیا آیا میتونه دلیلی واسه برگشت باشه ؟؟؟؟ برای کسی که جایی کار نمی کنه ؟؟؟
    سلام دوست عزیز
    ووچر انگلیسی هیچ اشکالی نداره
    متاهل بودن دلیل خیلی خوبیه واسه برگشت (کلا واسه ویزاهای شنگن) اما جای کار رو شاید نگیره...
    هر کجا هستم، باشم، آسمان مال من است. پنجره، فکر، هوا، عشق، زمین مال من است. چه اهمیت دارد گاه اگر می رویند قارچ های غربت...؟
    ITA: 07/2015, Submission: 07/2015, RPRF: 09/2015, Background check: 11/2015, PPR: 01/2016, Visa Issued: 01/2016, Landed: 06/2016

سلام
    در مورد بحث شما باید بگم که من مدرک موقت رو ترجمه کردم به این شکل که نامه فارغ التحصیلیمو از دانشگاه گرفتم با مهر امضاء بردم اتاق 420 وزارت علوم بعدش اسمم هم تو لیست سنجش بودش بعد خانم قلی امضا و مهر زد و رفتم فردوسی خیابون موسوی مهر زدن و مهر برجسته و بعد ترجمه رسمی.

نقل قول نوشته اصلی توسط Msaffari نمایش پست ها
    سلام
    در مورد بحث شما باید بگم که من مدرک موقت رو ترجمه کردم به این شکل که نامه فارغ التحصیلیمو از دانشگاه گرفتم با مهر امضاء بردم اتاق 420 وزارت علوم بعدش اسمم هم تو لیست سنجش بودش بعد خانم قلی امضا و مهر زد و رفتم فردوسی خیابون موسوی مهر زدن و مهر برجسته و بعد ترجمه رسمی.
    سلام دوست عزیز
    آخه شما تا وقتی مدرکت ازاد نباشه که نامه فارغ التحصیلی بتون نمی دن .دانشگاه ما فقط یه گواهی موقت پایان تحصیلات کارشناسی ارشد داد که اون رو هم وزارت علوم تایید نمی کنه.؟ این چیزی که شما می گید(یعنی نامه فارغ التحصیلی دقیقا چیه؟)

من کارت پایان خدمت رو نشونشون دادم . اون ها هم یک برگه A3 که اسم و مشخصاتم توش بود رو مهر و امضا کردن بعد تو پاکت گذاشتن من بردمش وزارت علوم شهرک غرب تایید گرفتم . لازمه بگم که من کارشناسی بودم و الان برای ارشد اقدام کردم و دانشگاه علوم و فرهنگ خوندم که غیر انتفاعی هستش .

پیش فرض مدارک لازم برای ویزای اسپانیا

نامه فارغ التحصیلی یعنی اینکه شما تمامی دروس رو با موفقیت گذروندید و تصویه حساب مالی هم انجام دادید.

ازدوستان کسی اطلاع داره که سفارت نامه پذیرشی که از طریق ایمیل دریافت شده رو قبول میکنه ؟
    و اینکه
    اگر تو حساب بانکی زیاد پول باشه ایرادی داره ؟ مثلا 100 تومان ؟
    من که به سفارت زنگیدم می گفتن هرچی سند و مدرک و حساب بانکیت بیشتر باشه بهتره .....
    تجربیات شما چطور بوده ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)