صفحه 217 از 506 نخستنخست ... 117167207208209210211212213214215216217218219220221222223224225226227267317 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,161 تا 2,170 , از مجموع 5051

موضوع: ویزای دانشجویی اسپانیا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای دانشجویی اسپانیا

دوستان کسی یک نمونه از نامه پذیرش داره واسه می من بفرسته ... از دانشگاه UPC و برای مستر ... من فقط یک نمنه می خوام ببینم ، کارم حیاتی هست ... اگر کسی کمکم کنه ممنون میشم
    رشته پذیرش هم مهم نیست ... من فقط می خوام فرمت پذیرش رو ببینم ...
    یک دنیا ممنون میشم

Senior Member YPhoenix آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electronics

نقل قول نوشته اصلی توسط Msaffari نمایش پست ها
    ازدوستان کسی اطلاع داره که سفارت نامه پذیرشی که از طریق ایمیل دریافت شده رو قبول میکنه ؟
    و اینکه
    اگر تو حساب بانکی زیاد پول باشه ایرادی داره ؟ مثلا 100 تومان ؟
    من که به سفارت زنگیدم می گفتن هرچی سند و مدرک و حساب بانکیت بیشتر باشه بهتره .....
    تجربیات شما چطور بوده ؟
    سلام
    آره مشکلی نیست. اگه خودشون لازم بدونن با دانشگاه تماس میگیرن.
    زیاد خوبه اما از یه حدی هم زیادتر گول زننده است! معقول و مطمئن باشه ماکزیمم 2 برابر هزینه تحصیل+اقامت خوبه.
    سند هم خیلی تاثیر داره.
    هر کجا هستم، باشم، آسمان مال من است. پنجره، فکر، هوا، عشق، زمین مال من است. چه اهمیت دارد گاه اگر می رویند قارچ های غربت...؟
    ITA: 07/2015, Submission: 07/2015, RPRF: 09/2015, Background check: 11/2015, PPR: 01/2016, Visa Issued: 01/2016, Landed: 06/2016

من کارت پایان خدمت رو نشونشون دادم . اون ها هم یک برگه A3 که اسم و مشخصاتم توش بود رو مهر و امضا کردن بعد تو پاکت گذاشتن من بردمش وزارت علوم شهرک غرب تایید گرفتم . لازمه بگم که من کارشناسی بودم و الان برای ارشد اقدام کردم و دانشگاه علوم و فرهنگ خوندم که غیر انتفاعی هستش .
    خوب دیگه دوست عزیز خودت داری می گی شما غیرانتفاعی بودی یعنی هزینه تحصیلت رو دادی و تعهد خدمت نداری. برای همین مدرک هر وقت بخوای ازاده
    موفق باشید
    در مورد اون سوالتونم بله به نظر 100 میلیون خوبه اما این دلیل نیست که با مقادیر کمتر ویزا نمی دن.کاملن شانسی

رشته و دانشگاه
    Electronics

سلام دوستان
    نامه پذیرشی که واسه من ارسال شده، ایمیل هست و از طرف course coordinator روی سربرگ داشگاه. از اونجایی که باید 600 یورو پرداخت میکردم تا نامه پذیرش اصلی رو بفرستن و من وضعیت اینجا رو گفتم و درخواست کردم که بهم فرصت بدن بعد از ویزا پرداخت کنم، اونها هم فقط همین روفرستادن که شامل عنوان دوره، شروع سپتامبر 2012 و پذیرش بعد از مصاحبه هستش.
    به نظرتون سفارت مشکلی باهاش نداره؟
    ممنون
    هر کجا هستم، باشم، آسمان مال من است. پنجره، فکر، هوا، عشق، زمین مال من است. چه اهمیت دارد گاه اگر می رویند قارچ های غربت...؟
    ITA: 07/2015, Submission: 07/2015, RPRF: 09/2015, Background check: 11/2015, PPR: 01/2016, Visa Issued: 01/2016, Landed: 06/2016

نقل قول نوشته اصلی توسط YPhoenix نمایش پست ها
    سلام دوستان
    نامه پذیرشی که واسه من ارسال شده، ایمیل هست و از طرف course coordinator روی سربرگ داشگاه. از اونجایی که باید 600 یورو پرداخت میکردم تا نامه پذیرش اصلی رو بفرستن و من وضعیت اینجا رو گفتم و درخواست کردم که بهم فرصت بدن بعد از ویزا پرداخت کنم، اونها هم فقط همین روفرستادن که شامل عنوان دوره، شروع سپتامبر 2012 و پذیرش بعد از مصاحبه هستش.
    ممنون
    سلام نکته جالبی که وجود داره اینه که معمولا هیچ کس این پولو تا وقتی اینجا نیاد پرداخت نمی کنه. من افرادی که اینجا دیدم معمولا ‍پولو می یان اینجا پرداحت می کنن. موفق باشید

