صفحه 295 از 506 نخستنخست ... 195245285286287288289290291292293294295296297298299300301302303304305345395 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,941 تا 2,950 , از مجموع 5051

موضوع: ویزای دانشجویی اسپانیا

Senior Member control آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UPC

پیش فرض پاسخ : مدارک لازم برای ویزای اسپانیا

نقل قول نوشته اصلی توسط sarvazad نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    ما آخرش نفهميديم ويزا براي اسپانيا كه بخوايم اقدام كنيم آيلتس مي خواد يا نه؟
    من از شيراز رفتم تهران و حضوري وقت سفارت گرفتم و ايلتس رو جزو مدارك نخواستن

سوال مهمترم اين كه آيا وقت سفارت رو ميشه عوض كرد ؟ يا به هيچ عنوان نميشه؟ من بيست روز ديگه وقت سفارت دارم ولي ترجمه هام گفتن بيشتر طول ميكشه
    اسفند كه اومدم تهران همه چهار تا مترجم مورد تاييد ها مسافرت بودن
    ممنونم از كمك همگي.
    دوست عزیز
    اطلاعات من مربوط به یکسال گذشته هست
    و تا اونجا که من یادمه مدرک آیلتس لازم نبود در مدارک باشه. یعنی جزو مدارک نبود ولی برخی افراد ضمیمه سایر مدارک تحصیلی تحویل میدادند برای محکم کاری.
    به نظر من زمانی که شما وقت از سفارت خونه می گیرین به شما یک فرمی می دهند که مدارک مورد نیاز رو داخلش نوشته. طبق همون لیست مدارکی که خود سفارت بهتون داده عمل بکنین.
    وقت رو هم به این سادگی ها نمی تونین عوض کنین.
    حتما از خود مسولین سفارت تلفن زده و سوال کنین.
    شاید محبور بشین که مدارک رو ناقص تحویل داده و نهایتا با یک هفته تاخیر ترجمه ها رو هم بهشون بدین.

نقل قول نوشته اصلی توسط sarvazad نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    ما آخرش نفهميديم ويزا براي اسپانيا كه بخوايم اقدام كنيم آيلتس مي خواد يا نه؟
    من از شيراز رفتم تهران و حضوري وقت سفارت گرفتم و ايلتس رو جزو مدارك نخواستن

سوال مهمترم اين كه آيا وقت سفارت رو ميشه عوض كرد ؟ يا به هيچ عنوان نميشه؟ من بيست روز ديگه وقت سفارت دارم ولي ترجمه هام گفتن بيشتر طول ميكشه
    اسفند كه اومدم تهران همه چهار تا مترجم مورد تاييد ها مسافرت بودن
    ممنونم از كمك همگي.
    نقل قول نوشته اصلی توسط control نمایش پست ها
    دوست عزیز
    اطلاعات من مربوط به یکسال گذشته هست
    و تا اونجا که من یادمه مدرک آیلتس لازم نبود در مدارک باشه. یعنی جزو مدارک نبود ولی برخی افراد ضمیمه سایر مدارک تحصیلی تحویل میدادند برای محکم کاری.
    به نظر من زمانی که شما وقت از سفارت خونه می گیرین به شما یک فرمی می دهند که مدارک مورد نیاز رو داخلش نوشته. طبق همون لیست مدارکی که خود سفارت بهتون داده عمل بکنین.
    وقت رو هم به این سادگی ها نمی تونین عوض کنین.
    حتما از خود مسولین سفارت تلفن زده و سوال کنین.
    شاید محبور بشین که مدارک رو ناقص تحویل داده و نهایتا با یک هفته تاخیر ترجمه ها رو هم بهشون بدین.
    ممنون از راهنماییتون .
    خوشبختانه از یک کانال باهام همکاری کردن.
    خنک آن قماربازی که بباخت آن چه بودش.
    بنماند هیچش الا هوس قمار دیگر.....

