صفحه 267 از 506 نخستنخست ... 167217257258259260261262263264265266267268269270271272273274275276277317367 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,661 تا 2,670 , از مجموع 5051

موضوع: ویزای دانشجویی اسپانیا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای دانشجویی اسپانیا

ببخشيد چندتا سوال ديگه؛) اميدوارم هرچه زودتر منم تجربياتم به حد جواب دادن برسه كه از خجالت اين فروم دربيام:-" ؛)
    در مورد اطلاعات مربوط به همسر هم سوالى مى پرسن؟!
    و اينكه همسر هم براى ساپورت مالى بايد تعهدنامه جدا بده به نظرتون!؟!
    و سوم اينكه با وجود تعهد نامه مالى پدرو مادر نيازى به ترجمه شناسنامه اونهاهم هست؟! آخه تو فروم ديدم كه زده بودن بايد اوناهم ترجمه بشه
    ولى من از داروترجمه پرسيدم كه بر اساس تجربشون چى فك مى كنن، گفت نيازى نيست!:اس

Senior Member control آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UPC

نقل قول نوشته اصلی توسط faranak_mo نمایش پست ها
    دوستان درمورد ساعتى كه نوبتتون مى شه؟!
    بستگى به ليستى كه روز قبل پر مى كنيد داره؟! يا نه روال خاص ديگه اى هست!
    دوست عزیز
    روال اینطوریه که اول طبق همون وقت هایی که از قبل گرفتین هر کسی می دونه چه روزی برایچ ه کاری باید بیاد سفارت
    اما اون لیستی که روز قبل یا صبح همون روز پر می کنند همین افرادی هستند که از قبل توی لیست بودن و این لیست جدید صرفا برای نوبت افراد در روز جاری و تایید جضورشون هست.
    اما نگران نباشین. معمولا همه افراد کارهاشون تا 12 صبح تموم میشه و زیاد فرقی نمی کنه اول برین داخل یا آخر. مهم اینه که هر ساعتی از روز طبق وقت قبلی اومدین سفارت اعلام کنین که ضمن چک کردن و تایید وقتتون نام شما رو در لیست روزانه بنویسن که به ترتیب صدا بزنند.
    من چندیدن و چند باز سفارت کار داشتم و بنا به موارد مختلف و هرگز ندیدم کار تمام افرادی که طبق لیست بودن انجام نشه. همه رو به خوبی جواب میدن.

گاهی اوقات افرادی رو می بینیم که نگران نوبت هستن و این چیزا. مواردی که دور از شخصیت افرادی هست که در این سطح دنبال ویزا هستن. اینهمه صبر کردن چرا نشه حالا چند ساعت هم بیشتر داخل سفارت انتظار کشید؟
    گاهی اوقات افرادی سر نوبت بحث می کنند که به نظرم خیلی زشت و زننده است. اونجا دوربین هست فیلمبرداری میشه. وقتی تا اخر روز کار همه انجام میشه به نظرم نوبت اصلا مهم نیست. فقط باید آرامش خود را حفظ کردن.
    موفق باشید

رشته و دانشگاه
    UPC

ببخشيد چندتا سوال ديگه؛) اميدوارم هرچه زودتر منم تجربياتم به حد جواب دادن برسه كه از خجالت اين فروم دربيام:-" ؛)
    در مورد اطلاعات مربوط به همسر هم سوالى مى پرسن؟!
    و اينكه همسر هم براى ساپورت مالى بايد تعهدنامه جدا بده به نظرتون!؟!
    و سوم اينكه با وجود تعهد نامه مالى پدرو مادر نيازى به ترجمه شناسنامه اونهاهم هست؟! آخه تو فروم ديدم كه زده بودن بايد اوناهم ترجمه بشه
    ولى من از داروترجمه پرسيدم كه بر اساس تجربشون چى فك مى كنن، گفت نيازى نيست!:اس
    اطلاعاتم در مورد شما کامل نیست. اگه شما درخواست ویزای تحصیلی دارین و همسرتون هم به عنوان همراه می خواهید ببرید کمی سخته و حتما مدارک همسرتون هم لازمه کامل باشه. اما اگه نه قرار خودتون تشریف ببرین و فعلا همسرتون میمونه ساپورت مالی اضافی نیاز نیست.همین که یک حساب واحد به نام خودتون یا حسابی مشترک داشته باشین که مبلغ خوبی داشته باشه کافیه. اما خوب هر چه بیشتر بهتر. در کل هر چیزی که به مدارک ویزا ربط داشته باشه مستنداتش هم لازمه و ممکنه سوالاتی ساده ازتون بپرسن.
    در خصوص مادر پدر هم به نظر من بهتره ترجمه شناسنامه مادرو پدر هم حتما داخل مدارکتون باشه. به انگلیسی کافیه. چون وقتی مادر پدر تعهد می کنند شناسنامه هاشون هم بهتره ترجمه و ضمیمه بشه.

