صفحه 244 از 506 نخستنخست ... 144194234235236237238239240241242243244245246247248249250251252253254294344 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,431 تا 2,440 , از مجموع 5051

موضوع: ویزای دانشجویی اسپانیا

پیش فرض پاسخ : مدارک لازم برای ویزای اسپانیا

درود
    بهترین راهنمایی خوندن پنجاه صفحه قبلیه ، من هم همین کار رو کرده بودم ، یعنی هر کسی بخواد کاملاٌ توضیح بده باز هم جایی از قلم می افته پس نظر همه رو تو پست های قبلی بخونین خیلییییی کمک می کنه. مشکل خیلی خاصی پیش اومد پیغام خصوصی بدین بچه ها ، من سرم شلوغه خیلی با دانشگاه اما می دونم وقت اپلای کردن شروع شده پس سعی می کنم زود به زود چک کنم ایمیل ها رو ...

پیش فرض پاسخ : ویزای دانشجویی اسپانیا

به فکر جای دیگه ای باشین .... همه ما اینجا بارها رد شدیم .... ما هم نا امید بودیم ولی همیشه یه کوچولو امید ته دل می مونه .... جاهای خوب زیاد هست ...

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای دانشجویی اسپانیا

سلام دوستان. آیا بعد از ریجکت ویزای ناسیونال اسپانیا میتونم برای ویزای شینگن از کشور دیگه درخواست بدم یا باید شش ماه بگذره؟ اگه میتونم درخواست ویزای شینگن بدم آیا به خاطر ریجکت ویزای ناسیونال شانسم کمتر میشه یا خیر؟
    ممنون میشم اگه زودتر پاسخ بدین چون فرصت کمی برای تصمیم گیری دارم.

ببخشید
    برای ترجمه اسپانیایی مدارک حتما باید به دارالترجمه خاصی مراجعه کرد؟
    آیا در اصفهان و شیراز هم دارالترجمه اسپانیش هست؟
    احدودا چند روز طول میکشه ترجمه دانشنامه . ریزنمرات؟
    ممنون

Junior Member

الان دیگه نمی شه از سایت ثبت نام کرد چخ جوریه؟ با سال قبل شرایط فرق کرده؟

Junior Member sabzak آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    CFD- Fraunhofer Institute,Germany

نقل قول نوشته اصلی توسط fernando20 نمایش پست ها
    ببخشید
    برای ترجمه اسپانیایی مدارک حتما باید به دارالترجمه خاصی مراجعه کرد؟
    آیا در اصفهان و شیراز هم دارالترجمه اسپانیش هست؟
    احدودا چند روز طول میکشه ترجمه دانشنامه . ریزنمرات؟
    ممنون
    والا اون موقع که من مدارک ترجمه میکردم فقط دو تا مترجم رسمی اسپانیایی تو ایران وجود داشت و دفترشون هم تهران بود!
    طبعا دارالترجمه های دیگه ای که در سراسر ایران ترجمه رسمی اسپانیایی قبول میکنن، مدارک رو برای این آقایون میفرستن تا اینا ترجمه و مهر کنن
    این قضیه رو هم اضافه کنین که مدارک باید توی دادگستری و وزارت امورخارجه هم تایید و مهر بشه
    و این آقایون هم سرشون شلوغه
    واسه همین زمان ترجمه رسمی اسپانیایی رو اصلا دست کم نگیرید
    شده که من مدرک دادم برای ترجمه دوم دانشنامه (یعنی مترجم عین ترجمه رو داشته و فقط میخواسته پرینت بگیره و مهر کنه) و یک ماه طول کشیده ترجمه من!!!!!

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط fifilady نمایش پست ها
    الان دیگه نمی شه از سایت ثبت نام کرد چخ جوریه؟ با سال قبل شرایط فرق کرده؟
    سال قبل قضیه از این قرار بود که سفارت ویزاهای کوتاه مدتش مثل توریستی و کنفرانس و اینا رو منتقل کرده بود به یه جای دیگه توی خیابون سهروردی
    اون بخش سفارت سایت داشت و میشد آنلاین وقت سفارت گرفت و فرم ها رو دانلود کرد و اینا
    سفارت بلوار شهرزاد هم چون سرش خلوت شده بود اعلام کرده بود برای تحویل مدارک و اینا دیگه نیازی به وقت سفارت نیست و هر وقت مدارکتون حاضر شد یکشنبه ها بیاید به نوبت اسم بنویسید و مدارک رو تحویل بدین
    الان گویا دوباره اون بخش توریستی برگشته به خود سفارت و سفارت شلوغ شده و مثل سابق باید با دعوتنامه و پاسپورت و اینا برید وقت سفارت بگیرید
    که بسته به اینکه سفارت چقدر شلوغ باشه ممکنه وقتی که میدن یهو 2 ماه دیگه باشه