سلام به همه بچه ها
    نامه من هم روی سر برگ دانشگاه هست و کل برنامه رو توضیح داده و تاریخ شروع و اتمام رشته رو نوشته و اطلاعات اقتصادی و اطلاعات دانشگاه و در مورد اقامت من و امکانات خوابگاه هم نوشته از طرف مدیر بخش بین الملل دانشگاست.

وقت همگی بخیر
    امروز رفتم بانک برای پرینت حساب بانکیم . گفتن تایید شده و ترجمه شدش تا هفت روز طول میکشه !!!! یعنی واقعاً اینطوره ؟ پرینت حساب بانکی باید اینقده طولانی باشه ؟ یا اونا نمی دونن ؟

رشته و دانشگاه
    Electronics

وقت همگی بخیر
    امروز رفتم بانک برای پرینت حساب بانکیم . گفتن تایید شده و ترجمه شدش تا هفت روز طول میکشه !!!! یعنی واقعاً اینطوره ؟ پرینت حساب بانکی باید اینقده طولانی باشه ؟ یا اونا نمی دونن ؟
    سلام دوست عزیز
    اولا جواب ما رو در مورد هتل ندادی!!!
    دوما که بستگی به بانک داره، اما میتونید آدرس امور بین الملل بانک رو بگیرید و شمارشونو، معمولا فردا پس فرداش اونا آماده میکنن. تا بفرستن شعبه طول میکشه...
    موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط YPhoenix نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ممنون
    سلام
    اینکه گفتن پذیرشتون بعد از مصاحبه معلوم میشه برای ویزا مشکلی ایجاد نمی کنه؟ می دونید این مصاحبه ها کلا چطوریه و راجب به چی سوال می کنن؟ من 23-24 جولای برای مصاحبه به یه دانشگاه تو اسپانیا دعوت شده بودم اما اول ماه جولای بهم خبر دادن، برای ویزا هم اقدام کردم ولی خب خیلی دیر بود و نمیتونم ویزا بگیرم و برم. حالا فعلا قراره اون روز اینترنتی باهام مصاحبه کنن. شما می دونید سوالاتشون معمولا چطوره؟
    خیلی ممنون

رشته و دانشگاه
    Electronics

نقل قول نوشته اصلی توسط hana_66s نمایش پست ها
    سلام
    اینکه گفتن پذیرشتون بعد از مصاحبه معلوم میشه برای ویزا مشکلی ایجاد نمی کنه؟ می دونید این مصاحبه ها کلا چطوریه و راجب به چی سوال می کنن؟ من 23-24 جولای برای مصاحبه به یه دانشگاه تو اسپانیا دعوت شده بودم اما اول ماه جولای بهم خبر دادن، برای ویزا هم اقدام کردم ولی خب خیلی دیر بود و نمیتونم ویزا بگیرم و برم. حالا فعلا قراره اون روز اینترنتی باهام مصاحبه کنن. شما می دونید سوالاتشون معمولا چطوره؟
    خیلی ممنون
    سلام
    منظورم این بود که پذیرش رو بعد از مصاحبه بهم دادن. مصاحبم 1 ماه پیش بود.
    راستش از سوالات معمولی شروع میشه:
    - دلایل انتخاب این رشته، دانشگاه و کشور
    - پیشینه تحصیلی
    - سوابق کاری که تو رزومه ذکر کردید
    - برنامتون واسه تحصیل و بعدش
    تا میرسه به تخصصی ترا:
    - رو چه موضوعی علاقه دارین کار کنین
    - نقاط قوت و ضعفتون (توی مباحث درسی)
    - اگه هم روی علایق یا موضوع خاصی کار کرده باشین یا اشاره کردین که میخواین کار کنین، در مورد اون مبحث
    و سوالات احتمالی شما (فاند، امکان ادامه تحصیل تا مقاطع بالاتر، پروژه های جاری و ...)

نگران نباشید، معمولا لحن و روش صحبت و پرسشهاشون خودش آرامش دهنده است...

موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)