Junior Member

سلام با همسرم برای یه ویزیت کوتاه یه ماهه به اسپانیا می خواهیم بریم هنوز دعوتنامه ی اصلی رو که دانشگاه فرستاده به دستمون نرسیده و دعوتنامه ایمیلی داریم. ویزیت از 1 سپتامبر شروع میشه. میشه راهنماییمون کنید که برای چنین شرایطی سفارت چه مدرکی برای ویزای شنگن می خواد. دعوتنامه ایمیلی قبول می کنه یا نه؟یا میشه درخواست ویزا داد دعوتنامه اصلی رو نقص مدرک بدیم؟ چه جوری باید وقت بگیریم حتما ح
    ض
    وری باید وقت گرفت؟

رشته و دانشگاه
    UPC

نقل قول نوشته اصلی توسط zahraj نمایش پست ها
    سلام با همسرم برای یه ویزیت کوتاه یه ماهه به اسپانیا می خواهیم بریم هنوز دعوتنامه ی اصلی رو که دانشگاه فرستاده به دستمون نرسیده و دعوتنامه ایمیلی داریم. ویزیت از 1 سپتامبر شروع میشه. میشه راهنماییمون کنید که برای چنین شرایطی سفارت چه مدرکی برای ویزای شنگن می خواد. دعوتنامه ایمیلی قبول می کنه یا نه؟یا میشه درخواست ویزا داد دعوتنامه اصلی رو نقص مدرک بدیم؟ چه جوری باید وقت بگیریم حتما ح
    ض
    وری باید وقت گرفت؟
    دوست عزیز لطفا یک نگاه گذرا حداقل به صفحه ات قبل بیاندازید. مطمئنا جواب بیشتر سوالاتتون رو می یابید.
    با پرینت پذیرشتون می تونین وقت بگیرین. همون زمان به شما لیست مدارک مورد نیاز رو هم می دهند که تهیه کنید.
    اصل مدرک پذیرش رو هم معمولا می خواهند و بهتره که از دانشگاه درخواست کنین اصل نامه رو هم پست کنه وگرنه با همون پرینت اقدام کنید.
    وقت گرفتن هم ضروریه و بعلت متقاضی فراوان معمولا وقت ها با یکماه تاخیر از زمان مراحعه شما داده می شود.

Junior Member

سلام میشه لطفآ راجبه ساپورتره مالی بیشتر توضیح بدین؟ فقط ۱ نفر باید باشه؟ فقط پدر یا مادر؟ دوستانه خارج از کشور هم میتونه باشه؟ میشه هم پدر و مادر رو معرفی کرد هم دوسته خارج از کشور؟ چه مدارکی باید ارائه بده این ساپورتر؟ گردشه حسابش هم لازمه یا فقط موجودی بانکش؟ من همی صفحاته قبل رو خوندم اما به ۱ نتجیه درست نرسیدم راجبه این موضوع

رشته و دانشگاه
    UPC

نقل قول نوشته اصلی توسط ssslipknot نمایش پست ها
    سلام میشه لطفآ راجبه ساپورتره مالی بیشتر توضیح بدین؟ فقط ۱ نفر باید باشه؟ فقط پدر یا مادر؟ دوستانه خارج از کشور هم میتونه باشه؟ میشه هم پدر و مادر رو معرفی کرد هم دوسته خارج از کشور؟ چه مدارکی باید ارائه بده این ساپورتر؟ گردشه حسابش هم لازمه یا فقط موجودی بانکش؟ من همی صفحاته قبل رو خوندم اما به ۱ نتجیه درست نرسیدم راجبه این موضوع
    در مورد فرد ساپورت کننده یا حامی مالی شما:
    اولین گزینه پدر مادر هستند. یک نامه تعهد محضری تهیه و ترجمه می کنند که بیان کنه هزینه های شما رو قبول می کنند. ضمیمه اونهم میتونه موجودی حساب بانکی اونها و مدارک کاریشون باشه. مدارکی که نشون بده شما فرزند این پدر مادر هستین هم لازمه

گزینه بعدی اقوام نزدیک مقیم خارج از ایران هست که خیلی ضروری و لازم نیست اما بی ضرر هم نیست.
    در این مورد هم یک نامه خود فرد تهیه می کنه که بیان کنه هزینه های احتمالی و در صورت نیاز به کمک، حامی شما خواهد بود. و یک موجودی بانکی هم کافی خواهد بود که باید به تایید محضر هم برسونند.
    ضمنا یک کپی تایید شده از کارت اقامت یا پاسپورت فرد حامی شما هم لازم خواهد بود.

