صفحه 228 از 506 نخستنخست ... 128178218219220221222223224225226227228229230231232233234235236237238278328 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,271 تا 2,280 , از مجموع 5051

موضوع: ویزای دانشجویی اسپانیا

Senior Member YPhoenix آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electronics

پیش فرض پاسخ : ویزای دانشجویی اسپانیا

نقل قول نوشته اصلی توسط nas2012 نمایش پست ها
    وقت گرفتین برا ۱ شنبه رفتن ؟ اگه جواب اومد اینجا خبر بدن . ۲ شنبه هم میشه رفت واسه جواب ؟
    معمولا کمتر از 4 هفته رفتن زوده. اما پارسال از یه تاریخی به بعد جوابا حتی 12 روزه میومد و یه لیست گذاشته بودن روی میز ورودی که اسامی و نتیجه درخواست ویزاها توش بود.
    ولی اگر خواستید برید حتما اسمتونو بنویسید که یکشنبه روز شلوغیه. اگر دوستان کسی یکشنبه میخواید برید لطف کنید به من پ خ بدید تا یه اسم واسه تحویل مدارک برام بنویسید.

ممنون
    هر کجا هستم، باشم، آسمان مال من است. پنجره، فکر، هوا، عشق، زمین مال من است. چه اهمیت دارد گاه اگر می رویند قارچ های غربت...؟
    ITA: 07/2015, Submission: 07/2015, RPRF: 09/2015, Background check: 11/2015, PPR: 01/2016, Visa Issued: 01/2016, Landed: 06/2016

Junior Member

سلام بچه ها
    من در خصوص ویزا و مدارک لازم چند سوال برام پیش اومده
    ممنون می شم کسایی که اطلاعات کامل دارن، کامل جوابمو بدین
    اول اینکه من به دلیل مشکل سربازی فعلا نمی تونم مدرکمو آزاد کنم، برا سفارت چی کار کنم؟
    دوم اینکه اگه ترجمه ریزنمرات به انگلیسی باشه اشکالی داره؟
    سوم نامه پذیرش دانشگاه یعنی چی ایمیلو پرینت بگیرم؟ اگه از صفحه پروفایلم که نوشته پذیرفته شدم پرینت بگیرم قبوله؟
    چهارم اینکه برنامه تحصیلی یا پروپزال دوره پذیرفته شده چیه؟
    پنجم برا توانایی مالی چقد و چه مدت باید تو حساب باشه؟
    ششم توی فرم ویزا یا مصاحبه، اگه پرسیده شد بعدش هدفت چیه، باید بگیم قصد برگشت داریم یا می خوایم اسپانیا بمونیم؟
    ممنون دوستان عزیز

1. واسه مدارک باید ببینید دانشگاهتون نظرش چیه چون اصولا تا مدارک تایید شده ندین دانشگاه پذیرشو پست نمی کنن. فکر کنم باید گواهی ای از دانشگاه مبنی بر اتمام دروس و معدلتون بگیرید ... من هم اردیبهشت همین وضعیت رو داشتم و دانشگاه از من اینو خواست ... ریز نمرات که آزاد میشه مشکلی نداره .
    2. من تا جایی که می دونم اسپانیایی بیشتر تحویل میدن .. خود سفارت هم میگه اسپانیایی باید باشه ... استثناء هم وجود داشته ولی.
    3. اگه ایمیل پدیرش اومده می تونین تحویلش بدین . از پروفایل !!
    4. لیست دروسی هست که باید پاس کنین باید با پذیرش اصلی براتون ارسال کنن من هم چون ایمیل رو پرینت گرفتم نداشتم اما : پروپوزال تحویل دادم . شما بخش پروپوزال اطلاعات بیشتری پیدا می کنید .. ( در مورد رشتتون باید بنویسید و هدف از انتخوابش و ...)
    5. برای ارشد بیست و پنج تا سی خوبه ) بیشتر هم میزارن .... (سند هم میتونین ببرین ،ترجمه انگلیسیش با یک تعهد از پدر یا صاحب سند )
    6. هدفتون درس خوندنه و جواب اینکه چرا اینجا رو انتخاب کردید هم داشته باشید و شما حتماً بر می گردید به وطن عزیزتان تا به مردم عزیز خدمت کنین و ...