نقل قول نوشته اصلی توسط sabzak نمایش پست ها
    والا اون موقع که من مدارک ترجمه میکردم فقط دو تا مترجم رسمی اسپانیایی تو ایران وجود داشت و دفترشون هم تهران بود!
    طبعا دارالترجمه های دیگه ای که در سراسر ایران ترجمه رسمی اسپانیایی قبول میکنن، مدارک رو برای این آقایون میفرستن تا اینا ترجمه و مهر کنن
    این قضیه رو هم اضافه کنین که مدارک باید توی دادگستری و وزارت امورخارجه هم تایید و مهر بشه
    و این آقایون هم سرشون شلوغه
    واسه همین زمان ترجمه رسمی اسپانیایی رو اصلا دست کم نگیرید
    شده که من مدرک دادم برای ترجمه دوم دانشنامه (یعنی مترجم عین ترجمه رو داشته و فقط میخواسته پرینت بگیره و مهر کنه) و یک ماه طول کشیده ترجمه من!!!!!
    میشه بزرگواری بفرمایید نام این دو دارالترجمه با تلفنشونو بذارید من تهران جایی رو نمیشناسم...ممنون؟
    چندتا سوال دیگه دارم:
    -برای تایید مدارکٰ
    همون سشنبه مراجعه کنم ساعت 9 صبح کافیه یا باید بگم مثلا دوستم بره اسممو بنویسه؟ کجا اسم مینویسن؟ عیب نداره دوستم بره؟(چون من باید شب قبلش از شهرستان با اتوبوس حرکت کنم تا صبح برسم)
    - تایید مدارک چقدر طول میکشه؟ الانم مشکل اینه که صرافی ها یورو خرد مثلا 14 یورو ! نمیفروشن...رقم سنگین فقط میدن
    - ادرس دقیق فعلی سفارت رو میشه بذارید؟
    ممنون

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط fernando20 نمایش پست ها
    میشه بزرگواری بفرمایید نام این دو دارالترجمه با تلفنشونو بذارید من تهران جایی رو نمیشناسم...ممنون؟
    چندتا سوال دیگه دارم:
    -برای تایید مدارکٰ
    همون سشنبه مراجعه کنم ساعت 9 صبح کافیه یا باید بگم مثلا دوستم بره اسممو بنویسه؟ کجا اسم مینویسن؟ عیب نداره دوستم بره؟(چون من باید شب قبلش از شهرستان با اتوبوس حرکت کنم تا صبح برسم)
    - تایید مدارک چقدر طول میکشه؟ الانم مشکل اینه که صرافی ها یورو خرد مثلا 14 یورو ! نمیفروشن...رقم سنگین فقط میدن
    - ادرس دقیق فعلی سفارت رو میشه بذارید؟
    ممنون
    برگه ها رو برای نام نویسی اصولا هر روز که داره سفارت تعطیل میشه برای فردا میزنن پشت در سفارت! در نتیجه دوستت میتونه عصر دوشنبه بره و اسمتو بنویسه (یا سه شنبه صبح زود) و خودت همون سه شنبه ساعت 9 بری سفارت
    سفارت الان آدرسش اینه: دروس، بلوار شهرزاد، خیابان شادی
    میتونی 20 یورو بخری! 20 یورو رو سفارت قبول میکنه و بقیه اش رو میده بهت!
    مطمئن نیستم اصلا ولی فکر کنم وقتی مدارک رو تحویل میدی بهت یه رسید میدن و میگن یکی دو روز بعد بری تحویل بگیری! ولی فکر کنم کس دیگه هم میتونه برات تحویل بگیره مدارک رو!
    دوستان اگه من اشتباه میکنم تصحیح کنن لطفا!

بله ، زنگ بزنید سفارت راهنمایی می کنن مثلاً گندم تو انقلاب اول آزادی کوچه مترو یا غیره ....
    تهران فقط هست .
    بستگی داره سرشون شلوغ باشه یا نه که بیشتر وقت ها شلوغه سرشون.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)