Member
    رشته و دانشگاه
    UPC

سلام
    اصلا نگران مصاحبه نباشين. از من هم مصاحبه كردن. سوالات معمولا اينه و به زبان انگليسي

چرا اسپانيا
    چرا اين رشته و اين دانشگاه
    ساپورت ماليت چه جوريه
    برنامت برا آينده چيه و ايا بر ميگردي يا نه. كه در جواب اين سوال بهتره راشتشو بگي كه هنوز برنامه اي ندارم
    موفق باشين

نقل قول نوشته اصلی توسط Parisa0 نمایش پست ها
    سلام
    من باید برم مصاحبه خیلی استرس دارم...نمیدونم چه سوالی میپرسن... چون انگلیسی هست و نمیدونم چقدر خوب صحبت کردن براشون مهمه نگرانم!
    براشون خیلی مهمه که روان صحبت کنی یا نه؟ کسی اطلاعاتی داره ممنون میشم راهنمایی کنید.

گربه دستش به گوشت نمیرسه، میگه پییییف بو گند میده.......

Junior Member armiin66 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemistry Engineer

ببخشید دوستان
    من توی پروسه مهاجرت به کانادا هستم البته هنوز مصاحبه نرفتم
    متاهل هم هستم
    اگه بخوام توی یک مقطعی در اسپانیا تحصیل کنمٰ
    اینکه متاهل هستم ولی تنها میرم و اینکه پرونده مهاجرتی دارم در گرفتن ویزا موثر خواهد بود؟ میتونم این مدارک رو به سفارت ارائه کنم؟

سپاس
    مهندس شيمي تاریخ دریافت مدارک:15/02/2011برداشت پول :11/05/2011تاریخ فایل نامبر:18/05/2011دریافت زبان : B1-B1 همسر B2-B1نامه کسری مدارک :15/02/2013نامه تائیدیه کامل بودن مدارک :14/03/2013نامه انتظار مصاحبه:29/04/2013تاریخ مصاحبه :***

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Alo0one نمایش پست ها
    با سلام،

از من که در حدود 4 تا سوال پرسیدن
    1) چرا اسپانیا رو انتخاب کردی؟
    2) چرا این دانشگاهی که پذیرش گرفتی رو انتخاب کردی؟
    3) در مورد رشته ام توضیح بدم.
    4) چه مدت زمانی طول می کشه که درسم تموم بشه؟

اصلا استرس نداشته باشید. محیط آرومیه و سعی کنید که به سوالاتی که می پرسن دقت کنی که چی ازت می خوان و همین طور بگم که صدا زیاد واضح نیست . در ضمن مصاحبه شما بصورت انگلیسییه
    موفق باشی
    مرسی ممنونم.... شما جوابتون مثبت بود؟ شنیده بودم که اگر مصاحبه داشته باشی احتمال گرفتن ویزا زیاده درسته؟ من بار سومه که درخواست میدم 2 بار ریجکت شدم!