Junior Member sabzak آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    CFD- Fraunhofer Institute,Germany

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi1367 نمایش پست ها
    سلام بچه ها
    من در خصوص ویزا و مدارک لازم چند سوال برام پیش اومده
    ممنون می شم کسایی که اطلاعات کامل دارن، کامل جوابمو بدین
    اول اینکه من به دلیل مشکل سربازی فعلا نمی تونم مدرکمو آزاد کنم، برا سفارت چی کار کنم؟
    دوم اینکه اگه ترجمه ریزنمرات به انگلیسی باشه اشکالی داره؟
    سوم نامه پذیرش دانشگاه یعنی چی ایمیلو پرینت بگیرم؟ اگه از صفحه پروفایلم که نوشته پذیرفته شدم پرینت بگیرم قبوله؟
    چهارم اینکه برنامه تحصیلی یا پروپزال دوره پذیرفته شده چیه؟
    پنجم برا توانایی مالی چقد و چه مدت باید تو حساب باشه؟
    ششم توی فرم ویزا یا مصاحبه، اگه پرسیده شد بعدش هدفت چیه، باید بگیم قصد برگشت داریم یا می خوایم اسپانیا بمونیم؟
    ممنون دوستان عزیز
    دوست عزیز شما باید ترجمه مدرکت رو به سفارت هم بدی که واسه اینکه مدرک قابل ترجمه بهت بدن لازمه که مدرک رو آزاد کنی!
    هم سفارت و هم دانشگاه ترجمه مدارک تحصیلی رو اسپانیایی میخوان!

ApplyAbroad Guardian
    aida_11041 آواتار ها

كاربران عزيز
    براي حفظ نظم فروم و دسترسي راحت تر به اطلاعات، لطفا از مطرح كردن بحثهاي شخصي و مطالبي كه فاقد محتواي مفيدي براي فروم و ديگر كاربران هستند، خودداري كنيد.
    بحث هاي شخصي و هماهنگي ها رو از طريق پيام خصوصي دنبال كنيد. همچنين از مطرح كردن پرسش هاي كلي نظير اينكه چه كسي ويزا گرفته و يا نه، خودداري كنيد.
    تمامي ارسالهاي اينچنيني حذف شدند.
    باتشكر
    مديريت انجمن اسپانيا
    هرچه گویی چاره دانم کرد جز تقدیر را

Junior Member Carolina آواتار ها

سلام دوستان
    لطفا اگر کسی برای دوره آموزشی زبان اسپانیایی تونسته ویزا بگیره شرایطش رو توضیح بده
    ممنون

Junior Member

سلام دوستان
    طبق وظیفه وجدانی خواستم خبر خوب هم اینجا باشه...امروز بنده و 2 نفر دیگه ویزا گرفتیم ...2 تا مستر و یکی دکترا همگی 28 روز پیش مدارکو دادیم...بقیه رو نمیدونم گرفتن یا نه.به من گفته بودن 40 روز دیگه اما 28 روزه اومده بود...امیدوارم همگی موفق باشین.

Junior Member

سلام من دیروز بعد از سه هفته رفتم واسه جواب بهم گفتن هنوز جوابی نیومده ولی من هر کی رو دیدم ویزاش ok شد خوشبختانه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدارک لازم برای ویزای اسپانیا

سلام
    ممکنه من را راهنمایی کنید برای پر کردن فرم منظورش از multiple چی هست ؟ و من باید کدام گزینه را پر کنم؟ در ضمن آیا سفارت ترجمه انگلیسی مدارک را می پذیره ؟
    ویرایش توسط aida_11041 : August 6th, 2012 در ساعت 02:41 PM دلیل: ایمیل

پیش فرض پاسخ : مدارک لازم برای ویزای اسپانیا

سلام
    من برای شما ایمیل ارسال کردم دوست گرامی .. اما برای راهنمایی دوستان دیگه که ممکنه این اطلاعات به دردشون بخوره میگم که ...... منظور از Multiple تعداد ورود و خروج که شما همین گزینه رو بزنین.
    خود سفارت میگه مدارک تحصیلی و سوء پیشینه و پزشکی باید اسپانیایی باشند .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)