صفحه 222 از 506 نخستنخست ... 122172212213214215216217218219220221222223224225226227228229230231232272322 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,211 تا 2,220 , از مجموع 5051

موضوع: ویزای دانشجویی اسپانیا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای دانشجویی اسپانیا

براي اونايي كه پذيرش دكترا هم دارن اي مسئله معدل رو بهش گير ميدن؟ يا فقط براي مستر هست؟

Junior Member alireza9900 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Oulu - Information Processing Science

دوستان سلام،

من هم شرايط مشابه شما را داشتم. من از upm پذيرش داشتم. اين فروم رو من بارها خوندم و سعی کردم تحليل کنم ببينم چه فکتور هايی مهم هستند. اما به نظر مياد حساب کتاب خاصی نداره و سليقه اي با قضيه برخورد ميشه (البته به نظر من)

من انتخاب های ديگه هم داشتم خوشبختانه و به همين دليل اصلاً ريسک نکردم و اسپانيا رو از انتخاب خودم حذف کردم.

اميدوارم همگی ويزا بگيريد ولی اگه رجکت شديد نگران نباشيد مشکل از شما نيست. درضمن به نظر شخص بنده کشوری مثل اسپانيا با اين شرايط که الان داره ارزش نداره آدم انقدر انرژی صرف کنه.

خلاصه خودتون رو دست کم نگيريد و سعی کنين فرصت های ديگه هم داشته باشيد تا زمان رو از دست نديد.

شاد و پيروز باشيد

نقل قول نوشته اصلی توسط iran88 نمایش پست ها
    این سفارت کلا هیچیش معلوم نیست ولی انگار این ترم دوباره به معدل گیر میدن چون تنها مشکل من و دوستم که reject شدیم معدل بود و روزی هم که برای legalize رفتیم اقای مدد(زال)بهمون گفت با این معدلاتون و اینکه مقاله ندارین من پیشنهاد میکنم اصلا وقت و پولتون رو هدر ندین و مدارکتون رو واسه ویزا نیارین که خوب ما بردیم و reject هم شدیم.معدل من 13.50 بود ولی 2 نفر ترم پیش با معدل 12 و 1 نفرم با معدل 13 میدونم که ویزا گرفتند!(البته اینهایی که گفتم برای master ها بود.تا جایی که من دیدم بچه های phd همه ویزا گرفتن)

نقل قول نوشته اصلی توسط amin198 نمایش پست ها
    براي اونايي كه پذيرش دكترا هم دارن اي مسئله معدل رو بهش گير ميدن؟ يا فقط براي مستر هست؟
    من ندیدم که به بچه های phd برای معدل چیزی بگن,البته یکیشون رو میدونم که بالا بود معدلش ولی از مال بقیه خبر ندارم ولی میگم تا جایی که من دیدم همه phd ها ویزا گرفتن.

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza9900 نمایش پست ها
    دوستان سلام،

من هم شرايط مشابه شما را داشتم. من از upm پذيرش داشتم. اين فروم رو من بارها خوندم و سعی کردم تحليل کنم ببينم چه فکتور هايی مهم هستند. اما به نظر مياد حساب کتاب خاصی نداره و سليقه اي با قضيه برخورد ميشه (البته به نظر من)

من انتخاب های ديگه هم داشتم خوشبختانه و به همين دليل اصلاً ريسک نکردم و اسپانيا رو از انتخاب خودم حذف کردم.

اميدوارم همگی ويزا بگيريد ولی اگه رجکت شديد نگران نباشيد مشکل از شما نيست. درضمن به نظر شخص بنده کشوری مثل اسپانيا با اين شرايط که الان داره ارزش نداره آدم انقدر انرژی صرف کنه.

خلاصه خودتون رو دست کم نگيريد و سعی کنين فرصت های ديگه هم داشته باشيد تا زمان رو از دست نديد.

