صفحه 221 از 506 نخستنخست ... 121171211212213214215216217218219220221222223224225226227228229230231271321 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,201 تا 2,210 , از مجموع 5051

موضوع: ویزای دانشجویی اسپانیا

Banned

پیش فرض پاسخ : مدارک لازم برای ویزای اسپانیا

من گزینه multiply نوشتم واسه ورود و خروج . ویزایی دانشجویی ! درست ؟
    و کار نمی کردم جایی جاشو خالی گذاشتم . شک میکنن یعنی ؟

Banned

پیش فرض پاسخ : ویزای دانشجویی اسپانیا

نقل قول نوشته اصلی توسط Msaffari نمایش پست ها
    این یکشنبه از بچه ها کسی سفارت نمیره ؟؟؟ من صبح زود این یکشنبه یعنی پانزده جولای میرم مدارکم رو برای ویزا تحویل بدم .
    از شما ایرادی نگرفتن ؟ برای ویزا روز 1 شنبه !

Senior Member YPhoenix آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electronics

پیش فرض پاسخ : مدارک لازم برای ویزای اسپانیا

نقل قول نوشته اصلی توسط nas2012 نمایش پست ها
    بله . عجله نکنید و با دقت جمع کنید مدارکو
    سلام
    اصلاح میکنم!
    عجله بکنید و با دقت جمع کنید مدارکو!!!
    الان دارالترجمه ها یکم شلوغ شدن و هی که رو به آخر بره سفارت هم شلوغ تر میشه.
    پس با آرامش زود مدارکو آماده کنید.
    موفق باشید.
    هر کجا هستم، باشم، آسمان مال من است. پنجره، فکر، هوا، عشق، زمین مال من است. چه اهمیت دارد گاه اگر می رویند قارچ های غربت...؟
    ITA: 07/2015, Submission: 07/2015, RPRF: 09/2015, Background check: 11/2015, PPR: 01/2016, Visa Issued: 01/2016, Landed: 06/2016

سلام دوستان
    من تو نامه پذیرشم نوشته شروع ترم 13 سپتامبر .با توجه به اینکه تو برگه سفارت نوشته حداقل 5 هفته زودتر از تاریخ سفر به اسپانیا باید برای ویزا اقدام کرد .من نمی دونم حتما این هفته یعنی 22 جولای برم تحویل مدرک یا اگر بذارم هفته بعدش که میشه 29 جولای آیا دیره یا نه؟ چون حتی اگه 29 جولای هم برم هنوز 7 هفته تا شروع ترم باقی مونده.ممنون میشم نظرتون رو بگید؟

Senior Member YPhoenix آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electronics

نقل قول نوشته اصلی توسط azin_b نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من تو نامه پذیرشم نوشته شروع ترم 13 سپتامبر .با توجه به اینکه تو برگه سفارت نوشته حداقل 5 هفته زودتر از تاریخ سفر به اسپانیا باید برای ویزا اقدام کرد .من نمی دونم حتما این هفته یعنی 22 جولای برم تحویل مدرک یا اگر بذارم هفته بعدش که میشه 29 جولای آیا دیره یا نه؟ چون حتی اگه 29 جولای هم برم هنوز 7 هفته تا شروع ترم باقی مونده.ممنون میشم نظرتون رو بگید؟
    سلام دوست عزیز
    شما با خیال راحت اگر مقدور هست براتون همین هفته برید. زود نیست. تازه اگر هم باشه، زود بهتر از دیره!
    موفق باشید
    هر کجا هستم، باشم، آسمان مال من است. پنجره، فکر، هوا، عشق، زمین مال من است. چه اهمیت دارد گاه اگر می رویند قارچ های غربت...؟
    ITA: 07/2015, Submission: 07/2015, RPRF: 09/2015, Background check: 11/2015, PPR: 01/2016, Visa Issued: 01/2016, Landed: 06/2016

Junior Member

سلام
    اين مسئله معدل هنوز هم مشكل زاست؟؟
    ايا داشتن فاند مي تونه عامل ريجكت شدن باشه(با توجه به اوضاع اقتصادي اسپانيا) يا ربطي نداره؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط amin198 نمایش پست ها
    سلام
    ايا داشتن فاند مي تونه عامل ريجكت شدن باشه(با توجه به اوضاع اقتصادي اسپانيا) يا ربطي نداره؟
    اوضاع اسپانیا که خیلی خراب ! اصلا معلوم نیست رو چه حسابی ریجکت میکنن .
    از دوستانی که ریجت شدن کسی هم هست اعتراض داده باشه که دوباره رسیدگی شه ؟ دلیل ریجکت میگن یا نه ؟

Junior Member sabzak آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    CFD- Fraunhofer Institute,Germany

سلام
    من پارسال ریجکت شدم و امسال ویزا گرفتم
    هر دو سال هم فاند داشتم
    توی نامه ریجکت هم دلیلی برای شما نمیارن و شفاهی هم چیزی بهتون نمیگن؛ تنها جواب اینه : این نظر کنسول بوده!
    خیلی پارامتر ها به نظرم دخیل هست و اینطور نیست که بتونیم تاثیر یک پارامتر رو جداگانه بررسی کنیم

سلام
    این سفارت کلا هیچیش معلوم نیست ولی انگار این ترم دوباره به معدل گیر میدن چون تنها مشکل من و دوستم که reject شدیم معدل بود و روزی هم که برای legalize رفتیم اقای مدد(زال)بهمون گفت با این معدلاتون و اینکه مقاله ندارین من پیشنهاد میکنم اصلا وقت و پولتون رو هدر ندین و مدارکتون رو واسه ویزا نیارین که خوب ما بردیم و reject هم شدیم.معدل من 13.50 بود ولی 2 نفر ترم پیش با معدل 12 و 1 نفرم با معدل 13 میدونم که ویزا گرفتند!(البته اینهایی که گفتم برای master ها بود.تا جایی که من دیدم بچه های phd همه ویزا گرفتن)

نقل قول نوشته اصلی توسط nas2012 نمایش پست ها
    اوضاع اسپانیا که خیلی خراب ! اصلا معلوم نیست رو چه حسابی ریجکت میکنن .
    از دوستانی که ریجت شدن کسی هم هست اعتراض داده باشه که دوباره رسیدگی شه ؟ دلیل ریجکت میگن یا نه ؟
    من می خواهم فردا یا پسفردا نامه reconsider روببرم ولی عملا فکر نکنم حتی بخونند این نامه هارو.هیچ دلیلی هم برای reject شدن نمیگن.ظاهرا به ما ربطی نداره که چرا reject شدیم!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)