صفحه 224 از 506 نخستنخست ... 124174214215216217218219220221222223224225226227228229230231232233234274324 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,231 تا 2,240 , از مجموع 5051

موضوع: ویزای دانشجویی اسپانیا

پیش فرض پاسخ : ویزای دانشجویی اسپانیا

سلام تبریک میگم
    شمایی که مستر بودید میتونید مختصر از سوابق تحصیلی و معدلتون بنویسید ...... منم واسه مستر هفته پیش مدارکمو تحویل دادم .....
    برای مصاحبه چند روز بعد از تحویل مدارک تماس میگیرن ؟
    و بعد از چند هفته مراجعه کردین سفارت برای جواب ویزا ؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Msaffari نمایش پست ها
    سلام تبریک میگم
    شمایی که مستر بودید میتونید مختصر از سوابق تحصیلی و معدلتون بنویسید ...... منم واسه مستر هفته پیش مدارکمو تحویل دادم .....
    برای مصاحبه چند روز بعد از تحویل مدارک تماس میگیرن ؟
    و بعد از چند هفته مراجعه کردین سفارت برای جواب ویزا ؟
    من مقاله و شرکت در کنفرانس ندارم ! شما مدرک زبان و مقاله داشتین ؟

سلام دوستان
    من مدرکم کاردانی به کارشناسی بوده عمران ، نمیدونین مدرک آخری معلشو مد نظر قرار میدن یا کاردانی هم حسابه ؟ (یکی میگفت زال گفته کاردانی نمیخواد ! اما از من گل محمدی گرفت کاردانیمو) منم کاردانیم 13.6 هستش . شما مقاله و سابقه کار و مقام علمی و این جور مسائل هم تو رزومتون داشتین ؟؟؟ رزومه رو کلا نگاه می کنن ؟ یا اینکه مدرک زبان انگلیسی نشون دادین ؟
    و اینکه چه رشته ای بودین ؟؟؟ برخی از دوستان میگن برخی رشته ها مورد دارن !!!!

بله تو رزومم سه تا مقاله بین المللی مهم و دو تا مقاله ایرانی و یک مقام اول در یک کنفرانس بین المللی بتن . بعلاوه مدرک آیلتس 6.5 سابقه کار نیمه وقت حدود ده ماه هم دارم . من معدل کارشناسیم 14.51 و کاردانیم 13.61 هستش ...

Banned

سلام دوستان
    من مدرکم کاردانی به کارشناسی بوده عمران ، نمیدونین مدرک آخری معلشو مد نظر قرار میدن یا کاردانی هم حسابه ؟ (یکی میگفت زال گفته کاردانی نمیخواد ! اما از من گل محمدی گرفت کاردانیمو) منم کاردانیم 13.6 هستش . شما مقاله و سابقه کار و مقام علمی و این جور مسائل هم تو رزومتون داشتین ؟؟؟ رزومه رو کلا نگاه می کنن ؟ یا اینکه مدرک زبان انگلیسی نشون دادین ؟
    و اینکه چه رشته ای بودین ؟؟؟ برخی از دوستان میگن برخی رشته ها مورد دارن !!!!
    رشته دکتری مخابرات ایراد داره؟

پذیرش من ماله دکتری مخابرات upm . کسی با مخابرات ویزا گرفته ؟
    ویرایش توسط aida_11041 : July 23rd, 2012 در ساعت 01:16 PM دلیل: ادغام دو پست

توش هسته و سانتریفیوج نداره که ! یعنی پذیرش از قانون تاس انداختن پیروی می کند !!!! به نظر شما تو این ترم سپتامبر به دلیل متقاضی زیاد رد نمی کنن ؟؟؟ کسی میدونه تو ترم زمستون شرایط پذیرش چطوره ؟

Banned

توش هسته و سانتریفیوج نداره که ! یعنی پذیرش از قانون تاس انداختن پیروی می کند !!!! به نظر شما تو این ترم سپتامبر به دلیل متقاضی زیاد رد نمی کنن ؟؟؟ کسی میدونه تو ترم زمستون شرایط پذیرش چطوره ؟
    نه نداره . ولی به یکی که تو مخابرات کار میکرد ویزا ندادن !
    ترم ژانویه که افتضاح بود وضع ویزا . خیلی ها ریجکت شدن

عجب !!! خوب مخابرات ارگان دولتی هستش ! من دانشگاه URV مستر تحقیقاتی ساختمان و انرژی پذیرش دارم .......... نمی دانم چه خواهد شد ولی آنقدر می دانم که می میرم در این لحظه که پاسخ ها فراوانند .......

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nas2012 نمایش پست ها
    شما مصاحبه هم داشتین ؟ چند روزه ویزاتون اومد ؟
    نه نداشتم، 28 روز

Senior Member YPhoenix آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electronics

سلام جوون.
    کاش مشکل فقط هسته بود!!! این روزا هر چیزی رو میشه به هسته ربط داد!!!!!
    راستش زمستون کلا وضعیت یه کم بدتره (پارسال که خیلی بد بود!) سپتامبر معمولا بهتره.

بنظرم بچه ها خیلی ذهنتونو درگیر نکنید! مثل من پیر میشیدا !!!!! بالاخره همه چیز تاثیر گذاره و چون اینجا تقریبا 1.5 درصد!!!! از بچه ها نتیجه درخواستاشونو مرقوم میکنن، نمیشه هیچ مدل آماری پیدا کرد...
    پس...
    کمتر غصه بوخورید!
    هر کجا هستم، باشم، آسمان مال من است. پنجره، فکر، هوا، عشق، زمین مال من است. چه اهمیت دارد گاه اگر می رویند قارچ های غربت...؟
    ITA: 07/2015, Submission: 07/2015, RPRF: 09/2015, Background check: 11/2015, PPR: 01/2016, Visa Issued: 01/2016, Landed: 06/2016

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)