شاد و پيروز باشيد
    خوش بحالتون.پذیرش من مال upc بود.من که 2 سال وقتم رو گذاشتم برای اسپانیا و کلی هم زحمت کشیدم اخرشم اینجوری شد و الان هیچ گزینه دیگه ای هم ندارم و نمی دونم اصلا باید چیکار کنم!
    امیدوارم موفق باشید

Banned

من می خواهم فردا یا پسفردا نامه reconsider روببرم ولی عملا فکر نکنم حتی بخونند این نامه هارو.هیچ دلیلی هم برای reject شدن نمیگن.ظاهرا به ما ربطی نداره که چرا reject شدیم!
    بعد از ریجکتی میدونین دقیقا چند ماه بعد میشه دوباره درخواست ویزا داد به اسپانیا ؟

از بچه های phd اخیرا کسی ریجکت شده ؟ در این 2 ماه اخیر ؟

نامه reconsider خودشون میدن ؟ یا باید درخواست کنی ازشون ؟ و اینکه اگه بگین کتبا نامه بدین میدن واسه ریجکتی میدن ؟
    ویرایش توسط aida_11041 : July 21st, 2012 در ساعت 06:35 PM دلیل: ادغام پستها

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط sabzak نمایش پست ها
    من پارسال ریجکت شدم و امسال ویزا گرفتم
    هر دو سال هم فاند داشتم
    توی نامه ریجکت هم دلیلی برای شما نمیارن و شفاهی هم چیزی بهتون نمیگن؛ تنها جواب اینه : این نظر کنسول بوده!
    خیلی پارامتر ها به نظرم دخیل هست و اینطور نیست که بتونیم تاثیر یک پارامتر رو جداگانه بررسی کنیم
    شما امسال چه مدرکی اضافه کردی به مدارکت نسبت به پارسال ؟
    تو نامه ریجکتی پارسالتون چی نوشته دقیقا ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط nas2012 نمایش پست ها
    بعد از ریجکتی میدونین دقیقا چند ماه بعد میشه دوباره درخواست ویزا داد به اسپانیا ؟

از بچه های phd اخیرا کسی ریجکت شده ؟ در این 2 ماه اخیر ؟

نامه reconsider خودشون میدن ؟ یا باید درخواست کنی ازشون ؟ و اینکه اگه بگین کتبا نامه بدین میدن واسه ریجکتی میدن ؟
    محدوديتي براي درخواست ويزا بعد از reject شدن وجود نداره هر وقت بخواين ميتونين دوباره در خواست بدين اينو من پرسيدم ازشون,همونطور كه گفتم بچه هاي phd كه من ديدم همه accept شدن.نامه reconsider رو هم خودتون بايد بنويسين سفارت چيزي نميده ولي يك نامه به شما ميده كه نوسته شما reject شدين كه البته دليلي هم توش نوشته نشده.كار ديگه اي كه ميشه كرد اينه كه اون نامه reject رو به دانشگاه mailكنين و دانشگاه با سفارت تماس بگيره و بگه كه به حضور شما اونجا نياز هست
    من خودم نامه رو براي advisor ام فرستادم و قراره اين كار رو بكنه ولي تاثيري نداره احتمالا

Banned

محدوديتي براي درخواست ويزا بعد از reject شدن وجود نداره هر وقت بخواين ميتونين دوباره در خواست بدين اينو من پرسيدم ازشون,همونطور كه گفتم بچه هاي phd كه من ديدم همه accept شدن.نامه reconsider رو هم خودتون بايد بنويسين سفارت چيزي نميده ولي يك نامه به شما ميده كه نوسته شما reject شدين كه البته دليلي هم توش نوشته نشده.كار ديگه اي كه ميشه كرد اينه كه اون نامه reject رو به دانشگاه mailكنين و دانشگاه با سفارت تماس بگيره و بگه كه به حضور شما اونجا نياز هست
    من خودم نامه رو براي advisor ام فرستادم و قراره اين كار رو بكنه ولي تاثيري نداره احتمالا
    شما مطمئن هستین محدودیت زمانی نداره ؟ از آقای زال و گل محمدی پرسیدن ؟ من خیلی استرس دارم

Banned

شما واسه فوق پذیرش داشتی ؟ از کدوم دانشگاه ؟

Banned

گرفتن جواب ویزا تلفنی نمیشه ؟ چه روزی باید مراجعه کرد ؟و چه ساعاتی !!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)