Junior Member

ممنون باباته جوابتون. الان من اگه مادرم رو به عنوانه ساپورتر معرفی کنم الاو بر مادرم خودم هم باید حسابه بانکی و گردشه ملی نشون بدم؟ یا فقط واسه همون ساپورتر که مادرم هاست رو نشون بدم کافی؟

۱ سوال دیگه. چنتا ساپپرتر می‌شه معرفی‌ کرد؟ علاوه بر پدر و مادرم می‌تونم ۱ دوستم که خارج از ایران اقامت داره و حساب بانکیه خوبی‌ هم داره رو به عنوانه ساپپرتر معرفی‌ کنم؟

رشته و دانشگاه
    UPC

نقل قول نوشته اصلی توسط ssslipknot نمایش پست ها
    ممنون باباته جوابتون. الان من اگه مادرم رو به عنوانه ساپورتر معرفی کنم الاو بر مادرم خودم هم باید حسابه بانکی و گردشه ملی نشون بدم؟ یا فقط واسه همون ساپورتر که مادرم هاست رو نشون بدم کافی؟

۱ سوال دیگه. چنتا ساپپرتر می‌شه معرفی‌ کرد؟ علاوه بر پدر و مادرم می‌تونم ۱ دوستم که خارج از ایران اقامت داره و حساب بانکیه خوبی‌ هم داره رو به عنوانه ساپپرتر معرفی‌ کنم؟
    تا اونجا که من تجربه کردم بهتره که خود فرد هم یک حساب بانکی داشته باشه. در مورد شما بهتره تشریف ببرید بانک و بخواهید که نام شما رو همبه حساب مادرتون اضافه کنند که حساب مشترک بشه.

در خصوص حامی های بیشتر هم بهتره که طرف از اقوام و نزدیکان باشه. حدالمقدور فامیل باشه.
    در عین حال اگه دوستی هم خواست حامی بشه نامه تعهد رو باید بنویسه و امضا و تایید کنه و حساب بانکی رو هم ضمیمه کنه. یکی هم کافیه. دیگه بیشتر از این فکر نمی کنم سودی براتون داشته باشه.
    خیلی اوقات زیاده روی در برخی مدارک اثر منفی هم داره. هر چیزی در حد نرم خوبه. مدارکتون کامل و توکلتون هم به خدا.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای دانشجویی اسپانیا

I intend to go to Spain for two months and go to miscellaneous universities for visiting some professors and speak with them for the sake of my master application.
    I have two choices; first one is reserving hotels in different cities (maybe each city for 5 days) and applying for tourist visa.
    The other choice is ask my cousin to send me invitation;
    As you think, which one is preferable for the embassy? I’m much worried about the embassy point of view and less about the money.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD candidate

پیش فرض پاسخ : ویزای دانشجویی اسپانیا

نقل قول نوشته اصلی توسط mrsmhn نمایش پست ها
    I intend to go to Spain for two months and go to miscellaneous universities for visiting some professors and speak with them for the sake of my master application.
    I have two choices; first one is reserving hotels in different cities (maybe each city for 5 days) and applying for tourist visa.
    The other choice is ask my cousin to send me invitation;
    As you think, which one is preferable for the embassy? I’m much worried about the embassy point of view and less about the money.
    Eventhough the embassy's mood and reqularities change sporadically , one thing is conspicuous that they won't easily give you any visa for short visit without a persuasive gaurantee of returning to Iran. Consequently, if I were you I wouldnt bother myself by going through spainish embassy black box. I prefer to circumvent the problem and try to get a schengen visa from another country i.e Greece and then coming to Spain for doing the academic stuff. It is also strange that you want to traverse whole country in pursuit of the chosen one (well, not related to me, just wondering

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)