رشته و دانشگاه
    UPC

نقل قول نوشته اصلی توسط armiin66 نمایش پست ها
    ببخشید دوستان
    من توی پروسه مهاجرت به کانادا هستم البته هنوز مصاحبه نرفتم
    متاهل هم هستم
    اگه بخوام توی یک مقطعی در اسپانیا تحصیل کنمٰ
    اینکه متاهل هستم ولی تنها میرم و اینکه پرونده مهاجرتی دارم در گرفتن ویزا موثر خواهد بود؟ میتونم این مدارک رو به سفارت ارائه کنم؟

سپاس
    اینکه متاهل هستین و تنها بخواین برین اسپانیا . همسرتون ایران بمونه کمکتون می کنه.
    اما اون قضیه مهاجرت کانادا ربطی به ویزای تحصیلی در اسپانیا نداره. دو فرایند مستقل هستند و همزمان می تونین درخواست تحصیل اسپانیا رو هم داشته باشین اما مدارک مهاجرت کانادا رو قبول نمی کنند. هیچ ربطی به هم ندارند و کمکی هم به ویزا نمی کنه. اگه قبلا ویزای کانادا توی پاسپورتتون خورده باشه یه چیزی، با کپی پاسپورت که ویزا توشه کمک میشه اما صرف ارائه مدارک که من درخواست مهاجرت هم دادم چه کمکی میکنه!؟ حتی ممکنه بد هم باشه. این نظر شخیصه منه.

موفق باشین

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط control نمایش پست ها
    اطلاعاتم در مورد شما کامل نیست. اگه شما درخواست ویزای تحصیلی دارین و همسرتون هم به عنوان همراه می خواهید ببرید کمی سخته و حتما مدارک همسرتون هم لازمه کامل باشه. اما اگه نه قرار خودتون تشریف ببرین و فعلا همسرتون میمونه ساپورت مالی اضافی نیاز نیست.همین که یک حساب واحد به نام خودتون یا حسابی مشترک داشته باشین که مبلغ خوبی داشته باشه کافیه. اما خوب هر چه بیشتر بهتر. در کل هر چیزی که به مدارک ویزا ربط داشته باشه مستنداتش هم لازمه و ممکنه سوالاتی ساده ازتون بپرسن.
    در خصوص مادر پدر هم به نظر من بهتره ترجمه شناسنامه مادرو پدر هم حتما داخل مدارکتون باشه. به انگلیسی کافیه. چون وقتی مادر پدر تعهد می کنند شناسنامه هاشون هم بهتره ترجمه و ضمیمه بشه.
    بازممم ازتون ممنوونم
    در مورد وقت قطعا حق با شماست ولى چون من تهران نيستم ، مى خواستم ببينم همون روز اونجا باشم مشكلى پيش نخواهد اومد كه توضيحاته شما كامل بود؛)
    همسرم ايران نيست ،موجودى و اعتبار حساب خودش در كانادا رو برام فرستاده ، خواستم بدونم صرف زن و شوهر بودن كافى ست يا تعهد نامه هم لازمه!

رشته و دانشگاه
    UPC

بازممم ازتون ممنوونم
    در مورد وقت قطعا حق با شماست ولى چون من تهران نيستم ، مى خواستم ببينم همون روز اونجا باشم مشكلى پيش نخواهد اومد كه توضيحاته شما كامل بود؛)
    همسرم ايران نيست ،موجودى و اعتبار حساب خودش در كانادا رو برام فرستاده ، خواستم بدونم صرف زن و شوهر بودن كافى ست يا تعهد نامه هم لازمه!
    الان که همسرتون کاناداست و اونجا اقامت داره قضیه خیلی فرق می کنه.
    توصیه من اینه که حتما مدارک زیر رو بگین براتون پست کنه:
    - تعهد نامه همسرتون مبنی بر تقبل تمام هزینه ها در صورت نیاز. بهتره که نامه روی سربرگ شرکت یا محلی که کار می کنن باشه و بعدش بدن پلیس یا وکیلی توی اون ناحیه تایید کنه و مهر بزنه.
    - پرینت موجودی حساب خودش که مهر و تایید شده باشه
    - ترجمه مدرک ازدواجتون که نسبت شما رو نشون بده.
    تعهد نامه بهتره که باشه

موفق باشین

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدارک لازم برای ویزای اسپانیا

نقل قول نوشته اصلی توسط control نمایش پست ها
    با تشکر و آرزوی موفقیت شما دوست عزیز

نه. تا اونجا که خودم دیدم و شنیدم هر بلیطی اوکی هست فقط مهمه که پرینت بلیط مهر آژانس داشته باشه و مورد تایید باشه.
    با تشکر از جواب شما دوست عزیز.
    این که آزانس مورد تایید سفارت باشه، باید از کجا فهمید؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)