صفحه 245 از 506 نخستنخست ... 145195235236237238239240241242243244245246247248249250251252253254255295345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,441 تا 2,450 , از مجموع 5051

موضوع: ویزای دانشجویی اسپانیا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدارک لازم برای ویزای اسپانیا

بچه ها سلام، کسی می دونه بیمه نامه بین المللی مسافرتی رو از کجا باید بگیرم؟ اگر تعدادی موسسه این کار رو می کنند کدوم معتبرتره (پیام خصوصی لطفا)

Junior Member

دارالترجمه ای که سریع و با دقت تحویل می ده کسی می شناسه؟ (پیام خصوصی لطفا)
    اینکه می گن دوشنبه نوبت می دیم معمولا برای 3 شنبه همون هفته می دن؟ می خوام بدونم مثلا اگر من 2شنبه این هفته برم وقت بگیرم که فرم رو پر کنم و 60 یورو رو بدم باید مدارک ترجمه سلامت پزشکی و عدم سوء پیشینه و مدارک تحصیلی آماده باشه؟ یا اینکه نه بعدا هم می شه مدرک رو داد ؟ آخه امروز که رفتم سفارت گفت فعلا این فرم ها رو لازم نیست آماده کنی ، بیا اول بهت نوبت بدم بعد می گم چیکار کن. ولی چون بچه ها می گن ترجمه طول می کشه نمی خوام لحظه آخر با عجلا کار کنم.
    ممنون از کمکتون

اساتید بحث تبلیغ نیست من اینارو از گوگل پیدا کردم ایا مورد تایید سفارت هستند؟ خواهشا پاک نکنید سوالمو برام مهمه کدوم دارالترجمه ببرم آخه من شهرستانم....
    دارالترجمه انجمن نوین
    دارالترجمه عاج
    دارالترجمه نوبهار

من برای فرصت مطالعاتی شش ماهه اقدام کرده بودم (خانوادگی) ریجکت شدم . آیا کسی می تونه به من کمک کنه که چگونه درخواست تجدید نظر یا رسیدگی مجدد بدهم؟
    خیلی ممنون میشم اگه کمکم کنین

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای دانشجویی اسپانیا

سلام دوستان.من از طریق یه موسسه اعزام دانشجو به اسپانیا در حال پیگیری پذیرش و ویزا هستم،
    می خواستم بدونم کسی هست که از این طریق موفق شده باشه؟
    چون من کلی پول قراره به این شرکت بدم،میترسم واقعا نتونه کارمو انجام بده وبعد هزینه ای که کردم بره...
    به نظر شما این کار ارزش وقت گذاشتن داره؟
    خواهش میکنم اگه کسی اطلاعاتی در این زمینه داره به من کمک کنه،ممنون میشم.
    در ضمن این شرکت از طریق قانونی اقدام میکنه و از وزارت علوم مجوز داره.لطفا دوستان کمک کنند خیلی سریع.

تا جایی که می دونم و دیدم خانوادگی رد می کنن درخواست تجدید نظر هم بدین اصولاً تاثیری نداره ، هیچی یه نامه بنویسین بدین به اون آقایی که اونجاست اما اینا اهمیت نمی دن مگر اینکه موضوع خاصی باشه اگه دوستان دیگه هم تجربه دارن بنوسین

میشه متن تعهد محضری اینکه پدر یا مادر از لحاظ مالی دانشجو رو پشتیبانی میکنند و همچنین متن نامه گواهی پزشکی رو بذارید؟
    (ایا برای گواهی پزشکی باید همه ازمایش ها ی پزشکی رو با این هزینه های درمانی بالا داد؟؟؟)

نقل قول نوشته اصلی توسط fernando20 نمایش پست ها
    میشه متن تعهد محضری اینکه پدر یا مادر از لحاظ مالی دانشجو رو پشتیبانی میکنند و همچنین متن نامه گواهی پزشکی رو بذارید؟
    (ایا برای گواهی پزشکی باید همه ازمایش ها ی پزشکی رو با این هزینه های درمانی بالا داد؟؟؟)
    برای گواهی سلامت نزد یک پزشک عمومی بروید و برایتان بنویسد که از نظر جسمانی در سلامت می باشید و انرا ببرید سازمان نظام پزشکی شهرتون مهر تایید زیر گواهی بزنند (البته 13 هزار تومن می گیرند) وبدین دارالترجمه. نیازی به انجام ازمایش نیست
    برای سند محضری بی اطلاعم

متشکرم
    میخواستم ببینم چه متنی باید برای تجدید نظر بنویسم. اگر ممکن است بگین از چه جملاتی استفاده کنم(فارسی) و حق با شماست اینبار خانوادگی درخواست تجدیدنظر نمی دهم.

Junior Member sabzak آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    CFD- Fraunhofer Institute,Germany

نقل قول نوشته اصلی توسط fernando20 نمایش پست ها
    اینجانب (نام پدرت) فرزند (نام پدر) به شماره شناسنامه (...) به شماره ملی (...) متولد (...) هجری شمسی ساکن : (آدرس محل سکونت) کد پستی (...) متعهد می‌گردم کلیه هزینه های زندگی و تحصیل فرزندم (نام خودت) فرزند (نام پدرت) به شماره شناسنامه (...) به شماره ملی (...) متولد (...) هجری شمسی را در کشور اسپانیا تامین کنم و در صورت لزوم هزینه های بازگشت ایشان به کشور ایران را نیز تامین خواهم نمود.

این متن تعهدنامه مالی میتونه باشه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)